10 افزونه برتر سئو برای مرورگر کروم

هنگام گذراندن دوره، این فرصت را خواهید داشت که با SEMRUSH، یکی از بهترین ابزارهای آنالیز سئو در بازار آشنا شوید و پس از اتمام این دوره، می توانید در یک امتحان شرکت کرده و به یک SEMRush SEO Certification دست پیدا کنید.

بررسی رتبه سایت

به این نکته توجه داشته باشید که اگر از میکروفن موبایل یا میکروفن استادیویی برای این کار استفاده کنید. اگر صفحات وب سایت در در سایت مپ وجود داشته باشند معمولا توسط موتورهای جستجو قابل دسترس خواهند بود و یا بعبارتی دیگر سایت مپ بهترین ابزار برای کرول شدن صفحات وب سایت است ولی گوگل اعلام کرده است که سایت مپ گارانتی نمی کند صفحات وب سایت شما شاخص گذاری شوند گوگل از سایت مپ برای تشخیص ساختار سایت استفاده می نماید.

بنابراین شاید یه روزنه امید کوچیکی اینجا وجود داشته باشه ولی خب هنوز هم یه فرصته و کاملاً از بین نرفته!

محاسبه دامنه اتوریتی

سئو فنی (سئو تکنیکال) مراحل آمادهسازی سایت برای درک درست ربات گوگل از محتوا و ارتباط بین صفحات میباشد. همچنین یک کارشناس فنی سئو باید توانایی ارتباط با گوگل را داشته باشد و عمیقاً روی ابزار Google Search Console مسلط باشد.

تعهد شما به عنوان کارشناس فنی، صرفاً نظارت روی ساختار فنی سئو و ارائه راهکارهای حقیقی جهت رفع مشکلات سئو است. بنابراین کارشناس فنی سئو هیچ وظیفهای درقبالِ پیادهسازی کدها در پروژه ندارد و صرفاً به عنوان مشاور، درکنار برنامهنویس ارشد، روند اصلاح موارد فنی را یادآور میشود.

عنوان شغلیِ کارشناس فنی سئو در معتبرترین آژانسهای دیجیتالمارکتینگ دنیا Technical SEO Consultant (مشاور فنی سئو) میباشد. تکنیکال سئو (سئو فنی) چیست؟

درواقع با استفاده از سئو تکنیکال تلاش میکنیم، هویت صفحات را بهطور دقیق به ربات گوگل معرفی نماییم. درخصوص کسب این مهارت در دوره آموزش جامع افزایش سرعت سایت بهطور کامل صفحه کردهایم.

بهطور کلی بهینهسازی ساختار فنی سایت، در ۴ دسته خلاصه میشود. رفع سرعت وب سایت یک مسئله فنی است و نیاز به تغییر در کد وب سایت و زیرساخت شما برای به دست آوردن نتایج خوب دارد.

تعداد صفحات ایندکس شده در گوگل

بنابراین اولین ابزاری که باید به آن تجهیز شویم، راهکارهای عملی افزایش سرعت سایت است.

ماینر Avalonminer 1041

سؤال بعدی این است که چه محتوایی را برای بازنشر انتخاب کنیم؟ زمانِ ربات گوگل بسیار ارزشمند است. اگر ساختار کدنویسی سایت بهنحوی باشد که ربات گوگل بهسختی عملیات Crawling را انجام دهد و یا درک نادرستی از محتوای صفحه داشته باشد، فارغ از هر تلاشی که برای بهبود سئو داخلی و خارجی انجام دادهاید، جایگاهی که حق شماست به شما داده نخواهد شد.

اموزش سئو رایگان

زیرا درنهایت، تمامی هشدارها و خطاهای مرتبط با سئو سایت، از طریق این ابزار برای شما ارسال خواهد شد.

تقویت رتبه آلکسا

زیرا اگر اقدامات اجرایی برعهدهی شما باشد، نیاز است تا روی تمامی زبانهای برنامهنویسی تحتوب تسلط کامل داشته باشید. ممکن است رقبای شما در موضوع فروش قطعات جوشکاری حتی نسبت به نکات بدیهی سئو نیز درحدکفایت آگاهی نداشته باشند.

سئو تکنیکال درحال حاضر میتواند به عنوان وجه تمایز شما نسبت به رقبا مطرح شود. البته در ایران شرکتهایی هستند که از شما انتظار پیادهسازی موارد فنی سئو را دارد که اصلاً منطقی نیست.

اجزای تشکیلدهندهی سئو فنی کداماند؟ برای مطالعه سایر مطالب وب وان به مجموعه مقالات سئو مراجعه کنید. ممکن است پروژهای با زبان Python نوشته شده باشد، در این صورت شما باید یادگیری این زبان را آغاز کنید و اگر پروژهی بعدی JEE باشد، بهناچار یادگیری جاوا را آغاز خواهید کرد که گناهی نابخشودنی است❌.

Widget های Alexa

می توانید جزئیات را در صفحه پلاگین iFrame پیدا کنید. با استفاده این سرویس می توانید قسمت هایی از سایت که کاربران بیشتر روی آن کلیک می کنند، حتی تعداد کلیک ها را، ببینید و با توجه به فیلم های ضبط شده، مشخص می شود که کاربر، از چه صفحاتی بازدید می کند.

به ظاهر مشکلی وجود ندارد و تصویر به خوبی به نمایش در می آید، اما این مسئله موجب استفاده بیشتر از پهنای باند سرور شده و بر سرعت بارگذاری سایت موثر است.

ایجاد نقشه سایت در وردپرس

اگر میخواهید بدانید از چه تکنیک سئویی در این پستها استفاده شده است در ادامه با ما همراه باشید.

از طرفی، سرعت مستقیماً روی تجربهی کاربری موثر است. افزونه mozbar توسط شرکت MOZ ارائه شده و یکی از بهترین و کاملترین افزونه های سئو می باشد و به شما کمک می کند گزارش و اطلاعات کاملی از وب سایت بدست آورید.

ساخت نقشه سایت با Google Xml Sitemaps

در سال های پیش گوگل الگوریتم Mobile First Index را ارائه داده است تا مطالبی در الویت نمایش داده شوند که از حالت موبایل برخوردار می باشند.

فردی که از فرآیند Crawl و Index صفحات وب توسط ربات گوگل مطلع است و با بینقصترین روش کدنویسی جهت میزبانی از Googlbot آشنایی کافی دارد. منظور از Indexable Content این است که، ساختار کدنویسی صفحات بهگونهای باشد که ربات گوگل بهراحتی و با صرف حداقل زمان و انرژی، محتوا را درک نماید.

هوش مصنوعی سئو گوگل

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد مشاور سئو بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *