۷ – از خرید لینکهای تبلیغاتی نامناسب دوری کنید

در متن گفته شده که هرچه رتبه الکسا کاهش یابد ، کار شما سخت تر نی شود. منابع بی شماری برای یادگیری سئو وجود دارد اما برای کاهش رتبه ی الکسا از امکانات سایت الکسا می توانید استفاده کنید.

خرید اکانت کلودفلر

اگر به هر صفحه بروید و ابزار Tag Assistant را فعال کنید می توانید به لیست برچسب یا همان تگهای آن صفحه دسترسی داشته باشید.

اجازه دسترسی به صفحات خود را به رباتها بدهید . سالهای پیش، بازاریابان مشتاق برای بازدید از صفحات خود کلمات کلیدی کاملا نامربوط به سایت را در نظر می گرفتند و سعی می کردند کاربران را به سمت و سوی خود بکشانند در گذشته بسیار موفق بودند ولی در نهایت گوگل تصمیم گرفت و ارزش این ابزار را بسیار کاهش داد .

اما به طور خودکار بعد از مدتی نسبت به کاهش رتبه آنها اقدام میکنند. انجام دهند و راه حل کاهش هزینه ها در بازدید ایده بهبود رتبه شرکتی است تا در کوتاه ترین زمان شاهد بهبود رتبه و در مرور زمان با جایگزینی روش های اصولی ترافیک واقعی به مشتری تبدیل و جایگزین شود.

تا حد امکان برای هر صفحه یک توصیف جدا ایجاد نمایید. برچسب نوفالو برای موتورهای جستجو این معنی را دارد که این لینک را در رتبه ی صفحه در نظر نگیرد.

بازاریابی اینترنتی Pdf

این افزونه از فرمت های متعددی پشتیبانی می کند و امکان دانلود چند فایل به صورت همزمان را دارد.

مشاوره آنلاین سئو

مطمئن شوید تمام صفحات شما دارای عنوان مرتبط با محتوای درونی خود دارد . اگر توضیحات دارای کلمات کلیدی باشند تأثیر بسیار زیادی را می تواند داشته باشد . گوگل در بیشتر موارد این توصیف را در نمایش نتیجه خود به کاربر نمایش می دهد این متا تگ بسیار مفید و کار آمد است و توضیح بسیار ساده در باره سایت و صفحات را در اختیار موتورهای جستجو و حتی کاربران قرار می دهد .

ابزار بررسی جایگاه کلمات کلیدی

اما اگر از این افزونه استفاده هم نکنید گوگل بعد از گذشت زمان خواهد فهمید که محتوای سایت وردپرس شما فارسی است و این امر به وقت و زمان بیشتری نیاز دارد.زمانی که شما یک نوشته جدید در سایت انتشار می دهید بعد از مدت زمانی موتور جستجوی گوگل از زبان آن آگاهی پیدا می کند در این حین که شما ار تگ hreflang در مطالب حود استفاده می کنید بلافاصله زبان سایت شما تشخیص داده می شود و این کار به ایندکس سریع مطالب در صفحات اول نتایج گوگل دارای اهمیت زیادی است.

افزونه Broken Link Checker

مطمئن شوید تمام صفحات و سایت شما دارای توضیحات باشند . توضیحات حتما نباید جمله باشند بلکه می تواند کلمات کلیدی و خاص را نیز در بر بگیرند . توضیحات برای سئو سایت بسیار مهم می باشد چرا که یک شرح و توصیف کوتاه در مورد صفحات و سایت در اختیار کاربران قرار می دهد و می تواند آنها را ترغیب به مشاهده سایت نماید .

آنالیز سئو سایت رایگان

پکیج های لینک سازی لایه ای یکی از قوی ترین پکیج های لینک بیلدینگ به شمار می روند و از این جهت به عنوان اولین پکیج لینک سازی در این صفحه معرفی گردیده است.

ثبت سايت در ياهو

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد مشاور سئو لطفا به بازدید از وب سایت ما.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *