آموزش افزونه Autoptimize برای بهینه سازی وردپرس

در این مطلب نیز موضوع به نحوی مطرح شد که بتوانید بدون مشکل اقدام به تغییر پیوندهای یکتا در وردپرس نمایید. نکته: در CMSهای مختلف همچون وردپرس جوملا ووکامرس و…

نمایش پیج رنک گوگل

منظور از محتوا نیز، اطلاعاتی است که به صورت آنلاین بر روی وب هست و می تواند مورد استفاده افراد مختلف قرار بگیرد (در ادامه مقاله انواع محتوای سئو شده را نام بردیم).

چرا گوگل سایت رو ایندکس نمیکنه

محروم کردن CSS ها از Autoptimize: در این قسمت می توانید لیستی از CSS ها که افزونه Autoptimize اجازه دسترسی به آنها ندارد را وارد مشاوره سئو کنید. تمام اندازهها به جز بند انگشتی: با انتخاب این گزینه میتوانید تعیین کنید که تغییرات برای تمام تصاویر غیر از تصاویر بند انگشتی اعمال شود.

ساخت نقشه سایت در وردپرس

نکته مهم: دقت کنید که برای افزایش دامین اتوریتی حتما از سایت هایی بک لینک بگیرید که قدرت دامنه و امتیاز بالایی داشته باشند ، در این حالت پیج اتوریتی چندان اهمیتی ندارد ، مگر اینکه قصد داشته باشید فقط از یک صفحه سایت مبدا بک لینک بگیرید.

نکته های سئو

طی چند سال گذشته روز به روز به تعداد سایت هایی که از پروتکل https استفاده میکنند افزوده شده و حتی این مورد تاثیر مثبت روی سئو و جایگاه سایت در گوگل نیز دارد.

اگر شما مقدار زیادی از متن را به جای توضیح حول کلمه کلیدی خود، به موارد دیگر بپردازید، گوگل در درک محتوای شما، دچار مشکل می شود و نمی تواند بفهمد که بالاخره مطلب شما در مورد چیست!

بررسی بک لینک های سایت رقیب

سایت هایی که محتوای کوتاه و بی ارزش تولید می کنند، احتمال دارد که شامل پنالتی گوگل شوند؛ هم چنین ممکن است این سایت ها بانس ریت بالا و نرخ تبدیل پایین تری داشته باشند.

زیرا در لینک سازی مهم تر از تعداد لینک های ساخته شده، دامنه هایی هستند که به سایت لینک میدهند. در این بخش یک خط کد HTML به شما داده خواهد شد که باید آن را در هدر سایت خود و قبل از بسته شدن دستور قرار دهید.

جالب است بدانید که بیل گیتس این صحبت را حتی قبل از پیدایش گوگل، بیان نمود و امروزه این موضوع واقعاً صحت پیدا کرده است؛ حالا اگر محتوای شما، سئو هم شود که چه بهتر.

افزایش سرعت ایندکس

با استفاده از ابزار گوگل Google Adwords میتونید کلیدواژه های مناسب رو که جستجوی زیادی هم دارند رو پیدا کنید.

نمیشد (موتور جستجوی گوگل امروز از هوش مصنوعی استفاده میکند). برای مثال، فرض کنید صفحه ای از سایت شما، با عبارت “دانلود کتاب X” بهینه شده باشد و کاربران با جستجوی این عبارت در گوگل، وارد سایت شما شوند.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *