کلمات کلیدی مناسب – کلمات کلیدی چیست – انتخاب کلمات کلیدی

زمینه ورودی را در تب سئو و در زیر ویرایشگر متن پیدا میکنید. ممکن است این مورد را در این پست نبینید اما در آن وجود دارد. برای مثال، عنوان یک پست این است « یک راهنمای ساده برای افزودن کلمات کلیدی به وردپرس» و اسلاگ این است «افزودن-کلمات-کلیدی-به-وردپرس».

بررسی سئو وب سایت

در یک آموزش ساده به چگونگی ستاره شدن در گوگل به کمک افزونه اسکیما پرو پرداخته ایم.

بررسی سایت هاست ایران

اما استفاده از یک افزونه بهینه سازی تصاویر حرفه ای همه چیز ساده می شود.

نگران تکران کلمه کلیدی خود در همه تصاویر نباشید. با این ویژگی میتوانید یک کلمه کلیدی یا عبارت را تنظیم کنید که میخواهید پست یا صفحهای را با آن رتبهبندی کنید.

به طور ایدهآل Slug باید مشابه عنوان صفحه یا پست باشد اما کپی آن نباشد. پس باید تعادل صحیحی بین استفاده از کلمات کلیدی داشته باشید که به موتورهای جستجو اطلاع دهید که محتوای شما با عنوان جستجو مرتبط است اما نباید این کار را آنقدر زیاد انجام دهید که موتور جستجو یا خواننده را گمراه کنید.

در SERP، URL بلافاصله پس از عنوان و در زیر آن نشان داده میشود پس مهم است که این مورد نیز دارای کلمات کلیدی باشد. پس کیفیت را فدای کمیت نکنید.

تگ نو ایندکس

حالا که بهترین کارها برای افزودن کلمات کلیدی به وردپرس را فراگرفتیم، بیایید ببینیم چگونه میتوانید به سرعت و سهولت این کار را در تمام صفحات سایت خود انجام دهید.

این تکنیکها اگر به درستی انجام شوند، ریسک و خطری ندارند. باشد. همچنین در بخشی از نتایج نکاتی که به خوبی توسط شما رعایت شده است، آورده میشود.

آخرین المانی که در SERP نمایش داده میشود توضیحات متا است. از آنجا که عنوان اولین چیزی است که خواننده در SERP میبیند، در صورت امکان عنوان باید شامل کلمات کلیدی که مورد هدف شما هستند و آنها را بارگذاری میکنید، باشد.

ثبت وب سایت در موتور جستجو

قبل از ادامه دادن باید خاطر نشان کنیم درباره تگهای کلمات کلیدی متا صحبت نمیکنیم. تگهای متای HTML به سرتیتر یک پیج درج شدهاند و تنها برای موتورهای جستجو قابل مشاهده هستند.

شاید قبلا متوجه شده باشید که ذکر کردن کلمات کلیدی به وفور در بدنه پست یا صفحه، بهترین گزینه مشاور سئو برای شما نیست.

سرچ کنسول گوگل یکی از بهترین ابزارهایی است که می توان برای بهینه سازی وب سایت خود از آن استفاده نمود.

بررسی اسپم شدن سایت

با توجه به نکات آموزش بهینه سازی تصاویر سایت، بهتر است که تصاویر در نهایت فشرده شدن نیز کیفیت خود را از دست ندهند.

بک لینک رایگان

به تصویر زیر توجه نمایید. یادمه یکی از هاستینگها که سایتی رو میزبانی میکرد، به خاطر اختلالی که روی یکی از سرورها پیش اومده بود، کلیه هاستهای روی سرور برای مدت یک روز از دسترس خارج شدند و در نتیجه سایتهای استفاده کننده هم در دسترس نبودند.

بررسی سئو رایگان

هر چقدر هم که محیط امنی برای سایت ساخته باشید، وقتی از سمت هاست تهدید شوید، هیچ کدام از فعالیت های شما اثر گذار نخواهد بود. میتوانید کلمات کلیدی را به صورت دستی به وردپرس اضافه کنید اما استفاده از یک پلاگین برای اتوماتیک کردن این پروسه باعث صرفه جویی در زمان شما میشود و از ثبات در طول پروسه ویرایش نیز مطمئن خواهید بود.

از انجا که این تگها دیگر یک فاکتور رتبهبندی نیستند، وقت گذاشتن برای آنها بیفایده خواهد بود.

این اساسا مشابه ارسال لیست کلمات کلیدی مورد نظر که میخواهید با آنها رتبهبندی شوید برای موتورهای جستجو است، که به سرعت راهی برای چاشنی کردن کلمات کلیدی گذاشت.

بهینه سازی سایت

از آنجا که توضیحات متا یک نوشته پیشفرض است که در هنگام به اشتراک گذاری پست در شبکههای اجتماعی ظاهر میشوند، آن را جذاب کنید.

به طور ایدهآل، این نوشته باید کمتر از ۱۲۵ کاراکتر باشد و تنها شامل کلمات کلیدی هدف شما باشند، اگر به تصویر مربوط هستند.

آموزش Fetch As Google

برای این کار باید بر روی گزینهی download کلیک کنین. با حد توصیه شده ۱۶۰ کاراکتر، باید کلمات کلیدی را در این حد بگنجانید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *