5 روش برای کاهش رتبه الکسا در ایران – افراک :: آژانس تبلیغات آنلاین

احتمالا به دلیل پوشش ضعیف پنل داده الکسا بر ترافیک داخلی ایران است که رتبه جهانی سایتهای با ترافیک داخلی در مقایسه با سایتهای با ترافیک خارجی در رتبههای ضعیفتری قرار میگیرند.

خرید گوگل ادوردز

رتبه الکسا یکی از مهم ترین و در عین حال محبوب ترین روشهای رتبه بندی در بین سایتها میباشد و سبب می شود تا شما بتوانید تفاوت خود و رقبای برتر در این زمینه را به صورت کاملا عددی بررسی کنید.

سئو، کمهزینهترین و پربازدهترین روش افزایش ورودی هدفمند سایتها در اینترنت است و حالا همه فعالان وب به اهمیت آن پی بردهاند.

ولی در حقیقت این مقاله محتوای تبلیغاتی داشته و بابت آن پول پرداخت شده است.

تگ های سئو

تا آنجا که ممکن است با وجود پرداخت پول کمتر از طرف شما نسبت به رقبا، تبلیغتان را به عنوان اولین تبلیغ نمایش دهد.

آموزش های سئو

طبق این سیستم، شما هیچوقت قرار نیست قیمتی که خودتان برای گوگل تعیین کردید را پرداخت کنید. وقتی که سال ها پیش برای اولین بار قصد راه اندازی یک کمپین تبلیغات در گوگل را داشتم دقیقا سوال هایی مانند سوال های حال شما در ذهنم بود.

پیدا کردن جایگاه کلمه کلیدی در گوگل

کسی که طی هفته گذشته در سایت شما بوده است، کاربر با اولویت محسوب میشود؛ زیرا هنوز برند شما در ذهن وی باقی مانده است. اگر کسی در موتور جستجو گوگل واژه ای را جستجو کند به عنوان مثال “اسباب کشی” ، گوگل لیستی از نتایج را برای شما نمایش می دهد.

سٔو سایت فتوباتو

۲ – باعث افزایش رتبه بندی ( ranking ) شما در موتور های جستجو خواهد شد .

این لینکها بهطور غیر مستقیم میزان اعتماد به وبسایت شما را افزایش میدهند. امّا شما با استفاده از روش تبلیغات گوگل میتوانید در کمتر از ۲۴ ساعت سایت خود را در جایگاه یک گوگل بیاورید، حتی اگر وبسایت شما رنک مناسبی ندارد!

چگونه تصاویر را سئو کنیم

سئو اسمارت با هدف جلب رضایت و امتیاز بالای مشتریان در مرورگرها نهایت تلاش خود را برآن دارد که سئو ارزان وکلاه سفید کاملا استاندارد و بر پایه قوانین و ضوابط گوگل را به شما ارائه دهد، اما این امرشاید کمی زمانبر باشد ولی نتایج آن واقعی و دائمی بوده و موجب پیشرفت و گسترش کسب و کار شما می گردد.

بررسی سئو قالب

اینترنت یک منبع بزرگی از اطلاعات است که مداوم در حال بروزرسانی است و همیشه دسترسی به اطلاعات از طریق آن وجود دارد. با این وجود یک کمپین خوب ارزش سرمایهگذاری را دارد و میتواند در کمترین مدت ممکن سرمایه شما را برگرداند.

اغلب تبلیغات دیسپلی ادز از این نیز فراتر میروند و مخاطبان خود را بر اساس بازدید از صفحات خاصی از سایت یا این که آن کاربر آخرین بار چه زمانی از سایت شما بازدید کرده است تقسیمبندی کردهاند.

اما راه دیگری برای افزایش ورودی گوگل وجود داد و آن هم خرید ورودی گوگل است.

یکی از خدمات ما اموزش افزایش رتبه الکسا هست. بلکه همانقدر پرداخت خواهید کرد که از نفر قبل از خود بالاتر باشید. چرا که اگر فرضا سئوکاری با یک هزینه مشخص سایت شما را به رتبه یک گوگل هم برساند، این جایگاه دائمی نخواهد بود و پس از مدتی به واسطه فعالیت دیگر رقبا و عدم بروزرسانی سایتتان، با افت رتبه مواجه خواهید شد.

تبلیغات گوگل یا گوگل ادز میتواند تأثیر شگفتانگیزی روی رونق کسبوکار شما داشته باشد. گوگل ادز چگونه کار میکند؟ شبکه Display گوگل چگونه کار میکند؟ شبکه Display گوگل مجموعهای پیچیده از وبسایتها، ویدئوها و اپلیکیشنها میباشد که تعداد آنها به بیش از 2 میلیون میرسد و هر روز به 90 درصد از کاربران اینترنت دسترسی پیدا میکند.

در تبلیغات کلیکی گوگل، هیچ بخش از هزینه شما به هدر نمیرود و از سرمایه شما حداکثر استفاده به عمل خواهد آمد.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد مشاوره سئو لطفا از سایت ما دیدن کنید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *