7 ابزار مهم آنالیز سئو

آکادمی مومنی در این مقاله 5 روش برای کاهش رتبه الکسا را به شما آموزش می دهد. همچنین در صورتی که هاست و دامنه داشته باشید می توانید آن را روی هاست خود نصب نمایید.

انبوه کلمات کلیدی و سئو

URL ثبت شده به نظر می رسد که دارای ارور سافت ۴۰۴ است: شما صفحه را برای ایندکس شدن ثبت کرده اید. در سالهای اخیر نیز برای کاهش رتبه الکسا تبلیغات پاپ آپ مورد استقبال چشمگیری قرار گرفته.البته در نهایت شما هر روشی که استفاده کنید در می یابید که سایت های بهبود رتبه الکسا با هزینه بسیار پایین بازدید بسیار بالایی را به کاربر خود ارائه می دهند لذا یکی از بهترین گزینه ها برای بهینهسازی رتبه الکسا میباشند.

حال زمان تصمیم گیری رسیده است و شما دچار دوگانگی شده اید که آیا کسی که قیمت پایین تری را تعیین کرده طراحی بی کیفیتی را انجام میدهد و یا کسی که قیمت بالاتری مشخص کرده همان کیفیت را با قیمت بالاتری عرضه میکند؟

انجام سئو سایت ارزان

این یک برچسب روبات متا است و به موتورهای جستجو می گوید که آیا می توانند صفحه را ایندکس کنند یا خیر. گزارشات ایندکس: صفحات با ارور که ایندکس نشده اند.

۳. فیلتر مربوط به URL های حذف از کرال را حذف کنید، آن ها را بر اساس تعداد صفحات تحت تاثیر مرتب کنید و به دنبال هر گونه مشکل احتمالی بگردید.

اگر می خواهید این صفحه ایندکس شود، باید آن تگ یا پاسخ HTTP را حذف کنید.

فیلم آموزش حرفه ای سئو

یا اجازه های دسترسی صفحه را حذف کنید یا به گوگل بات اجازه دهید تا با تشخیص هویت به صفحات شما دسترسی پیدا کند.

آموزش سئو فروشگاه اینترنتی

این صفحات ممکن است ایندکس شده باشند یا نشده باشند. می توانید پس از چند روز مجدد چک کنید که تعداد ارور ها کمتر شده است یا نه. فیکسی که انجام داده اید را مجدد بررسی کنید و منتظر کرال مجدد آن باشید.

سئو تخصصی سایت

ارور سرور (۵xx): سرور شده خطایی از دسته ی ارور های ۵۰۰ را نمایش داده است. دقت داشته باشید که این افزونه برای اجرا در فایرفاکس به افزونه Firebug نیاز داره که تو صفحه مورد نظر به اون هم لینک داده شده.

چک کردن بک لینک سایت

۱.بررسی کنید که آیا بین تعداد کل ارور های ایندکس شده یا تعداد کل ایندکس ها و اسپارک لاین هر ارور همخوانی وجود مشاوره سئو دارد. چنین صفحه ای دچار اخطار می شود زیرا گوگل مطمئن نیست که آیا شما قصد داشته ایدصفحه را از نتایج جستجو بلاک کنید یاخیر.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *