۴- رتبه اول گوگل با سئو!

تگ عنوان که به عنوان سئو هم معروف است، همان تگی است که در نتایج گوگل و تب مرورگر نمایش داده میشود.

نداشتن تگ H1 در سایت

تگ Alt، به متنی جایگزین گفته میشود که در هنگام خطا در اجرای تصاویر به نمایش در میآید. لینکهای ریدایرکت شده را شناسایی کرده و به وبسایت لینکدهنده اطلاع دهید که برای جایگزین کردن لینک شکستهشده، اقدام کنند و بک لینک برای سایت شما را اصلاح نمایند.

آموزش بهینه سازی تصاویر

روشهای زیادی برای استفاده از متاتگ های نشانه گذاری برای توصیف محتوای شما وجود دارد. افراد از مقدماتی تا پیشرفته میتوانستند استفاده کنند. این نوع لینک ها مخاطب را از یک دامنه به دامنه ای دیگر منتقل می کنند.

بهینه سازی عکس برای سایت

اما برای استفاده از لینک های خارجی ،بهترین راه این است که محتوای سایت خود را به قدری با کیفیت و یونیک بنویسید که سایت های خوب و شناخته شده به شما بک لینک دهند و حجم ترافیک سایت شما را بالا ببرند.

مرحله دوم:اخبار جدیدی که برای کلمه ایمیل مارکتینگ میبیند رو چک کنید. اما در رابطه با لینک های مخدوش که گوگل حساسیت زیادی به آن ها دارد، سعی کنید هر چه زودتر آن ها را از سایت خود پاک کنید.

دانلود رایگان All In One Seo Pack Pro

از جمله اینکه که چه صفحاتی را خزنده مشاهده کند یا مشاهده نکند. از ویژگی های مفید این ابزار، نمایش اتوریتی صفحه (PA) ، اتوریتی دامنه (DA) ، میزان اسپم بودن سایت (Spam Score) برای تمامی صفحاتی است که به سایت رقیب شما لینک داده اند.

لینک سازی داخلی

Time On Site یا زمان ماندگاری در سایت یکی از مهمترین عوامل در سئو و رتبهگیری سایت در الکسا مشاور سئو است. هرچند باید گفت که مهمترین دلیل شکلگیری چنین طرز فکری کم بودن بودجه بخش محتوای شرکتهاست که باعث شده بخش محتوا توان کافی برای پرداخت دستمزد یک عکاس یا طراح را نداشته باشد.

سئو مجموعه اقداماتی است که برای رسیدن به رتبههای برتر موتورهای جستجو انجام میدهیم. اگه شما تو این ابزار بین ۱۰ تا سایت رتبه برتر بودین، میتونین اطمینان پیدا کنین که سایت شما برای اسنیپت برجسته بهینه شده!

برای کلمات کلیدی اصلی مورد نظر شما رتبههای بالاتری دارند. بک لینک PBN : اگر اصول ابتدایی سئو را پیاده سازی کردید اما نتیجه ی مد نظر خود را نمیگیرید سرویس لینک سازی PBN نتایج شما را به شدت بهبود خواهد بخشید.

بک لینک های با کیفیت باید از نظر محتوایی با سایت مبدا همخوانی داشته باشند. این لینک ها مخاطب را سرگردان کرده و میزان رضایت او از سایت شما را کاهش می دهند.

بررسی اسپم شدن سایت

در گذشته هر چه بک لینک هایی که یک سایت را معرفی می کنند بیشتر بود، برای سایت امتیاز بیشتری کسب می کرد و رتبه آن را بالاتر می برد.

10000 بک لینک رایگان

شیوه دیگری که روش تشخیص گوگل برای کیفیت لینک ها محسوب می شود، شناسایی بک لینک های بد و بی کیفیت است.

وقتی شما از سایت و دامنه خودتان، مطلبی را لینک می دهید که باز هم به دامنه خودتان، اما به صفحه دیگر منتهی می شود، بک لینک شما داخلی است.

نرم افزار بک لینک رایگان

مثلا اگر ما در متنی درباره چای و خواص آن صحبت می کنیم و میخواهیم بک لینک به متن اضافه کنیم، باید بدانیم که هم سایت مبدا که بک لینک در آن ثبت می شود، هم سایت مقصد که مخاطب به آن ارجاع داده می شود، باید با موضوع چای مرتبط باشند.

انجام سئو سایت رایگان

ابتدا باید به وب سایت کنسول جستجوی گوگل مراجعه کرده و یک حساب کاربری ثبت نام کنید.

راه اندازی نتایج جستجوی محلی ، بازدید گوگل بسیاری از سایت ها را افزایش داده است. اگر زبان سایت شما فارسی باشد بهتر است که بک لینک های گرفته شده نیز از سایت های فارسی باشند چرا که این موضوع شانس شما را برای دریافت رتبه بالاتر در نتایج جست و جو افزایش می دهد .

زیرا عادت سایت های بک لینک فروش به این صورت است که چند لینک نامتوازن را در یک متن قرار می دهند و این کار در حال حاضر با وجود تدابیر گوگل، جز ایجاد مشکل و تنزل رتبه برای سایت، نتیجه دیگری ندارد.

شاید تصور کنید که می توانید با استفاده از خرید بک لینک از سایت های معتبر گوگل را فریب دهید، ولی باید گفت که سخت در اشتباه هستید چرا که نظارت گوگل بر وب سایت هایی که در فهرست خود دارد بسیار پیچیده و قوی است!

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *