8 افزونه سئو وردپرس برای بهینه سازی وردپرس – آکادمی 98

در همین راستا بد نیست بدانید که وبمستر سلام ارائه دهنده بهترین و موثرترین راهکارهای سئو در بین تمام وب سایتهای فارسی است به نحوی که در رزومه آن میتوانید سایتهایی را مشاهده کنید که در یکچهارم زمانی که هر سایتی برای رسیدن به رتبه های برتر گوگل نیاز دارد، موفق به کسب این رتبه ها شدهاند.

ارتقا رتبه سایت در گوگل

قطعا این کلمات برای ما هدفمند نیستند. بنابراین لازم است حداقل روزی یک بار نرخ کلمات خود را بررسی کنید و در صورت نیاز آنها را کاهش یا افزایش دهید.

قالب لوکس موزیک

گوگل بر اساس یک سری معیارها که آنها را در الگوریتمهای خود مشخص کرده است -و ما نیز در همین مقاله به آنها پرداختهایم – صفحات وب را به ترتیب برای هر کلیدواژه از مرتبطترین و بهترین صفحه تا بدترین آنها مشخص میکند و در صفحه نتایج SERP نمایش میدهد.

به این معنی که وقتی شما صاحب یک سایت هستید، باید با ابزار و شیوه های مدیریت سایت خودتان هر چه بیشتر آشنا شوید تا اولا نیاز به مدیریت سایت توسط فرد دیگر را نداشته باشید و یا اینکه بتوانید رصد کنید که اگر شخص دیگر مدیریت سایت شما را انجام میدهد، تا چه میزان موفق است.

شناسایی بک لینک های سایت

حالا بیابید بار دیگر به سراغ مثال ابتدای این بخش برویم. بخصوص اگر کلمات شما در حالت تطبیق گسترده (BROAD MATCH) قرار دارند، بهتر است حداقل روزانه چند بار SEARCH TERMS را چک کنید، زیرا در این حالت احتمال اینکه روی کلمات نامرتبط زیادی ورودی بگیرید بالاست.

دقت داشته باشید که لازم است به صورت مداوم این لیست را بررسی کنید، زیرا ممکن است روی کلمات جدیدی ورودی بگیرید که برای شما هدفمند نباشند. فعال کردن کلمه کلیدی: گاهی برخی از کلمات کلیدی بدلیل پایین بودن قیمت پیشنهادی شما غیر فعال می شوند و در حالت پایین تر از حد لازم برای قرارگیری در صفحه اول (BELOW FIRST PAGE BID) قرار می گیرند.

پس امکان دارد 2 سایت به صورت مساوی روزی 2000 بازدیدکننده داشته باشند اما به صورت میانگین در سایت اولی هر بازدید کننده 2 صفحه سایت را مشاهده می کند و در سایت دومی هر بازدید کننده 6 صفحه را مشاهده می کند، این 2 سایت به هیچ عنوان رتبه الکسای یکسانی نخواهند داشت و قطعا سایت دوم رتبه ی بسیار پایین تری از سایت اول خواهد داشت.

معمولا برای سایت هایی با محتویات خاص مانند سایت های علمی فرهنگی ارائه دهنده مقالات در سطح جهانی ، مورد استفاده قرار میگیرد ، در این نوع متاتگ تاریخ و نوع کپی رایت سایت به نمایش گذاشته می شود.

در مورد استراتژی های قیمت گذاری به طور مفصل در قسمت ۸ صحبت کرده ایم. به عنوان راه حل کم خطر، ادوردز بخش آزمایش (Experiment) را راه اندازی کرده است.

نتایج ارگانیک

برای دانلود این افزونه، نام Yoast SEO را در کادر جستجو افزونههای WordPress وارد کرده و با انتخاب نصب و سپس فعال سازی آن را به طور مستقیم در بخش پیشخوان سایتتان نصب کنید.

همونطور که در ابتدای مقاله گفتیم روز به روز نیاز به وبمستر و طراح سایت بیشتر میشه و بیشتر صاحبان کسب و کارهای سنتی به این نتیجه رسیده اند که هر چه زودتر باید کسب و کار خود را آنلاین کنن و از طریق اینترنت و وبسایت کسب درآمد کنند در نتیجه حتما به فردی نیاز خواهند داشت تا سایت آنها را طراحی و پشتیبانی کنند و همین نیاز باعث میشه طراحان وب نقش اساسی را در جامعه ایفا و به سرعت بخشیدن به کارها کمک کنند.

قالب سئو شده وردپرس

بنابراین شما باید تا حد ممکن سرعت وب سایت خود را افزایش مشاور سئو دهید. برای رسیدن به این هدف می توانید قیمت کلمات کلیدی خود را افزایش دهید.

چك كردن سئو سايت

به عنوان مثال، اگر کاربری عبارت «کتب دانشگاهی» را جستجو کند، دیگر تبلیغ ما را نخواهد دید، زیرا ما به گوگل گفته ایم که این کلمه را در لیست کلمات منفی کمپین قرار دهد.

دی ان اس های نت افراز

افزایش قیمت کلمات معمولا به ۲ دلیل اصلی انجام می شود. پس از انجام این کار، گوگل تبلیغ ما را روی این عبارت ها نمایش نخواهد داد.

در این شرایط، برای اینکه تبلیغ شما روی آن کلمه به کاربر نشان داده شود، لازم است قیمت کلمه را افزایش دهید. مثلاً اگر در حوزه صنعت فعالیت میکنید، میتوانید با استفاده از دستهبندی صنعت موضوعات موردعلاقۀ کاربران در ماههای اخیر را شناسایی کنید و ویدئوهای خود را بر اساس این کلمات کلیدی و محتوای آنها تولید کنید.

دامین اتوریتی

اما در صورتی که بتوانید با پیشنهاد محصولات کاملا مرتبط، کاربر را در سایت خود نگهدارید، احتمال خرید و عدم کاهش رتبه زیاد است. در رتبههای بالا و ضعیف الکسا، به ازای یک افزایش کم در تعداد بازدید کننده یکتا، افزایش رتبه الکسا چشم گیر و قابل توجه است.

قیمت دلار Talakar

در حقیقت آنچه که در مقاله سئو سایت ارزان بیان شده محتوایی را که در سایت خود دارید به طور یک فایل XML به گوگل نشان داده می شود.

بالاتر بردن جایگاه تبلیغ: گاهی ممکن است بخواهید تبلیغ خود را در جایگاه بالاتری از نتایج گوگل نمایش دهید. در نتیجه باید به لیست کلمات منفی ما اضافه شوند.

ثبت سایت درگوگل

چه زمانی قیمت کلمات کلیدی را افزایش دهیم؟ زیرا با استفاده از استراتژی های اتوماتیک، گوگل ادوردز قیمت کلمات شما را به صورت خودکار تغییر خواهد داد.

کد Iframe در وردپرس

شاید وبسایتی بازدید کننده کمی داشته اما درآمد و کارایی آن بیشتر از وبسایتی با بازدید چندبرابری باشد.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *