23 افزونه برتر سئو وردپرس برای کسب رتبه بالاتر – رادزاد

بهینهساز پیشرفته تصاویر وردپرس که فشرده سازی تمام تصاویر وردپرس با وضوح فوق العاده بدون افکت کیفیت تصویر نسبت به سایز اصلی آن میباشد و با کاهش حجم تصاویر منجر به کاهش حجم کلی صفحه سایت شده و درنتیجه منجر به افزایش سرعت سایت وردپرس و همچنین افزایش سئو ( SEO ) وردپرس میشود.

مقالات آموزشی سئو سایت

هوش مصنوعی گوگل متوجه میشود که شما ناگهان مشغول خرید بکلینک شدهاید و در حال تبلیغ شدید و غیرطبیعی سایت خود هستید. حالا این تغییرات ایجاد شده در افزونه باعث چه میشود ؟

در این بخش هم می توانید باز هم نرخ CTR و موقعیت لینک های سایت را در نتایج گوگل با توجه به کشور های مختلف بررسی کنید.

افزونه Google Xml Sitemaps

یکی دیگر از بخش های کاربردی در Performance که به شما برای بررسی جایگاه سایت خودتان با توجه به کلمات کلیدی کمک می کند . باز هم در این بخش با انتخاب هر یکی از گزینه های موجود شما می توانید بر اساس کلمات کلیدی مشخص شده و ضعیت وب سایت خودتان را در نتایج گوگل مورد بررسی قرار دهید.

بدست آوردن رتبه سایت در گوگل

این ستون مربوط به کلمات کلیدی هستند که به وسیله آن ها لینک های سایت شما در نتایج گوگل بالا آمده اند و از اهمیت بالایی برخوردارند چرا که با بررسی رفتار هریک از این کلمات کلیدی می توانید بهتر روی سئو سایت خود کار کنید.

آبان 99 | درحالیکه ایران خودرو قول تحویل حداکثر 3 ماه را داده بود، حالا میبینیم که این شرکت 2 ماه زودتر از موعد مقرر، تحویل نخستین سری سورن پلاس را آغاز کرده است.

در این بخش می توانید از لینک صفحات یا نوشته هایی از سایت خودتان که در گوگل نمایش داده شده اند را مشاهده کنید.

یا موقعیت است.هر یکی از لینک های سایت شما در نتایج گوگل یک موقعیت مکانی دارد یعنی اگر یک لینک از وب سایت شما در نتایج گ.گل بر اساس کوئری مربوط لینک اول می باشد موقعیت ۱ را به خود اختصاص داده است.

فایل Robots.txt یک فایل متنی است که وب مسترها از آن برای آموزش ربات های وب (معمولاً ربات های موتور جستجو) و نحوه خزیدن crawler های گوگل در صفحات وب سایت خود ایجاد می کنند.

امتیازی است که توسط Moz ایجاد شده است و پیش بینی می کند که صفحه خاصی در صفحات نتیجه موتور جستجو (SERP) چگونه رتبه بندی می شود. با استفاده از Google URL Builder و پر کردن این پنج مورد و لینک اصلی می توانید لینک مورد نظرتان را ایجاد کنید.

URL Builder با اضافه کردن پارامترهایی به لینک ها باعث می شود که در صورت کلیک گزارش مربوط به آن لینک به صورت مشخص و جداگانه به گوگل آنالیتیکس ارسال شود.

آموزش بک لینک در وردپرس

با استفاده از URL builder می توانید اطلاعات بیشتری به دست آورید. مشابه کار با KWFinder، می­توانید نتایج را به یک فایل CSV صادر کنید.

از نظر برخی رتبه ی الکسا دقیق و صحیح نیست و برخی هم از رتبه بندی الکسا به عنوان یک رنکینگ جهانی و شاخص سنجش نام می برند. در این بخش هم شما می توانید برای هر یک از لینک های سایت خود میزان کلیک و نمایش را مشاهده کنید ضمن اینکه نرخ CTR و موقعیت هر لینک هم مشخص است و از این بخش شما می توانید لینک های پر بازدید و یا ضعیف سایت خود را در نتایج گوگل شناسایی کنید.

پلاگین الکسا برای کروم

شما در این قسمت می توانید نام وب سایت و جداساز را انتخاب کنید. همچنین شما در این بخش هم می توانید میزان نمایش و کلیکی که روی لینک های شما در نتایج گوگل صورت می گیرد را بر اساس کشور های مختلف مشاهده کنید.

بررسی کامل سئو سایت

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با مشاوره سئو وب سایت خود باشید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *