آموزش افزایش سرعت ایندکس سایت – طراحی سایت

چرا که این وب سایت ها معمولا به سئو و بهینه سازی به وسیله خرید بک لینک هیچ اعتقادی نداشته و می خواهند به اصطلاح به صورت کاملا کلاه سفید عمل نمایند.

افزایش ورودی سایت از گوگل

اگرچه این الگوریتم به صورت یک راز باقی مانده است، اما گوگل موارد مهم در رتبه بندی را مشخص کرده است. در یک تعریف ساده، گرفتن لینک از یک سایت به سایت دیگر، «بک لینک» نامیده می شود که به دلیل هدایت و ورود کاربران به یک وب سایت ، به آن inbound link یا لینک داخلی نیز گفته می شود ، در مقابل لینک داخلی ، لینک خارجی یا External link وجود دارد که از عناوین بک لینک است ولی سبب هدایت کاربران به «خارج» از وبسایتی است که در آن حضور دارند ، پس مشخص است که لینک داخلی سبب ورود کاربران به یک سایت می گردد و لینک خارجی سبب ورود کاربران حاضر در یک سایت به سایت دیگر خواهد شد .

میزان سرچ گوگل

افزونه لینک ساز خودکار سئوی محتوایی می تواند تمام لینک های داخلی را بررسی کند و به شما گزارش دهد که هر کدام از لینک ها و مقالات مربوطه چه تعداد بازدیدی به مشاور سئو همراه داشته اند.

S \vlhv;j Hkghdk

پشتیبانی و ارائه آپدیت ما همیشگی است و برای همیشه میتوانید به نسخه جدید محصول دسترسی داشته باشید و همچنین افزونه را میتوانید روی هر تعداد وبسایتی که دلتون خواست نصب کنید.

نرم افزار افزایش رتبه سایت در گوگل

افزونه لینک ساز خودکار سئوی محتوایی میتواند به طور اتوماتیک لینک سازی داخلی برای هر محتوا را انجام دهد.

اما لینک سازی داخلی به چه معناست؟ افزونه لینک ساز خودکار سئوی محتوایی تعداد لینک های داخلی و بازدید هایی که از این طریق برای وب سایت شما تولید شده است را بررسی میکند.

کیفیت لینک ها بسیار مهم می باشد از این رو همه لینکها ارزش یکسانی ندارند ، پس دریافت چند بک لینک باکیفیت از منابع مناسب از تعداد زیادی بک لینک از سمت سایتهای اسپم بسیار موثرتر خواهد بود.

اما لینک سازی در وب سایت هایی که تعداد مقاله و محتواهای زیادی دارد به هیچ وجه کار آسانی نیست.

اما نکته مهمی که باید در نظر داشته باشید تولید محتواهایی با کیفیت است زیرا تنها لینک سازی باعث بهبود رتبه سایت شما نخواهد شد بلکه موتور جستجوگر گوگل ابتدا به کیفیت وب سایت شما و حتی جمله بندی ها در محتوا اهمیت می دهد و گوگل از آنچه که شما تصور می کنید باهوش تر است!

لینک ساز خودکار سئوی محتوایی می تواند به طرز چشم گیری موجب افزایش رتبه سایت در موتورهای جستجو شود. رایا وردپرس در تلاش است که همواره باکیفیت ترین محصولات را به کاربران وردپرس فارسی تقدیم کند.

نرم افزار افزایش بازدید سایت و ورودی گوگل با آی پی ایرانی

افزونه بصورت کامل توسط رایا وردپرس فارسی سازی شده و همچنین درصورتی که سوالی داشتید یا نیاز به پشتیبانی داشتید میتوانید به تیم پشتیبانی رایاوردپرس تیکت ارسال کنید یا با ما تماس بگیرید.

پیشنهاد: با بهترین افزونه های ایمیل وردپرس جهت توسعه بازاریابی ایمیلی و جذب مشترک آشنا شوید. سریعترین و بهترین روش برای فشرده سازی و کاهش حجم تصاویر سایت شما با حفظ کیفیت تصاویر است .

بررسی سئو هاست ایران

سرعت سایت از عوامل مهمی است که نقش تعیین کننده در قرار گرفتن سایت شما در صفحه اول گوگل دارد.

بهینه سازی وردپرس

این کار نقش پر رنگی در افزایش سرعت ایندکس سایت دارد. در این بخش به افزونه لینک ساز خودکار سئوی محتوایی به نام Interlinks Manager خواهیم پرداخت. شما می توانید تمام داده و گزارش هایی که افزونه لینک ساز خودکار سئوی محتوایی در اختیار شما قرار می دهد را در قالب یک فایل CSV برون بری کنید.

علی رقم پیشرفت چشم گیر موتورهای جستجو اما ما همچنان ثبت سایت در این ابزار ها با استفاده از روش هایی که ذکر شد پیشنهاد می کنیم به این دلیل که با این کار می توانیم اطلاعات بیشتری به گوگل و بینگ بدهیم و از داده هایی هم که سرچ کنسول در اختیار ما قرار می دهد استفاده کنیم.

آموزش ثبت سایت در گوگل

به این صورت که کلمات و عبارات مرتبط را به مقاله های مورد نظر متصل خواهد کرد تا علاوه بر رعایت یکی از مهم ترین اصول سئو، کاربر به صفحات و برگههای مختلف وب سایت دسترسی داشته باشد.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *