چگونگی افزایش رتبه الکسا در سال 2021

البته اگر از سیستم های قوی و معتبری مثل وردپرس استفاده میکنید نیاز به نگرانی خاصی برای به وجود آمدن این مشکلات ندارید.

خرید هاست از خارج

هر فردی با کمترین میزان اطلاعات فنی درزمینه برنامهنویسی قادر است که وردپرس را نصب کند و بعدازآن هم با استفاده از قالبها و افزونهها سایت موردنظر خود را طراحی کند.

آموزش بهینه سازی تصاویر

با توجه به اینکه شناخت وب سایت و صفحات آن توسط موتورهای جستجو نسبت به url انجام می شود، در مثال بالا موتور جستجویی مثل گوگل 4 وب سایت را شناسایی می کند که همگی یک محتوای کاملا تکراری دارند.

چطور کنونیکال را در صفحات استفاده کنیم؟ البته یک نکته را در همین ابتدا بیان کنیم و آن اینکه هیچ تضمینی برای اینکه ایندکس شدن سایت شما سریعتر انجام گیرد وجود ندارد.

بهینه سازی تصاویر در طراحی سایت

به عنوان یک نمونه، میتوانیم وب سایت دیجی کالا را مثال بزنیم. و برای سایت مقصد به عنوان یک تبلیغ یا حمایت مالی یا هر نوع قرارداد دیگر در نظر گرفته میشود.

دانلود آموزش سئو

پس شما باید در بخش سرچ کنسول مالکیت خودتون رو ثابت کنید و یک آدرس رو به عنوان آدرس اصلی انتخاب کنید تا محتوای شما کپی و تکراری از آب در نیاد.

الگوریتم پیج رنک

پس می توانید دست به کار شوید. پس از آن صفحه 2 را به یک صفحه دیگر و حتی صفحه 3 را به صفحه 1 کنونیکال میزنند.

در این حالت ها هم وبمستران از تگ رل کنونیکال کمک گرفته و مشکل محتوای تکراری را حل می کنند. علاوه بر این باید به این نکته اشاره کنیم که راهکار برخی از مشکلات بالا صرفا تگ کنونیکال نیست و گاها با کمک ریدایرکت 301 و دیگر مفاهیم تخصصی هم میشود به صورت مطمئن تر آنها را حل کرد.

دقت کنید که با این کار شاید به صفحه دوم کمک کنید اما در اصل به طور کلی صفحه اول (آموزش سئو) را از نتایج گوگل حذف کرده اید.

اموزش بهینه سازی سایت

همانطور که مورد اول را نگاه می کنید، خوانا و ساده است ولی مورد دوم علاوه براینکه طولانی است، از کاراکترهای نامفهوم استفاده کرده است. در هر حال، هنوز روی این موضوع بحث زیاد است اما پیشنهاد می کنیم به طور کلی بیشتر از یک کنونیکال در هر صفحه استفاده نکنید.

وبلاگ با دامین اتوریتی بالا

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد مشاوره سئو لطفا به بازدید از وب سایت ما.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *