آموزش آنالیز سئو سایت با Netpeak – SEOEDU

اگر بخواهیم پاسخ درستی به این سوال دهیم، باید اولاً بگوییم که منظورمان از گوگل ادز همان تبلیغ در موتور جستجوی گوگل است که با سئو همراستا است. علاوه بر این امروزه سایت الکسا در میان مصرف کنندگان و تولید کنندگان نامی شناخته شده است پس احتمال اینکه از یک بیزینس در مورد رتبه الکسا آن ها بپرسند کم نیست پس بهتر حتما راجع به آن بدانیم و سعی کنیم که در زمینه کاهش رتبه الکسا اقدامی انجام دهیم.

عدم نمایش سایت در گوگل

و بدلیل انکه از سایت شما لینکی با عنوان این پوشه ثبت شده است متوجه میشود شما در حال استفاده از این کامپوننت میباشید به همین سادگی ! به اینصورت که اگر مقدار بانس ریت یک سایت بصورت متوسط 40 درصد باشد به این معنی است که 40 درصد بازدید کنندگان این سایت را مفید نمی دانند.

پس طبیعی است که صاحبان کسب و کار همواره در حال تلاش برای رسیدن به کلمات کلیدی باشند که کاربران بیشتر از آنها در موتورهای جستجو استفاده میکنند.

رفع اسپم اسکور

کلمات کلیدی را ميتوان به عنوان یک ایده که توسط ذهن مخاطبان در نظر گرفته میشود نیز بیان کرد. ولی باید توجه داشته باشیم که این ابزار به صورت رایگان، اجازه بررسی ۲ کلمه کلیدی در روز را میدهد.

قبل از مطالعه این مطلب پیشنهاد می کنیم مقاله چگونگی پیدا کردن کلمات کلیدی مهم را مطالعه نمایید. همانطور که مشاهده میکنید در صفحه ی مربوطه شما میتوانید چند کلمه را برای تحلیل ، مقایسه و تحقیق کلمات کلیدی وارد کنید.

متن جایگزین تصویر

البته میتوانید به جای آن، پس از آنکه وارد بخش Discover new Keywords شدید، کلمه مدنظر خود را وارد کنید. در ابتدا شما میتوانید در همین بخش Discover new Keywords آدرس اینترنتی یک سایت احتمالا رقیب را وارد کنید تا کلمات کلیدی به کار رفته در آن سایت را شناسایی و تحلیل و تحقیق کلمات کلیدی آن را شروع کنید، این از قابلیتهای خوب کیورد پلنر محسوب میشود.

یکی از این ابزار ها را خود گوگل ارائه کرده که کیورد پلنر گوگل ( google keywords planner ) نام دارد. در واقع تعداد زیادی کانال آنلاین وجود دارد که می توانید در آنها برای خود حساب کاربری ایجاد کنید و آدرس سایت را در پروفایل قرار دهید.

اتوریتی سایت شما چند است

ایدهای که به واسطه نیاز آنها به محصول، سرویس، محتوا و اطلاعات خاصی ایجاد میشود.از طرفی مصرف کننده به نیاز خود میرسد و از طرفی دیگر فروشنده خود را در معرض دید مشتریان خود قرار می دهد.

چرا که در دنیای بازاریابی آنلاین، به منظور برقراری ارتباط موثر با مخاطب و در نهایت افزایش فروش ، به محتوا نیاز است. پس با توجه به توضیحات، میتوان اینطور گفت که کلمه کلیدی از منظر خریدار(مشتری) کلمهای است که از نظر او به بهترین شکل منظورش را به موتور جستجو میرساند تا به موضوعی که نیازش را برطرف می کند برسد.

افزایش رنک گوگل

حال بعد از پیمودن مراحل بالا، باید یک لیست کلمات کلیدی ارزشمند داشته باشیم. در صفحه بعد در صورت داشتن اکانت گوگلی که به گوگل ادز متصل نمیباشد، ایمیل خود را وارد کنید و Next را بزنید و در غیر اینصورت بر روی Create Account کلیک کنید تا یک اکانت برای خود بسازید و ادامه کار را انجام دهید.

به طوری که شما به ازای هر کاربری که وارد سایت شده و از آن دیدن می کند، مبلغ اندکی پرداخت می کنید تا گوگل سایت شما را در صفحه اول گوگل نمایش دهد.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد مشاوره سئو بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *