آموزش افزایش سرعت ایندکس مطالب جدید سایت – سئو 24

پیشنهاد میکنم که مطلب 3 اصل اساسی در سئو را از دست ندهید! 1. بررسی رنک و رتبه، مثلا وقتی میبینیم که رتبه 4 برای عبارت کلیدی ابزار سئو را داریم، سعی میکنیم رتبه سایت یا صفحه خودمان را برای این عبارت بهبود بدهیم.

تگ H1 وردپرس

عنوانی را ایجاد کنید که وقتی در برابر مجموعه ای از کلمات کلیدی قرار می گیرند، طبیعی و توصیفی باشند. حتما به این اقدامات و روش ها توجه ویژه ای داشته باشید و برای وب سایت خود در نظر بگیرید.

افزونه بهینه سازی تصاویر

به عنوان مثال برخی اعضا تمایل به استفاده از ابزار جستجو و عضو شدن در بازدید دارند.

حجم کار هر موتور جستجو میزان بازاریابی آن را تخمین می زند. شما با استفاده از این کلمات کلیدی می توانید متوجه شوید چگونه می توانید ترافیک سایت خود را افزایش دهید.

بهینه سازی تصاویر برای سئو

این افزونه رایگان بوده و می توانید از مخزن وردپرس دانلود کنید. همانطور که در قسمت بالا مشاهده کردید شما می توانید با رعایت کردن این نکات و جذب رضایت کاربران سایت خود از آنها را در سایت خود نگه دارید و همچنین نظر این الگوریتم به سمت شما مثبت باشد.

چک کردن بک لینک های وبسایت

اگر تمام موتورهای جستجو به صورت یکسان کاهش داشته باشند، مشکل دسترسی وجود دارد. به همین دلیل رتبه وب سایت شما در موتورهای جستجو نقش زیادی در موفقیت کسب و کارتان در دنیای اینترنت و تجارت الکترونیک دارد.

گاهی تلاش شما در یک موتور جستجو بهتر عمل کرده است و نتیجه بهتری نسبت به سایر موتورهای جستجو کسب کرده اید.

متا تگ Keyword

اگر گوگل کاهش یابد اما سایر موتورهای جستجو مثل قبل باشند به خاطر جریمه شدن شما از طرف گوگل یا بررسی نکردن اقدامات سئویی میباشد.

آموزش سئو تصاویر

نرخ تبدیل از عبارات ارجاع بسیار مهم است اما کل داستان مربوط به آن نیست. به عنوان مثال اگر ترافیک سایت شما افزایش زیادی داشت اما از لینک های ارجاع با رابطه کم بود، هیجان زده نشوید.

دقت داشته باشید که یادگیری مبانی سئو، قدمی حیاتی در رسیدن به اهداف بزرگ شما در حیطه فضای وب است. گزینه های کلمات کلیدی (Keyword options): این بخش برای تعیین گستردگی نتایج مورد استفاده قرار می گیرد و به ابزار می گوید که نتایج شما چقدر باید گسترده باشد.

۶- پینگ کنید: زمانی که سایت شما بروزرسانی میشود باید موتورهای جستجو از این بروزرسانی با خبر شوند، برای با خبر سازی موتورهای جستجو از اینکه سایت شما بروز شده است باید مطالب جدید یا آدرس نقشه سایت خود را به موتورهای جستجو پینگ کنید.

سه موتور جستجوی اصلی در امریکا حدود 95% ترافیک جستجو ها را ایجاد می کند: گوگل، یاهو و بینگ. به عنوان مثال بعضی عملیات ها در بینگ و یاهو بهتر مشاور سئو قابل انجام است.

برای بیشتر کشورهایی که در خارج از آمریکا قرار دارند، 80% ترافیک جستجو به گوگل اختصاص دارد. در پانزده سال اخیر ترافیک جستجو در دنیا به شدت افزایش یافته است.

Link Juice چیست

این ابزار به کسب و کارهای اینترنتی کمک می کند تا با ثبت سایت در گوگل وبمستر بانکی از آمار و اطلاعات سایت را در اختیار داشته باشند و به استانداردهای گوگل نزدیک تر شوند و تجارت الکترونیک خود را قوی تر کنند.

پس از ایجاد یک صفحه، گوگل پس از مدتی آن را ایندکس می کند. برای اینکه بتوانید سایت خود را درمعرض دید خزنده ها قرار دهید بهتر است از سایت هایی که رنکینگ بالایی دارند بک لینک قوی بگیرید.

همان طور که می دانید دانستن تعداد دقیق و درصد به شما کمک می کند ضعف ها را بفهمید و اطلاعاتی برای مقایسه کردن در اختیار شما قرار می دهد.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *