کاهش رتبه الکسا – کاهش رنک الکسا – افزایش رتبه الکسا – آکادمی مومنی

سئو تا حدودی همان بازاریابی و فروش در دنیای آنلاین است. چرا بک لینک مهم است یکی از عوامل بسیار تاثیر گذار در رتبه سایت ها از قدیم تا به امروز، وجود بک لینک بوده است.

بک لینک با کامنت

قبل از لینک سازی کیفیت سایت مورد بررسی قرار گیرد. خب این قضیه باعث شد که وب مستران و سئوکاران از سرویس های خرید بک لینک استفاده کنند. از آن جاییکه که لینک بیلدینگ ( فرآیند لینک سازی برای سایت) کاری زمان بر و بعضی مواقع سخت می باشد، خرید بک لینک می تواند کمک به افزایش رتبه در سریع ترین زمان ممکن بکند.

چون طبق قوانین گوگل خرید و فروش لینک ممنوع است و باید خود لینک ها به صورت طبیعی ایجاد شوند.

افزایش کلیک خور سایت

لینک سازی طبیعی باشد. بذارید با یک مثال لینک جویس را توضیح بدم. لینک بیلدینگ بر روی دامنه های مختلف و با انکر تکست های مختلف انجام شود.

توجه کنید اگر مراحل به درستی انجام نشود پیام خطا دریافت می کنید. از طرف دیگر سایت های وجود دارند، که کار تبادل لینک را انجام می دهند.

Indexed Not Submitted In Sitemap

یکی از راه های افزایش رتبه الکسای سایت نصب کردن تولبار الکسا بر روی مرورگر است.

افزونه کلمات کلیدی

مطالب جدید خود را در شبکه های اجتماعی منتشر سازید تا سریع تر ایندکس شود، برای این کار افزونه های مختلفی در شبکه های اجتماعی وجود دارد که با وارد سازی آدرس آر.اس.اس سایت خود، مطالب جدید سایت شما را به صورت خودکار در صفحه های اجتماعی منتشر میسازند؛ همچنان پیشنهاد میگردد دکمه های اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی را پایین تمامی مطالب سایت خود قرار دهید تا در صورتی که مورد پسند خوانندگان سایت شما قرار گرفت، آنها در لینک بیلدینگ، افزایش کیفیت سایت و افزایش سرعت ایندکس شما را کمک کنند.

خدمات سئو سایتی که مشکلات و ایرادات فنی سایت شما را برطرف می کند. در این حالت می گویند لینک جویس از سایت A به سایت B اتفاق افتاده است.

اما این به منزله عدم تاثیر بک لینک در سئو نیست. بهتر است برای اجرای لینک بیلدینگ موارد زیر را در نظر داشته باشید. لینک بیلدینگ منظم باشد و به صورت روزانه لینک سازی شود.

تاثیر بک لینک در سئو در چند سال پیش بیشتر بود، اما در حال حاضر با توجه به سخنرانی های اخیر کارکنان گوگل و الگوریتم های جدید گوگل، گفته می شود تاثیر بک لینک در سئو کمتر شده است!

میانگین حضور کاربران در سایت نباید از 3 دقیقه کمتر باشد. طبق مفهوم لینک جویس، هنگامی که سایتی لینک جویس ها بیشتری داشته باشد ( لینک های خروجی بیشتر)، آن گاه اثر لینک سازی در آن کمتر می شود.

انجام سئو سایت ارزان

همان طور که دیدید، خود لینک جویس مفهوم ساده ای دارد و از آن برای اعتبار کسب شده از لینک سازی برای سایت ها استفاده می شود. طبق تئوری سایت ماز، سایت A بخشی از اعتبار خود را به سایت B می دهد (در صورت فالو بودن لینک ها).

نمونه فایل Htaccess

یعنی سایتی که لینک های خروجی کمتری دارد و سایت های کمی از آن لینک گرفتند، لینک سازی در آن بهتر است. لینک های خروجی یک امتیاز و اشاره از سایت شما به سایتی که به آن لیک داده اید محسوب میشود.

اگر سایت شما در نتایج نبود، یعنی در گوگل ثبت نشده است. کلا هر روش لینک سازی دستی برای سایت ها، سئو کلاه سیاه به حساب می آید و بنابراین اگر این کار را می کنید باید بسیار محتاطانه رفتار کنید، چون اگر از سوی گوگل جریمه شوید، ممکن است دیگر به صفحه اول نیایید و حتی کلا از نتایج در کلیدواژه مرتبط حذف شوید.

وب مستر یاهو

با این افزونه دیگر نگران سئو تصاویر خودتان نباشید این افزونه قوی ترین افزونه بهینه سازی تصاویر است که به صورت خودکار کار میکند و به صورت خودکار به تصاویر شما تگ آلت و تایتل میدهد و میتوانید حتی ان ها را فشرده و تغییر سایز بدهید با این افزونه چنان در سئو سایتتان قدرت میگیرید که به راحتی در جایگا های اول گوگل قرار میگیرید.

تعداد بک لینک سایت

برای این موضوع باید بازدید کننده های سایت شما از داخل کشور باشند با این کار میتوانید بازدید سایت خود در ایران را هم کم کنید. موضوع سایت مرتبط باشد.

اسپم شدن سایت

یه ویژگی که باعث شده هاست نگار خیلی به چشم بیاد بکآپ گیری 12 ساعته از سایت کلیه مشتریانش هست. به فرایند دریافت لینک از سایر سایتهای اینترنتی برای وبسایت خود، لینک سازی یا کسب بک لینک گفته میشود.

این متا تگ بسیار ارزشمند است، چراکه وجود کلمات کلیدی در عنوان صفحه می تواند مخاطبان بیشتری را به صفحه تان جذب کند و به این صورت صفحه شما کلیک بیشتری را دریافت کند.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد مشاور سئو بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *