آموزش آپلود فایل و ایجاد لینک دانلود در هاست DirectAdmin – سایت ساز زرین

1. هنگامی که تغییر و یا به روز رسانی در صفحاتتان اعمال کرده اید . Crawl همان ربات گوگل است که طی پایشهای (خزیدنهای) روزانه به بررسی و اعمال تغییرات وب سایتها میپردازد.

محصولات پر فروش

در سر برگ advanced، آمار صفحات مسدود شده توسط ربات گوگل که در لیست لینکهای ایندکس شده قرار نمیگیرند، مشخص میگردد.

در صورتی که صفحهای به اشتباه مسدود شده باشد، از طریق فایل robot.txt وب سایت میتوان آن را جهت ایندکس مجدد در مشاور سئو گوگل حذف کرد.

Blocked Resources: در این بخش فهرست صفحات مسدود شده قابل دسترسی است. این اطلاعات بیانگر صحت درج وب سایت در گوگل سرچ کنسول بوده و شامل فهرست لینکهای Sitemaps و لینکهای ایندکس شده در گوگل می باشد.

ساخت سایت مپ در وردپرس

سپس از تب هایی که در بالا مشاهده می کنید، روی گزینه “ابزار های وب مستر” کلیک کنید؛ در پنجره جدید به راحتی می توانید با کلیک روی گزینه “گرفتن کد تایید گوگل در کنسول جستجوی گوگل” کد تایید را دریافت کنید و Yoast را به سرچ کنسول گوگل متصل کنید.

میباشند. پس از رفع خطاهای مشخص شده این بخش در وب سایت و کلیک گزینه MARK AS FIXED، پیام خطای صفحات حذف خواهند شد.

این خطاها شامل دی ان اسی، خطای اتصال به سرور، خطای فایل robot.txt، خطاهای صفحات 404 و … Internal Links: لینکهای درون وبسایت جهت ارجاع کلمات کلیدی به سایر صفحات وب سایت را اینترنال لینک یا لینک داخلی می نامند.

Links to Your Site: این زیر مجموعه بیانگر سایتهایی است که جهت ارجاع به وب سایت شما لینک گذاری نموده¬اند و به آنها اصطلاحاً بک لینک گفته میشود.

پس زمانی که می خواهید از بک لینک برای بهینه سازی و سئوی سایت خود استفاده کنید، باید دقت داشته باشید که این لینک ها می توانند در محتوای قرار گرفته بر روی وب سایت شما نیز وجود داشته باشند.

گوگل سرچ کنسول ابزار رایگان گوگل برای مالکان سایت ها می باشد که به آنها اطلاعات زیادی برای بررسی چگونه عملکرد سایت خودشان میدهد.

Sitemap In WordPress

برای اینکه تصاویر سایت سریع تر و بهتر ایندکس شوند ، توصیه می شود برای عکس ها نیز نقشه سایت ایجاد کنید.

اسپم شدن سایت در گوگل

این قالب­ها به سلیقه شما در هر جای سایت شما به نمایش می­آیند و شما با هر فونت، سایز و رنگی می­توانید آنها را جایگذاری کنید. اینجا جایی است که در مورد هر Subtopic مطلب می نویسد و آن را توضیح می دهید و در گوگل بالا می آیید.

علاوه بر آن شناسایی صحیح فایل robot.txt توسط گوگل در اطمینان از ایندکس شدن صفحات ضروری، مثمر ثمر خواهد بود.

دسته بندی سئو

بررسی تحلیلی این آمار جهت اطمینان از سئوی مطلوب سایت مفید به نظر میرسد. معنی متن لینک شده این است که لینک مورد نظر بر روی عبارتی قرار داده شود.

آموزش سئو و بهینه سازی وب سایت

International Targeting: در وب سایت هایی که محتوای آنها با چند زبان ارائه می¬شوند، آمار بازدید زبانهای مختلف وب سایت در این بخش مورد بررسی قرار میگیرد. شما می توانید صفحه حساب حساب کاربری خود را با وارد کردن اطلاعات مورد نیاز خود سفارشی کنید.

لیست سایت های بک لینک کامنت

با استفاده از Google Index در گوگل سرچ کنسول میتوان صفحات فهرست شده یا درج شده در موتورهای جستجو را مشاهده کرد.

سایتهای بک لینک رایگان

Crawl در سرچ کنسول گوگل شامل بخشهای زیر میباشد. آمار ارائه شده در بخش Crawl گوگل سرچ کنسول از اهمیت تحلیلی بالایی برخوردار میباشد.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *