کاهش رتبه الکسا تضمینی با بونس ریت پایین – بازدیدیار

بک لینک PBN : اگر اصول ابتدایی سئو را پیاده سازی کردید اما نتیجه ی مد نظر خود را نمیگیرید سرویس لینک سازی PBN نتایج شما را به شدت بهبود خواهد بخشید.

خرید کتاب سئو

متن Alt در تصاویر پیوندی فرصتی دیگر برای ایجاد زمینه برای سایت شما و بهبود رتبه شما است.

چک کردن تعداد بک لینک های دامنه

لینک سازی داخلی در بهبود سئوی محتوا بسیار موثر است و توصیه می شود در هر محتوایی حداقل دو یا سه لینک داخلی به مطالب قبلی سایت داده شود. عموما رتبه ی اول متعلق به گوگل است و در این گزینه شما می توانید 50 سایت برتر را ببینید.

اگر سایت متعلق به شخص دیگری بوده و یا شما امکان تایید مالکیت خود را ندارید میتوانید از بخش پشتیبانی الکسا در خواست مبنی بر تغییر بخشی از اطلاعات ارسال کنید.

این فاکتور، در الکسا مشخص نیست و فقط خودتان در گوگل آنالیتیکس سایت خودتان می توانید بررسی کنید.برای کسب اطلاعات بیشتر،صفحه بازدید های بازگشتی مشاوره سئو را مطالعه کنید.. شما می توانید این فهرست را بر اساس تعداد سایت هایی که کلمات کلیدی مشترکی دارند مرتب نمایید.

بعنوان مثال برای یک سایت فروشگاهی تعداد خرید موفق نشان دهنده افزایش فروش سایت است در حالیکه برای یک سایت خبری یا سرگرمی تعداد بازدیدکنندگان برگشتی و دائمی ارزش بالایی خواهد داشت.

البته ناگفته نماند تبلیغات شامل هزینه است و باید هزینه زیادی برای آن کرد تا رتبه الکسای وب سایتتام کاهش یابد.

آموزش یافتن بهترین کلمات کلیدی

اول از هر کاری باید بدانید رقبای شما چه کسانی هستند. به کمک ماتریس کلمات کلیدی رقبا، می توانید به سرعت فهرستی از کلیدواژه ها را شناسایی کنید که رقبا از آن ترافیک زیادی به دست آورده اند.

کتاب آموزش سئو

یک ابزار کلمات کلیدی به متخصصین سئو کمک میکند کلمات یا عباراتی که کاربران در موتورهای جستجو همچون گوگل وارد میکنند تا اطلاعات مدنظرشان را به دست آورند شناسایی کنند.

نکته مهم این است که بعد از فعال سازی این ابزار، گوگل اطلاعات مهمی در مورد وب سایتتان به شما میدهد که میتواند در سرعت ایندکس آن هم تاثیرگذار باشد.

اگر شما با استفاده از بخش Edit your listing مالکیت خود را بر سایت تایید کرده باشید. همچنین پیج اتوریتی و دامین اتوریتی نسبت به www حساس است و نتایج با www و بدون www متفاوت خواهد بود.

این موضوع نشان می دهد که کلمه کلیدی برای هر سایت چقدر خوب عمل کرده است. مثال دوم:یه روش موثر دیگه برای به دست آوردن آخرین اطلاعات حوزه تخصصی شما،استفاده از سایت آمازون هست.باید بدونید که نویسنده ها در چند سال اخیر یا چند ماه اخیر چه مطلب های رو در مورد این موضوع منتشر میکنن.

میتوانید توضیحاتی مختصر در مورد سایت و اطلاعات تماس خود را در سایت الکسا قرار دهید. 5- چگونه اطلاعات تماس خود را برای سایت وارد کنم؟ این نمره تخمین نسبی از ترافیکی است که سایت ها از این کلیدواژه به دست می آورند.

ایندکس بک لینک

همچنین میبینید که چگونه میتوانید از این دانش برای هدایت استراتژی سئو و محتوای خود استفاده کنید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *