10 نکته اساسی طلایی برای بررسی سریع وضعیت سئو کدامند؟

همانطور که در ابتدای مبحث هم اشاره کردیم برای اینکار هم میتوانید وب سایت تان را به یک تیم سئو کار بسپارید، هم میتوانید از متخصصهای این بخش در قالب مشاور سئو کمک بگیرد.

متا تگ Keyword

پس با تمرکز روی کلمه کلیدی هدفمند میتوانید دقیقا روی همان کلمات به بهترین رتبه در گوگل برسید. محتوای این فایل شامل حل المسائل و حل تمرین های کتاب آشنایی با اپتیک نوشتهی فرانک جی.

با آموزش تولید محتوا در پلتفرم مانگو می تونید محتوای حرفه ای بنویسید و مشتریان سایتتون رو چند برابر کنید.

نحوه خرید بک لینک

با این حال، نوشتن یک متن جذاب همراه با کلمات کلیدی مرتبط می تواند کاربران را ترغیب کند بر روی لینک وب سایت شما در نتایج جستجو کلیک کنند. به سادگی کلمات کلیدی خود را تایپ کنید ، و پس از هر یک Enter را فشار دهید.

دانلود کتاب آموزش سئو

سپس برای هر تیتر محتوایی کوتاه بنویسید و سعی کنید هر پاراگراف را به صورت 2 خط ادامه دهید که خوانایی آن برای کاربر سخت نباشد.

سعی کنید در محتوایی که مینویسید از تگ هدینگ 2 یا اصطلاحا H2 استفاده کنید! البته استفاده از هدینگ ها در محتوا دارای مقررات و اصول خودش است که خوشبختانه قبلا اشارهای به این موضوع هم داشتهایم.

استفاده از تیتر2 برای محتوا میتواند جذابیت خواندن را برای کاربر افزایش دهد. چرا که میدانند گوگل به عنوان یک موتور جستجو میتواند اطلاعات کاملی را در اختیار آنها قرار دهد.

ساخت متا تگ

هر کدام از این سه مورد گوشهای از کار بهینه سازی وب سایت است و تمامی آنها حائز اهمیت بشمار میروند یعنی باید تمام آنها بدرستی انجام شوند تا یک سایت بتواند در نتایج گوگل به رتبه مطلوب برسد.

دانلود Google Analytics

برای ثبت سایت در یاهو نیازی نیست کار خاصی انجام دهید از آن جایی که یاهو نیز توسط ایندکس بینگ طراحی شده است، با ثبت سایت در ینگ به طور اتوماتیک در yahoo نیز سایت شما ثبت می گردد.

نکتهی دیگری که حائز اهمیت است این است که سایت باید برای دستگاههای مختلف قابلیت سفارشیسازی شدن را بهصورت خودکار داشته باشد تا در صفحاتی با ابعاد و رزولوشن متفاوت به بهترین شکل نمایش داده شود و خللی در کار با آن ایجاد نشود پس حتماً به کد نویسی ها و معیاریهای استانداردسازی سئو سایت و واکنش گرا بودن آن اهمیت دهید.

آموزش رپورتاژ آگهی

در ستون Drag and drop to recorder شما می توانید هر کدام از بخش هایی که مایل نمی باشید با کلیک remove آن گزینه را حذف نمایید. اگه ساختار صفحات بایگانی خودتون رو با استفاده از بخش Optional در صفحه تنظیمات پیوند یکتا تغییر بدین، هر کسی که از لینک قدیمی استفاده کنه، به صفحه ۴۰۴ شما منتقل میشه.

تعداد بک لینک سایت

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد مشاوره سئو لطفا از صفحه ما بخواهید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *