یک مثال از معجزۀ سئو!

حالا که این قسمت را درست کردید وقت آن رسیده که سراغ قسمت اصلی تهیه گزارش سئو برویم. خیر. حتما سایت ایستگاه، ایران تجارت و هفت گردون را می شناسید، یک زمانی این سایت ها را سرچ می کردید صفحه ی اول گوگل بودند، در حال حاضر حتی صفحه ۳۰ ام هم ممکن است نباشد مگر اینکه در حرفه ای هیچ رقابتی وجود نداشته باشد.

ثبت سایت مپ در گوگل وبمستر

در این مرحله عکس هایی در خصوص سلامت سئو سایت تهیه میکنید. عکس این قسمت را در گزارش خود کپی کنید.

نقشه سایت وردپرس

بنابراین عکس از تمام زوایای کیف شامل تعداد زیپ و جیب آن و قیمت مناسب محصول تمام اطلاعاتی است که کاربر به آن نیاز دارد. طبق گفتهی گوگل، اعتباری که به بکلینکهای یک صفحهی وبسایت داده میشود، بین همهی لینکهای خروجی تقسیم مشاور سئو میشود.

اهمیت این معیار رتبه بندی وبسایت را نزد گوگل میتوانید ببینید. میدانید اگر وبسایت شما در کلمات کلیدی مرتبط با کسبوکارتان در رتبۀ اول نتایج جستجوی گوگل نمایش داده شود چه اتفاقی خواهد افتاد؟

افزايش بازديد جستجوی گوگل

برای بدست آوردن این داده ها میتوانید از ابزارهای بررسی سایت استفاده کنید. آموزش سئو و استفاده از این آموزش نکتهای است که موجب میشود میلیونها کاربر به سمت سایت شما هدایت شوند و درنتیجه باعث شود که به اهداف خود ازجمله افزایش بازدیدکننده، مشتری و درنتیجه درآمد بیشتر برسید.

مشکل تغییر پیوند یکتا در وردپرس

این افزونه که در سایت میهن وردپرس نسخه رایگان آن وجود دارد و می توانید نقشه گوگل خود را در سایت نمایش دهید و نسخه حرفه ای این افزونه امکانات بیشتری به شما می دهد و می توانید آن ها را از سایت افزونه خریداری کنید.

همچنین میتوانید لوگوی خود را در صفحات مختلف این قالب اضافه کنید. اگر سایت های ناقص و با اعتبار بد به شما لینک کنند، این امر در رنکینگ شما تاثیر منفی خواهد داشت.

پیدا کردن رتبه کلمات کلیدی

طرح های متنوع سندبلاست بر روی شیشه های پارتیشن جلوه زیبایی به فضای شما می بخشد.

درواقع کدی که به شما میدهدند را باید در این قسمت وارد کنید و روی “ذخیره تغییرات” کلیک کنید و بعد در آن پنل سرچ کنسول گوگل یا سایر موتورهای جستجوگر، روی Verifay کلیک کنید تا سایت شما تأیید شود.

اموزش سئو سایت

شما میتوانید در این صفحه خلاصه بازاریابی این ماه و یا برد های قابل توجه را ارائه کنید. انتخاب بین این دو به طور کامل به شما بستگی دارد. معمولا وقتی حرف از فتوشاپ میشود فکر میکنیم الان چند مرحله پیچیده در فتوشاپ گفته میشه که بهتر ازش بگذریم و راه حل بعدی را انتخاب کنیم ولی کم کردن حجم یک تصویر در فتوشاپ واقعا کار راحتی است!

تقویت سئو سایت

ما وقتی ادعا می کنیم که بهترین خدمات سئو سایت و طراحی آن را با پایین ترین تعرفه قیمتی ارائه می دهیم بی دلیل نیست. اصلی ترین هدف از ایجاد عنکبوت های گوگل این بود تا گوگل با استفاده از آن ها ایندکس محتواها را عملی کرده و توسط آن ها انجام دهد همچنین database گوگل به صورت مداوم توسط این ربات ها به روز شود.

در خصوص روش درست استفاده از کلمات کلیدی در سئو اطلاع دارید؟ البته نتایج صفحه یک را برسی کنید چون توانسته اند با استفاده از این تکنیک ها رتبه های بهتری کسب کنند.

هاست ایرانی یا خارجی؟

کلمات کلیدی عالی را از طریق Google Autocomplete را با این ابزار بیابید. آدرس سایت مشتری را در این ابزار وارد کنید. رنگ قالب را با توجه به برند خودتان یا مشتری تغییر دهید.

این صفحه میتواند یک خلاصه ساده به زبان عامیانه باشد یا یک خلاصه با تمام جزئیات بازاریابی ماه تهیه گزارش. در صورتی که شرکتی خدماتی یا فروشگاهی دارید هزینه شما به دو برابر و بیشتر افزایش پیدا می کند.

شما می توانید سرعت بارگذاری صفحات را با هم مقایسه کرده و صفحات کند را بهبود ببخشید.

بکارگیری این کدها میتواند به بهینه سازی سایت برای گوگل و دیگر موتورهای جستجو کمک کند. گوگل به کمک Alt tag میتواند تصاویر را درک کند.

افزایش ورودی گوگل سایت

نقطه ابتدایی ورود افراد به دنیای مجازی برای مشاهده فیلم، جستجوی گوگل است. این مشکلات بیشتر مربوط به Title tag، تگ های H1 و متا دسکریپشن هستند. این بخش مروری بر مشکلات فنی و خطاهایی که ممکن است روی سئو تاثیر بگذارند است.

خارج شدن از پنالتی گوگل

تو فیلد مورد نظر اسم سایت خودتون رو مینویسید و روی دکمه Add my site کلیک مکنید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *