آموزش بهبود و کاهش رتبه Alexa ( الکسا ) وبسایت شما

جذاب نوشتن عنوان سئو وردپرس در نمایش نتایج گوگل تاثیر فراونی خواهد داشت، در نوشتن عنوان سئو جذاب دقت نماید .

کتاب آموزش سئو سایت های وردپرسی

اگر از سیستمهای مدیریت محتوا مانند وردپرس استفاده میکنید. 7. آنالیز صحیح سایت: چنانچه از طریق ابزارهای آماده آنالیز سایت استفاده نمایید خواهید دید تمامی موارد موثر بر تائیدیه سایت توسط گوگل، در سایتهای طراحی شده توسط تیم پلن سایت رعایت شده است.

در ادامه گفتنیست که با آنالیز و تجزیه تحلیل پرطرفدارترین عبارات و اصطلاحات جستجو شده در حوزه کاری خودتان می توانید گزینه های بهینه تری را برای صعود انتخاب کنید .

نقشه سایت در یواست

در بخش زیر فهرستی از برترین ابزارهای آنالیز و بررسی موجود را آوردهایم. از طرفی چون گوگل ، برای ویدئو ، تصاویر ، pdf ، word و سایر فرمتهای محتوایی ، بخش های مجزا و ویژه ای را در نظر گرفته ، پس تنوع محتوا می تواند یک صفحه را در چندین کتگوری بگنجاند و تعداد دفعات مشاهده آن در نتایج را افزایش دهد.

لینک های داخلی راهی فوق العاده برای تبلیغ سایر مقالات یا بخش های سایت شماست! فرایند سئو داخلی و خارجی کاملا تخصصی بوده و برای رشد وب سایت در نتایج گوگل این فرایندها بایستی توسط متخصص سئو حرفه ای انجام شود.

مشاوره رایگان سئو

با این کار بعد از وارد شدن به هر سایتی، اطلاعاتی راجع به اعتبار دامنه و اعتبار صفحات سایت، لینکهای داخلی و خارجی و…

خدمات سئو سایت وردپرس

این الگوریتمروی محتوای متنی صفحات حساس است محتوای نامناسب و کپی شده از سایتهای دیگر را شناسایی میکند و باعث جریمه شدن سایتها میشود.

شاید برخی از کارشناسان محتوا زاین کار سر پیچی کنند و بگویند باعث افزایش بازدید برای سایت رقیب میشود . پیدا کردن کلمات کلیدی که کاربران با استفاده از آنها زمینه ی کاری شما را جستجو می کنند.

ازاینرو تگ alt است که به موتورهای جستجو کمک کنید تا موضوع و مفهوم تصویر را بفهمد.استفاده کردن تصاویر در مطالب امری بسیار مهمی در رتبه سایت شما خواهد داشت ، پست های یک تصویر دارند نسبت به پست های که تصویری ندارند از جایگاه بهتری برخوردار هستند .

بک لینک Edu

همینالان در گوگل یک مکان را جستجو کنید، بهعنوانمثال لباس فروشی، با این کار گوگل نزدیکترین مرکز لباس فروشی به شما را نمایش میدهد. این مورد است که اهمیت آن را افزایش داده است.

تعداد بک لینک های سایت

سرعت بارگذاری صفحات اهمیت بالای دارد. ابزارهای مختلفی برای بررسی سرعت سایت وجود دارند که ابزار Google PageSpeed Insights یکی از مشهورترین مشاور سئو آنها است. راههای توصیه شده یا تجربیات برتر Best Practice در زمینه بهینه سازی موتور جستجو یا سئو SEO را برای بهبود تجربه کاربری، سرعت و کارایی و عملکرد صفحات وبسایت در نظر بگیرید.

افزایش رنک الکسا سایت

با جست و جو کردن در گوگل با انبوه شرکت های SEO و بهینه سازی وب سایت مواجه می شوید ولی تیمی را انتخاب کنید که خود دارای رتبه مناسب بوده و همچنین تجربه و نمونه کار صنعت شما را داشته باشد.

پیشنهاد دهنده کلمات کلیدی

در فرایند سئو و بهینه سازی وب سایت فراهم کردن ساختار مناسب برای وب سایت و انتخاب کلید واژه های مناسب از اولین قدم ها محسوب می شود. 2 افزونه مفید برای چک کردن رَنک الکسا و اعتبار سایت وجود دارد.

آیا امکان دارد زودتر از موقع به جایگاه بالایی در گوگل برسیم؟ اما بیان نکرد تا چه مقداری ، درواقع تعداد کارکترهای متا دیسکریپشن (توضیحات متا) به محتوا صفحه و توضیحات نوشته بستگی دارد.

فرض کنید برای موضوعی یک محتوای 500 کلمه ای نوشته اید. هنگامی که یک وبسایت از تگ nofollow استفاده میکند، در واقع به موتورهای جستجو اطلاع میدهد که این لینک نباید در محاسبه رتبه صفحه یا PageRank در نظر گرفته شود.

ثبت سایت در وبمستر گوگل

پس در تبلیغات خود از لینک نوفالو (nofollow) استفاده کنید مگر آنکه قصد شما تنها بالابردن پیج رنک خود باشد.

براساس استاندارد و استراـزی اولیه خود محتوا تولید کنید. ما در خدمات خود چندین و چند خدمات مختلف مخصوص به وب سایت و کسب کارهای اینترنتی ارائه می دهیم.

ما به دارندگان وبسایتها تغییراتی را در وبسایتشان توصیه میکنیم که منجر به جذب مشتریان و در نتیجه کسب سود بیشتری میشود. توصیه میکنم برای اینکه بتوانید حجم تصاویر سایتتان را بدون افت کیفیت کاهش دهید، از وبسایت Optimizilla کمک بگیرید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *