Ehsan Weblog – افزایش سرعت ایندکس

شما می توانید برای بهبود سئو سایت خود از سایت های محلی کمک بگیرید. اگر پاسخ شما هیچ چیز است، ابتدا باید از دوره آموزش سئو استفاده کنید. اگر فایل Robots.txt در وب سایتتون وجود داشته باشد، کافی است با یک راست کلیک بر روی گزینه view and edit کلیک کنید.

نرم افزار سئو

برای مثال اگر شما و دوستتان در دومحله متفاوت یک موضوع را جستجو کنید، به احتمال زیاد به نتایج متفاوتی دست پیدا می کنید.

قیمت گوگل ادوردز

توجه کنید گاهی در سرچ یک عبارت کلیدی بسیاری از افراد به جای کلیک کردن روی اولین نتیجه روی سومین نتیجه گوگل کلیک می کنند. ازدیگر الگوریتم های گوگل می توان به الگوریتم مشاور سئو کبوتر اشاره کرد.

نوشتن یک مطلب به شما کمک می کند که ترافیک وبلاگ خود را افزایش دهید اما نوشتن یک مطلب خاص و منحصر به فرد (unique) به شما کمک خواهد کرد تا رابطه ی خود را با بازدیدکنندگان سایتتان مستحکم کنید.

ساخت فایل روبوت

با کمک سئوی محلی کاربران می توانند در کمترین زمان محل موردنظر خود را پیدا کنند. بهتراست درهرصفحه از سایت خود یک و یا دو تبلیغ قراردهید.

آموزش ثبت سایت در الکسا جدید

برای بیشتر کردن انگیزه کاربران برای خرید نیز می توانید، هرچند وقت یکبارچند کد تخفیف قراردهید تا مشتریان به خرید از شما ترغیب شوند. پس برای تبلیغات خود مکان مناسبی برا در سایت انتخاب کنید و درنهایت تبلیغات را قراردهید.

این موضوع مسلما شما را سردرگم می کند و سبب می شود تا حس کنید که باید به سرعت سایت را ترک کنید. قبل از ورود الگوریتم کبوتر به جمع الگوریتم های گوگل زمانی که شما یک کلمه را سرچ می کردید، چندین نتیجه مختلف برای کاربر نمایش داده می شد.

در این میان سایت هایی که رتبه الکسا ندارند، وبسایت هایی هستند که یا بازدیدکننده ندارند و یا به تازگی راه اندازی شده اند و مدتی زمان بر خواهد بود تا الکسا دادهای آن را جمع و آوری کرده و رتبه دهد.

دانلود آموزش سئو

و آیا این رتبه بندی دقیق است؟ خب قطعا آنالیز این همه اطلاعات روی کاغذ خیلی سخت است یا بهتر بگم کار هر کسی نیست!

برای سایتهای شخصی یا کسبوکارهای نوپا که حجم اطلاعات کمی دارند؛ «ماندگار وب» پیشنهاد ماست؛ این شرکت در حال حاضر ارزانترین هاستهای بازار را ارائه میدهد و پشتیبانی بسیار خوبی هم دارد.

ارتقا رتبه الکسا

نگران دانش برنامه نویسی نباشید با افزونه ستاره دار کردن مطالب در گوگل بدون نیاز به حتی یک خط کد به محتوای خود امتیاز دهید و تغییرات دلخواه خود را با تنظیمات بسیار بر روی آن اعمال نمایید و در جستجوی گوگل برجسته شوید.

2. گرفتن لینک درون بنر از سایتهای پر بازدید: این روش به دلیل اینکه هر کلیک هزینه بسیار بالایی دارد نمیتواند به عنوان بهترین روش برای افزایش بازدید سایت در نظر گرفته شود.

تصور کنید به عنوان یک کاربر وارد سایتی می شوید، حال به جای این که محتوا و قالب اصلی سایت توجه شما را جلب کند، از تمام بخش های سایت با تبلیغات روبه رو می شوید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *