آموزش افزایش رتبه الکسا – کانون تبلیغاتی ایران زمین

الکسا روی مرورگر آن ها نصب نیست! برای جلوگیری از پیمایش فایل ها و یا صفحات خاصی که پیشوند یکسانی دارن خیلی مفیده. می توانید با هزینه ای اندک این اکانت را از طریق ما تهیه کنید.

کتاب آموزش سئو سایت های وردپرسی

اگر همهچیز خوب باشه، پیام موفقیتآمیز بودن دریافت خواهید کرد توی این صفحه باید روی لینک “GO TO PROPERTY” کلیک کنید. مفهوم Clics در گوگل وبمستر: هر دفعه که کاربر روی کلمه کلیدی که درنتیجه آن سایت شما برایش نمایش دادهشده کلیک بکنه.

نقشه سایت در وردپرس

مفهوم Query (کوئری) در گوگل کنسول: کلمات کلیدی از سایت شما هستن که در گوگل مورد جستجو قرار میگیرن و درنتیجه آن سایت شما نمایش داده میشه.

Duplicate content مشکلات زیادی برای سایت پیش میاورد و در سرعت ایندکس مطالب توسط گوگل تاثیر منفی میگذارد. بنابراین با درک صحیح از معیارهای مهم در رتبه بندی و سئو ، به راهکار های مفیدی (برای شما و رقبایتان) می رسید و به شما امکان می دهد روند پیشرفت خود و رقبایتان را در دنبای مجازی پیش بینی کنید.

البته باید دقت داشت که رتبه الکسا به صورت تخمینی ارائه میشود و رتبه صد در صد دقیقی نیست. مفهوم Average Position در کنسول سرچ گوگلمیانگین بالاترین جایگاهی که سایت شما در صفحهنمایش جستجو برای اون کلمه کلیدی داره رو نشون میده؛ مثلا اگه یک نفر کلمه کلیدی سایت شما رو جستجو بکنه و جایگاه صفحات سایت شما در نتایج جستجو رتبه 1 یا 2 باشه و همینطور اگه شخص دیگهای هم کلمه کلیدی سایت تون رو جستجو بکنه و نتایج سایت شما توی نتایج جستجو رتبه 2 و 7 باشه، عدد Average position برای این صفحه 1.5 خواهد بود.

افزونه Alexa Traffic Rank

البته با توجه به قدرت کلمه کلیدی اصلی، و میزان دقت در انجام جزییات سئو، مدت زمان کار متفاوت هست.

چرا که تغییر تصادفی یکی از تنظیمات مهم میتونه به سایت و کسب و کار شما آسیب برسونه. آموزش سئو ورد پرس شامل کار با همین افزونه ها خواهد بود.

دانلود رایگان All In One Seo Pack Pro

با یک مثال مهم ترین نکته ی استفاده از گوگل ترندز را به شما میگوییم: برای مثال اگر در گوگل ترندز عبارت “سئو سایت” را جستجو کنید، و یک نمودار رو به رشد را به شما نمایش دهد ، این نمودار شامل نتایجی مانند : سئو سایت در تهران ، شرکت سئو سایت و موارد مشابه نیز می باشد.

الگوریتم های گوگل را در این مطلب برای شما به طور خلاصه معرفی می کنیم و برای توضیح کامل در مورد هر یک از این الگوریتم ها شما را به مقالات بعدی ارجاع می دهیم.

از حالا به بعد گوگل سرچ کنسول شروع به جمعآوری دادههای وبسایت شما خواهد کرد. این بخش از گوگل کنسول جدید به نمایش آمارهای مهم درباره نحوه عملکرد شما در نتایج جستجوی گوگل اختصاص داره.

بهعنوانمثال در اینجا میتونید ببینید کاربران شما از چه راههایی وارد سایت شدن، چه کلماتی رو جستجو کردند که موتورهای جستجو سایت شما رو نمایش داده، سایت شما در نتایج جستجو بهطور متوسط چه جایگاهی داره و همینطور میتونید ببینید کدوم صفحات سایت در نتایج سرچ گوگل بالاترین (و کمترین) میزان کلیک رو دارن.

Indexed Not Submitted In Sitemap

اگه میخواید کاربران رو حذف و یا اضافه کنید، به قسمت Settings برید و روی عنوان Users and permissions کلیک کنید. وقتی روی بخش پیکر بندی سایت من (به انگلیسی: Configure My Site) منوی بینگ وبمستر کلیک کنید، با یک داشبورد یا پیشخوان روبرو میشوید.

پیدا کردن رتبه کلمات کلیدی

توی این بخش شما میتونید به میزان دیده شدن سایت تون در نتایج جستجو و تعداد کلیکهای سایت دسترسی پیدا کنید.

Xml Sitemap Generator

وقتی وارد صفحه performance میشید در نگاه اول نمودار آمار کلیکهای کاربران رو خواهید دید که برای برسی سایت تون باید بازه زمانی که قصد بررسی مخاطبهای خودتونُ دارید رو تنظیم کنید.

Performance: آمار عملکرد سایت شما رو توی موتور جستجوی گوگل نشون میده. Pages: آدرس URL صفحاتی از سایت که در نتایج جستجوی گوگل نمایش دادهشدهاند.

مفهوم Impression در گوگل وبمستر تولز: هر بار که صفحهای از سایت شما در نتایج جستجو نمایش داده بشه، توی این قسمت مقدار Impression رو نمایش میدهد.

بعد از اینکه نقشه سایت شما ثبت شد، گزارش های آماری اون توی قسمت Coverage نمایش داده میشه. یعنی از این به بعد مقالات بیشتری در این باره واستون میزارم.

هدف اصلی کلاه سفید افزایش بازدید و رتبهی بالا در نتایج نیست (هرچند اگر به درستی اجرا شود، درنهایت این اتفاق میافتد)، بلکه هدف شناسایی نیازهای مخاطب و اجرا کردن تاکتیکهایی است که بهترین احساس و تجربه را به کاربر بدهد.

کسانی که سئو ارزان را به شما توصیه می کنند دانش چندانی نیز ندارند آنها آشنایی مقدماتی با HTML دارند و با آن در حال جمع کردن مشتری برای خود هستند.

در مبحث بهینه سازی سایت پدیده ای به عنوان سئوی منفی وجود دارد که در آن افرادی که توانایی یا تمایل بهبود شرایط سایت خود را ندارند ، به تخریب ساختار سایت های رقیبشان دست می زنند تا با از دور خارج کردن ایشان جاگاهشان را تصرف کنند .

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از مشاوره سئو دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *