چگونگی بهینه سازی تصاویر با روش های کاربردی و مهم

امکانات جوملا و وردپرس امروزه با توجه به به روز رسانی های اخیر این دو سیستم مدیریت محتوا تا حد زیادی شبیه به هم می باشد و این دو سیستم مدیریت محتوا تفاوت چندانی در زمینه سئو و بهینه سازی سایت ندارد.

پیداکردن بک لینک

دارکوب با توجه به تجربه فراوان طراحی سایت توسط این دو سیستم مدیریت محتوا به شما این اطمینان را می دهد که این دو سیستم تفاوت چندانی در زمینه سئو و بهینه سازی وب سایت ندارد.

لینک های Dofollow

مطمئن باشید که در کنار سایر روش های بهینه سازی سایت، استفاده از این روش هم میتواند کمک شایان توجهی به شما در رسیدن به هدفتان بکند.

مثلا صفحاتی که رنکینگ بهتری دارند، سرعت لود پیج متوسط بهتری نیز دارند و با این که این مسئله قطعی نیست، باز میتواند این مسئله را بیان کند که سرعت لود پیج به هر حال تاثیرگذار است.

مورد سئو داخلی نیز که بالاتر مفصل در موردش صحبت شد، مربوط به کلیه فعالیت های داخل سایت می شود. تنظیمات پیش فرض جوملا نیز برای سئو و بهینه سازی مناسب نیست و به مانند وردپرس حتما می بایست بهینه سازی گردد.

افزایش سرعت ایندکس مطالب در گوگل

تنظیمات پیش فرض وردپرس برای سئو و بهینه سازی وب سایت مناسب نیست و حتما می بایست وب سایت زیر نظر متخصص سئو و بهینه سازی سایت تنظیم و راه اندازی شود تا مشکلی از بابت سئو در سایت وجود نداشته باشد.

هر دو سیستم برای موتورهای جستجو بهینه سازی شده اند و در صورتی که به درستی نصب و راه اندازی شوند مشکلی از نظر سئو و بهینه سازی نخواهند داشت.

متا تگ کلمات کلیدی

موردی که اهمیت دارد آن است که وب سایت به درستی و با کیفیت و با روش های درست و اصولی پیاده سازی گردد. تنها کافی است وب سایت زیر نظر متخصص سئو و بهینه سازی وب سایت و به درستی پیاده سازی گردد تا مشکلی از بابت اصول سئو در سایت وجود نداشته باشد.

اما هیچ وقت در بهینه سازی زیاده روی هم نکنید که در هیچ چیزی، نه افراط خوب است و نه تفریط، پس میانه رو باشید. پس همانطور که میبینید کارهای ثبت سایت در گوگل بسیار ساده و آسان بوده و نیازی به طی مراحل زیاد نخواهید داشت.

پس از طراحی سایت با رعایت اصول و قواعد می بایست نسبت به ایجاد و بارگذاری محتوا در سایت اقدام نمایید.

دسته بندی مطالب

اما اگر در این کار تخصص ندارید یا آماده جوابگویی به مشتریان جدید نیستید، ما می توانیم مشاور شما باشیم تا بهترین نتیجه را برای شما به ارمقان بیاوریم و با کمترین هزینه به بشترین بازدهی دست پیدا نمایید.

نرم افزار بک لینک ساز

اگر شما صاحب وب سایتی هستید که به تازگی کار خود را شروع کرده اید، بهتر است بر روی کلمات کلیدی بلندتر تمرکز کنید. Optimus Image Optimizer : اگر کیفیت تصویر برای شما مهم است، این افزونه بسیار مناسب خواهد بود.

ادغام Ryte: این گزینه وضعیت ایندکس سایت شما را نمایش میدهد. دقت کنید این الگوریتم ازنظر کارکرد شباهت بسیارزیادی به الگوریتم مرغ مگسخوار دارد، به عبارتی به دنبال مفهوم عبارتی است که جستجو می کنید.

هاست دالود این شرکت هم توسط افراد زیادی پیشنهاد شده، چرا که هم فضا و پهنای باند بالایی دارند و هم اینکه در کنارش میتونید از دامنه رایگان و کدهای تخفیف برای خرید هاست استفاده کنید.

متا کلمه کلیدی

هر یک از وبسایت هایی که جهت آنالیز سئو ساخته و طراحی شده اند در یک یا دو زمینه خاص تمرکز بیشتری دارند.

کتاب سئو فروشگاهی

این دو سیستم مدیریت محتوا هر یک توسعه دهندگان و طرفداران خاص خود را دارند که هر یک از مزیت های سیستم مدیریت محتوای خود نسبت به دیگری می گوید.

قبل از همه سئو کار می بایست آدرس دهی صفحات را برای موتورهای جستجو بهینه سازی نماید و منوبندی و ساختار صفحات را به صورت کاربر پسند و قابل فهم برای کاربران پایه ریزی نماید و همچنین برای افزایش سرعت وب سایت اقدامات لازم را در سایت انجام دهد.

سیستم ساختار اطلاعات جوملا به صورت شاخه ای می باشد به این معنا که یک آیتم مربوط به یک دسته بندی در فلدر آن دسته بندی قرار می گیرد و آدرس مربوط به هر آیتم در جوملا آدرس فلدر دسته بندی به علاوه آدرس صفحه خواهد بود حال آنکه وردپرس برای صفحه بندی آدرس دهی خود دارای تنظیماتی می باشد که می توان مطابق میل آدرس دهی صفحات را تغییر مشاوره سئو داد.

تنها تفاوت اصلی این دو سیستم مدیریت محتوا در آدرس دهی صفحات آن ها می باشد. در حقیقیت مهم این نیست که سایت توسط کدام سیستم مدیریت محتوا پیاده سازی گردد.

در صورتی که در زمینه طراحی وب و سئو مبتدی هستید هرگز سایت خود را بدون مشاوره سئو پیاده سازی ننمایید و بهتر است وب سایت زیر نظر متخصص سئو و بهینه سازی وب سایت طراحی گردد.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *