5 دلیل افت تعداد صفحات ایندکس شده در گوگل

منظور از اتوریتی سایت همان EAT است؟ البته تجربه ثابت کرده است در بیشتر اوقات وبسایتی که اتوریتی بالایی از نظر سایت ماز دارد، رتبههای بهتری در گوگل کسب میکند.

درآوردن کلمات کلیدی

البته لینک گرفتن از این سایتها کار بسیار دشواری است و به تولید محتوای عالی یا انجام هزینه نیاز دارد. لینکسازی هم عملیاتی است که ما برای گرفتن بکلینک از سایتهای دیگر انجام میدهیم.

پیشنهاد کلمات کلیدی گوگل

فعال بودند. شاید کاربرانی هم از روی علاقه به پیشنهادهای الکسا یا کنجکاوی نصب میکردند اما تعدادشان خیلی کم بود و عموم جامعه علاقهای به نصب این نوارابزار نداشتند. البته به غیر از دریافت بکلینک؛ نکات دیگری هم در افزایش EAT سایت تاثیرگذار هستند.

افزایش رتبه سایت در الکسا

همچنین، نکاتی برای ارزیابی و افزایش EAT در آن ذکر شده است. بالا بردن سرعت سایت می تواند به افزایش رتبه آن در نتایج جستجو کمک زیادی کند.

دانلود کتاب سئو فروشگاهی

این مسئله تاثیر مستقیمی بر روی اعتبار دامنه و رتبه سایت در نتایج جستجو ندارد، اما سیگنالی از موضوعیت صفحه را به مشاوره سئو گوگل می دهد.

نتایج بررسی دادههای مربوط به تاثیر بکلینکها نشان میدهد به طور کلی وبسایتهای دولتی، دانشگاهی، مراکز و سازمانهای مشهور، برندها و شرکتهای بزرگ بکلینکهای قویتری دارند.

در این شرایط فهرستی از کلیدواژه ها را ایجاد خواهید کرد که رقبای شما به جز سایت هدفی که وارد کرده اید، برای آن ترافیکی دارند.

پیدا کردن بک لینک سایت

اگر تصاویری در وبسایت خود دارید که از ابعاد متناسب با نمایشگر ها خارج است و میخواهید با کاهش ابعاد آن ها، حجم زیادی از آنها را کاهش دهید، میتوانید از این گزینه استفاه کنید.

یعنی سایت ما به درجهای از اعتبار رسیده است که سایتهای دیگر ما را به کاربران خود معرفی میکنند و به ما بکلینک میدهند. در واقع EAT استانداردی است که گوگل برای خودش دارد و این عامل را به عنوان عامل اصلی رتبهگیری سایتها معرفی کرده است.

افزونه Broken Link Checker

در بحث استراتژی سئو، بکلینکهای PBN به عنوان یک راهکار سئو خارجی برای افزایش سریع رتبه بندی سایت بسیار بحث برانگیز بوده است.

ثبت سایت در موتور جستجوی گوگل

اما باید در نظر داشته باشیم که کار با گوگل ادوردز بسیار ساده می باشد اما دارای پیچیدگی هایی است که فقط متخصصان این زمینه از آن آگاه هستند .

بعد از این که اعتبار صفحه رو بررسی کردین، باید تصمیم بگیرین رو افزایش پیج آتوریتی کدوم صفحه کار کنین. بکلینک گرفتن یکی از چالشیترین کارها برای تازهکارها و شیرینترین کار برای وبسایتهای معروف است.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *