آموزش افزایش رتبه الکسا سایت در کمتر از 30 روز – کد نویسان جوان

رتبه الکسا برای خیلیها مهم است، بهویژه سایتهای محتوامحوری که بخش زیادی از درآمد آنها از تبلیغات است.

افزایش رنک گوگل

رتبه الکسا به این سوال پاسخ می دهد: در مقایسه با تمام سایت های دیگر ، سایت من چگونه کار می کند؟

سایت رنک باز

تبدیل شدن به بهترین موتور جستجوی دنیا کار آسانی نیست! پس اگر می خواهید جز اولین نتایج جستجوی گوگل باشید، باید این الگوریتم ها را بشناسید. در این نوشته با ویژگیهای شخصیتی هر کدام از آنها آشنا شدیم و حالا میدانیم الگوریتم پاندا مسئول نظارت روی کیفیت محتواست.

موبایل فرندلی

الگوریتم گورخر به کاربرها کمک میکند یک خرید اینترنتی با کیفیت را تجربه کنند و الگوریتم کبوتر قرار است حواسش به مکان و موقعیت کاربرها باشد و بهترین نتایج ممکن را به آنها نشان بدهد.

نمونه فایل Htaccess

نمی توان یک اندازه مناسب و یک اندازه یکسان برای تمامی عکسها مشخص کرد ممکن است یک عکس تنها از یک رنگ یا دو رنگ تشکیل شده باشد ولی یک عکس سرشار از رنگهای متفاوت باشد و جزئیات زیادی را شامل شود، هرگز نمی توان برای این دو عکس یک اندازه را در نظر گرفت.

الگوریتم های گوگل به کاربر کمک می کند تا بتواند در سریعترین حالت ممکن به خواسته اش برسد.

کتاب سئو فروشگاه

اگر از نسخه کامل و یا yoast seo premium استفاده کنیم، میتوانیم کلمات کلیدی مرتبط را نیز به کلمه کلیدی اصلی اضافه کنیم.

بهینه سازی Adwords

جوانان فراوانی اخیرا با سرمایه ای اندک اقدام به ایجاد سایت های استارتاپی کرده و تلاش دارند که با صرف کمترین هزینه، رتبه سایت خود را ارتقا دهند.

حواستان باشد کاربر حق دارد نخواهد تبلیغ شما را ببیند بنابراین با اضافه کردن گزینهی بستن تبلیغات این حق را به او بدهید. این فاکتور به مدت زمانی که یک کاربر در سایت شما وقت میگذراند اشاره دارد و هر چه شما بتوانید کاربر را مدت زمان بیشتری روی سایت نگه دارید به گوگل این پیام را میدهید که دارای محتوای با کیفیتی هستید و شایستهاید که رتبهتان در صفحه نتایج بالا مشاوره سئو بیاید.

مشاهده بک لینک سایت

به این دلیل که هر کاربری حق دارد تجربهی خوبی از بازدید سایت شما داشته باشد، پس برای این که جریمههای الگوریتم پیج لایوت گریبان سایت شما را نگیرد، اعتدال را رعایت کنید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *