آموزش بهینه سازی تصاویر برای وب سایت بخش 2

میدانید که به کارگیری کلمات کلیدی در سئو نقش مهمی دارد این موضوع در مورد تصاویر هم صدق میکند. برای سایت های محبوب هم نقشه سایت کمک میکند که سایت ارتباط مؤثرتری با موتورهای جستجو داشته باشد.

افزونه تبادل لینک در وردپرس

به موتورهای جستجو کمک می کند تا موضوع تصویر را درک کنند. لینک های تبادلی لینک هایی هستند که دو وبمستر با یکدیگر توافق می کنند ، هر دو در سایت یکدیگر به یکدیگر بک لینک بدهند.

با رعایت دو مورد بالا یعنی سئو تکنیکال و استفاده از محتوای مناسب میتونیم به صفحه ی اول برسیم اما برای رقابت با رقبای قدیمی و قدرتمند و کسب رتبه ی اول حتما باید از لینک سازی خارجی (بک لینک) استفاده کنید.

ارور سایت مپ Error On Line 2 At Column 6

بک لینک از ۳۰۱ ریدایرکت کمتر از بک لینک مستقیم ، باعث افزایش رتبه می شود ، با این حال به گفته ی Matt Cutts ، این دو نوع لینک مشاور سئو مشابه همدیگر هستند.

آیا تا به حال این سوال برای شما پیش آمده است که چگونه تصویر را در وردپرس بهینه سازی کنید؟ نکته بسیار مهم : توجه فرمایید سایت های بسیاری ادعای آوردن سایت شما به صفحه اول گوگل را دارند ، ولی سایت خود آن ها در کلمات کلیدی مثل خرید بک لینک ، سفارش سئو و …

بررسی رتبه سایت

در کل میکروفرمت برای به دست آوردن محبوبیت استفاده می شود. در این مطلب قصد داریم به صورت قدم به قدم و کاملا عملی و پروژه به محور به آموزش pbn ، یکی از حرفه ای ترین تکنیک های لینک بیلدینگ بپردازیم.

تعرفه کاهش تضمینی رتبه الکسا

پس نیاز داریم که در لینک سازی خود ، طوری عمل کنیم که گوگل به هیچ وجه متوجه تکنیک ما نشود. به همین دلیل ما در این مقاله قصد داریم تا مفصل در مورد لینک بیلدینگ به روش PBN صحبت کنیم وبه شما نکات مفیدی در این رابطه آموزش دهیم.

ایجاد بک لینک PBN به صورت کلی جزو روش های سئو کلاه سیاه و سئو کلاه خاکستری لینک بیلدینگ محسوب میشود. گوگل قادر به تشخیص بک لینک از سایت های UGC می باشد .

سئو تکنیکال به نوعی اولین مرحله سئو سایتهای شرکتی میباشد که در آن ساختار و چهارچوب وب سایت شما بهینه سازی می شود و کاربر قادر به دیدن این بخش از سئو نمیباشد.

قبل از شروع عملیات بک لینک سازی حتما وب سایت را از نظر اصول سئو بررسی نموده تا مشکلی از این بابت نداشته باشد. روش بک لینک سازی PBN یا Private Blog Network به روشی گفته میشود که در طی آن یک مجموعه ای از وبسایت ها و وبلاگ ها ، با هدف ایجاد بک لینک برای سایت مرکزی ایجاد میشود.

در این پست اشاره شد که Pbnچیست و در مورد ساخت pbn نکاتی اشاره شد.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *