آموزش استفاده از گوگل ترندز (Google Trends) در سئو سایت – رادزاد

الکسا، سئو و قدرت تولید محتوا همگی تاثیرات بسزایی بر روی وب سایت دارند اما به شرط آنکه از روش های درست برای بهینه سازی آن استفاده شود. صاحبین وب سایت ها و کسانی که در زمینه سئو تخصص دارند، از الکسا بیشتر استفاده می کنند.

بدست آوردن پیج اتوریتی

4-از متا تگ ها به درستی استفاده نمی کنید یا اصلا استفاده نمی کنید . برای افزایش رنک هم روش های بسیاری وجود دارد که برخی از آن ها نه تنها باعث افزایش رتبه الکسا نمی شوند بلکه در کاهش رتبه مشاور سئو هم تاثیر دارند.

افزونه Smush It

توسط Disavow قادر هستید تا تاثیر منفی بک لینک های مضر را برای سایت خود از بین ببرید. رایج ترین روش های لینک سازی خارجی چیست؟

نرم افزار های سئو

مدیران وب سایت ها ، تبلیغ کنندگان و شبکه های آگهی از رتبه الکسای شما به عنوان یک پیمانه برای مشخص کردن ارزش یک لینک بر روی وب سایت شما استفاده می کنند.اگر شما بخواهید سایت خود را بفروشید یا یک لینک روی سایت خود قرار دهید برای بهبود رتبه الکسای خود تلاش بیشتری خواهید کرد.

خوشحالیم که مورد توجه قرار گرفت مصطفی جان. توجه به پیج رنک سایتی که می خواهید از آن خرید بک لینک را انجام دهید حتما باید بالاتر از page rank سایت شما باشد و هرچقدر بیشتر باشد می توان به بهبود رتبه در گوگل امیدوارتر بود.

شما می توانید با قرار دادن حداقل یک یا دو پست با کیفیت در هفته با وب سایت هایی که پیج رنک گوگل آنها بالای 3 می باشد رنکینگ آلکسا وب سایت را افزایش دهید چرا که مجموعه لینک ها با افزایش رتبه الکسا ارتباط مستقیم دارد.

از نظر منابع، میهن وبهاست منابع معقولی در اختیار کاربر قرار میدهدد. از آنجا که ۱۰ نتیجهی برتر جستجو در گوگل نسبتاً سریع بارگذاری میشوند، به نظر نمیرسد که تحت تاثیر بروزرسانی مرتبط با سرعت بارگذاری گوگل قرار بگیرند.

وبلاگ با دامین اتوریتی بالا

در واقع الکسا بر اساس یک سری استراتژی ها مانند اینکه میزان ترافیک سایت تان تا چه اندازه است و یا اینکه در طول روز چند کاربر از آن بازدید می کنند، سایت تان را مورد بررسی قرار می دهد و برای رتبه بندی هایش دو پارامتر جهانی دارد.

این کار کاربران رو تشویق می کنه اون رو بررسی کنن و هر کلیکی که روی اون انجام شه، به عنوان یه بازدید محاسبه می شه.

هر یک از این وب سایت ها در حیطه کاری خود دارای رقبایی قدر و حرفه ای می باشند که برای اول بودن و نشان دادن اینکه محصولات یا خدمات بهتری ارائه می دهند، تلاش می کنند.

در حقیت گوگل ترندز یک مکمل فوق العاده برای این پلتفرم هاست، چرا که دارای الگوهاییست که در سایر ابزارها وجود ندارد.

در این میان شرکت های بزرگ و موتورهای جستجوگر ابر قدرتی مانند گوگل ابزارها و استراتژی های جالبی به مدیران وب سایت ها ارائه می دهند که با استفاده از آن ها و یک سری قوانین و الگوریتم های خاص، یک سایت می تواند بهترین رتبه را کسب نمایند.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *