۵ مزیت تأیید دامنه روی موتورهای جستجوی گوگل و بینگ – موج سئو

SEOquake یکی از افزونه های بسیار خوب و کاربردی سئو می باشد که رایگان است و از طریق آن می توانید علاوه بر بررسی وضعیت سئوی وب سایت، گزارشی از چگالی کلمات کلیدی، تجزیه و تحلیل لینک های داخلی و خارجی و معیارهای اجتماعی داشته باشید.

افزایش رتبه سایت رایگان

ولی داشتن پیج آتوریتی بالا و یا پایین به این معنی نیست که صفحه وب سایت ما خوب یا بد است.

فیلم آموزشی سئو

خزنده موتور های جستجو همه اطلاعات و داده ها را گرد آوری کرده و ذخیره و نگهداری می نماید در حقیقت الگوریتم ها به شکل ریاضی می باشند که محتویات و اطلاعات توسط آنها طبقه بندی می شود تا زمانی که به این داده ها کاربر احتیاج داشته باشد.

آموزش Google Xml Sitemaps

اگر خودتان مسئولیت نگهداری وبسایت را بر عهده دارید، باید آن را از نظر معیارهای مختلف سئو مورد بررسی و بهینهسازی قرار دهید. اگر میخواهید در میان میلیاردها صفحه وب دیده شوید، باید همواره تنظیمات کنسول جستجو گوگل را بررسی کنید و تغییرات را زیر نظر داشته باشید.

همانطور که دیدیم این ابزار تنظیمات بسیار زیادی داشت. Mobile Usability: همانطور که بالاتر توضیح داده بودیم، Mobile Usability ابزاری است برای بررسی قابلیت نمایش صفحه سایت در موبایل. نحوه رفع این خطاها در همین مقاله توضیح داده شده است.

پیدا کردن جایگاه سایت در گوگل

نتایج نمایش داده شده در قسمت live url کاملن مشابه گزینههای توضیح داده شده در قسمت Inspect an indexed URL میباشد و نیاز به توضیح مجدد ندارد. برای استفاده از ابزار live test در نوار جستجو و در قسمت inspect the indexed آدرس صفحه مد نظر خود را وارد کنید و سپس دکمه اینتر را بزنید.

بدست آوردن پیج اتوریتی

مخفی کردن محتوا به کمک robots.txt تا قبل از سال ۲۰۱۹ امکانپذیر بود حالا این روش از نظر گوگل قطعی نیست. این را در نظر بگیرید، که اگر 20 هزار وب سایتی که با وردپرس طراحی شده اند، با این ذهنیت از افزونه یواست پریمیوم استفاده کنند، تمام 20 هزار وب سایت باید در صفحه اول گوگل باشند؛ اما این ذهنیت کاملا اشتباه خواهد بود.

بهینه سازی تصاویر سایت

مثلن بعد از حذف متاتگ noindex یا از بلاک درآوردن صفحه در robots.txt و یا تغییراتی که هنوز رباتهای خزنده گوگل آنها را ایندکس نکردهاند را میتوانید در این بخش مشاهده کنید.

آموزش لاراول راکت

لینک های خروجی یا Outbound links از سایت و صفحات ما، به سایت های دیگر داده میشوند و برای آنها به عنوان بک لینک محسوب خواهند شد. در ادامه با آنها آشنا میشویم.

بررسی کلی سئو سایت

با انتخاب گزینه live test آخرین تغییرات به وجود آمده در سایت را به صورت زنده ببینید. AMP: اگر صفحه شما از فریمورک AMP استفاده میکند، در این قسمت اطلاعات مربوطه را میتوانید ببینید.

اگر در ابتدای را سئو هستید، من هرآنچه باید به عنوان مباحث پایه ای در کار با کنسول جستجوی جدید گوگل بدانید در اختیارتان خواهم گذاشت.

بسیار خب. آموزش قسمتهای مختلف کنسول جستجوی گوگل در اینجا به پایان میرسد. البته گفتنی است هنوز تمام تنظیمات پیشرفته صفحه در کنسول جستجوی جدید اضافه نشدهاند.

تگ های سئو

ولی باید بگویم تک تک این تنظیمات تاثیر زیادی برروی عملکرد سایت شما در نتایج سرچ گوگل دارند. به یاد داشته باشید که اگر تنها هدف شما از آموزش سئو محتوا و یا تولید محتوای سئو شده، جذب ترافیک بیشتر باشد، نتایج مطلوبی نخواهید گرفت.

این ابزار با استفاده از پیشنهاداتی که میدهد به شما کمک میکند تا بهترین کلمهی کلیدی را انتخاب نمایید. 2. Page is mobile friendly: این صفحه به خوبی روی دیوایسهای مختلف کار میکند.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد مشاور سئو بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *