آموزش افزایش ورودی گوگل

البته شاید وردپرس نداشته باشید، در این صورت از یک چارچوب کاری دیگری استفاده میکنید که مثلا با HTML توسعه یافته است، در این صورت شما کد رهگیری را در تگ قرار می دهید.

فروشگاه سازیتو

اما با آپدیت های جدید الگوریتم های گوگل و توسعه بیشتر این موتور جست و جو page rank دیگر معیار معتبری برای سنجش یک وب سایت نیست .

با رویکرد مناسب، این پیوندها می توانند از محتوای عالی برای استفاده در PageRank بالا تر و نتایج جست و جوی بهتر استفاده کنند. اگر نتوانستید به کمک دو گزینه بالا کلمه کلیدی مناسبی برای کسب و کار خود پیدا کنید بهتر است این گزینه را نیز مورد بررسی قرار دهید.

بهتر است کار خودمان را با نحوهی بهبود ROI شروع کنیم. بسیار خوب، حالا میخواهیم در مورد نحوه ی بهبود کلیدواژه ها صحبت کنیم.

بهترین تیم سئو

موثرترین کاری که برای بهبود کلیدواژههاتان میتوانید انجام بدهید این است که استفاده از کلیدواژه های منفی را شروع کنید یا اگر قبلا شروع کرده اید، حالا ادامه دهید.

حالا در این مقاله که بعنوان آخرین مطلب از این سری مقالات است، قصد داریم مبانی پیشرفته گوگل ادوردز را برای شما بیان کنیم. حال که موارد پایهای در مورد اکانت گوگل ادوردز (گوگل ادز) خودتان را را میدانید، وقت آن رسیده که راههایی برای بهینه سازی در طول پروسه سنجش را بررسی کنیم.

از آنجایی که کلیدواژه هایی با عملکرد بهتر، در اغلب موارد موجب فعال شدن تبلیغ شما میشوند، کلیدواژه های تکراری که عملکرد بدتری دارند را حذف مشاور سئو کنید. گوگل برای هر کلیدواژه، فقط یک تبلیغ به ازای هر تبلیغکننده را نشان میدهد.پس هیچ دلیل یا نیازی وجود ندارد که کلیدواژه های مشابهی را در گروههای تبلیغاتی یا کمپینهای دیگر، مجددا تکرار کنید.

وقتی یک مشتری بر روی تبلیغ شما کلیک میکند انتظار دارد به صفحه ای هدایت شود که دقیقا، اطلاعات و مواردی که در آن تبلیغ گفتید را در این صفحه ببیند.

افزایش بازدید یوتیوب

اگر متوجه شدید که درصد زیادی از بازدیدکننده های شما، برروی تبلیغتان کلیک میکنند ولی هیچ خریدی انجام نمیدهند، وقت آن است که با پیمودن یکسری مراحل، ROI خودتان را افزایش بدهید.

دانلود نرم افزار بک لینک

یعنی در مقالات خود به مقالات مرتبط با آن مقاله لینک دهید و کاری کنیک که لینک ها به چشم بیایند و در مقاله خود از مخاطبین بخواهید که جهت مشاهده فلان مقاله مرتبط بر روی فلان لینک کلیک کنند.

انتقال سایت به آدرس جدید

داشتن بک لینک از سایت های با کیفیت مهم است و این بک لینک ها باید دارای محتوا باشند. همچنین، شما باید کلیدواژه هایی که عینا تکثیر شدند را هم حذف کنید.

افزایش جستجوی گوگل

کلیدواژه های منفی، کمک بزرگی در فیلترکردن جستجوهای مربوط به محصولات و خدمات مختلف و جستجوهایی که به کسب و کار شما مربوط نمیشوند، میکنند.

خب وردپرس از همان تصاویر در اندازه های مختلف استفاده می کند که وقتی یک تصویر را آپلود می کنید، صورت می گیرد. سئو به کسب و کارها کمک می کند که حضور بیشتری در نتایج جستجو داشته باشند.

همچنین، در حین اینکه کار شما گسترش پیدا میکند، به فکر تبلیغات در شبکه ی نمایشی هم باشید. مدتی بود که به دنبال شرکتی حرفه ای برای طراحی سایت می گشتم تا هم از نظر هزینه مناسب و پشتیبانی قوی داشته باشد ، که با شرکت سپنتا تماس گرفتم و الان هم خیلی راضی هستم از سایتم.

در قدم بعدی، برروی افزایش قیمت پیشنهادی برای کلیدواژهی سودآور، تمرکز کنید.اگر متوجه شدید که یکسری از کلیدواژههای شما، عملکرد خیلی خوبی دارند و هنوز هم نرخ بازگشت سرمایهی بالایی را مشاهده میکنید، به اصلاح مقدار قیمت پیشنهادیتان ادامه بدهید تا کلیدواژه هایی که عملکرد خوبی دارند را بیشتر در معرض دید قرار بدهید و ترافیک بیشتری را برای آنها فراهم کنید و در مقابل، اگر کلیدواژه هایی را دیدید که عملکرد پایینی دارند قیمت پیشنهادی این کلمات کلیدی را کاهش دهید یا آنها را بکلی حذف کنید.

اگر از کلیدواژه ها یا متنهای تبلیغاتی کلی استفاده کنید ممکن است مشتری انتظار چیزی که ارائه نمیدهید را از شما داشته باشد.کلیدواژه ها و متنهای تبلیغاتی که به خوبی هدفگذاری شده باشند کمک میکنند تا تبلیغات گوگل فقط در نتیجه جستجوهای مرتبط با محصولاتتان، نمایش داده شوند.

شما بسیار خوب به شرکت بنده خدمات ارائه می دهید بنده ازپشتیبانی شما و نحوه پاسخگویی به درخواست ها رضایت کامل را دارم . در سری مقالات آموزش گوگل ادوردز، از ابتدایی ترین موضوعات تا نحوه گزارش گیری از گوگل ادوردز(گوگل ادز) را بیان کردیم.

ساخت نقشه سایت در وردپرس با Google Xml Sitemaps

ما فهرستمان را با ست استحمام شروع کردیم تا کارها را ساده کنیم. در سایت دنده 1 تلاش کرده ایم تا با جمع آوری سوالات پر تکرار در زمینه آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی، شرایط را برای آسان تر کردن آزمون اصلی فراهم کنیم.

بهینه سازی تصویر

در واقع میتوانیم اینگونه بگوییم که با دنبال کردن این مقاله، به زوایا و قابلیتهای حرفهای تری از گوگل ادز پی خواهید برد و این قطعا میتواند باعث پیشرفت بیشتری در زمینه ی آموزش گوگل ادز برای شما شود.

افزونه Broken Link

توصیه میکنیم جهت آشنایی بیشتر با این افزونه حتما سری به دموی آن در سایت رسمی زده و از نزدیک با امکانات جالب آن آشنا شوید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *