چگونه می توانید رتبه الکسای سایتتان را بهبود دهید؟

حالا می خواهیم به سراغ این موضوع برویم که الگوریتم های گوگل برای سئو چه چیزهایی هستند و برای رعایت هرکدام از این الگوریتم ها، باید چه کارهایی را انجام بدهیم.

بدست آوردن رتبه گوگل سایت

از عکس های با کیفیت و مناسب استفاده کنید. خزنده های مربوط به الگوریتم پاندا، به وبسایت شما سر می زنند و مطالب وبسایت شما را کاملا با حوصله می خوانند تا تشخیص دهند مطالب شما کیفیت خوبی دارند یا خیر.

تعداد سرچ یک کلمه در گوگل

الگوریتم پاندا، دشمن سایت های کپی کار و بی کیفیت است! بد نیست بدانید این کار هم از نظر الگوریتم پاندا به هیچ وجه قابل قبول نیست و محتوایی که با این روش تولید شود، مردود خواهد شد.

اگر سایت تازه کار و کوچک است یا قرار نیست مطالب چندان زیادی روی آن منتشر شود، هاست اشتراکی می تواند گزینه اول باشد.

پس بهتر است اگر از روش گلچین محتوا استفاده می کنید، این کار را نیز مانند مورد قبلی با دیدگاه خودتان انجام دهید و محتواهای گلچین شده را بازنویسی کنید تا کپی محسوب نشود.

اشتباه در سئو سایت

اگر وبسایت شما وردپرسی است، کافیست افزونه yoast seo را روی وبسایت خودتان نصب کنید تا با استفاده از این ابزار، راحت تر کار سئو را انجام دهید. مثلا می توانید برای محتوای خود فایل صوتی یا ویدئویی تکمیلی قرار دهید، یا می توانید یک کتابچه الکترونیکی قرار دهید تا افراد نکات بیشتری را دریافت کنند.این کارها باعث می شوند کاربران با مقاله شما تعامل بیشتری داشته باشند و در نهایت رتبه مقاله شما از نظر سئو بالاتر برود.

به احتمال خیلی زیاد، شما نمی توانید در یکی دو پاراگراف مشکل مخاطبین خودتان را حل کنید و موضوعی را به آنها توضیح دهید. پس در ادامه ی این مقاله نیز با ما همراه باشید تا به شما الگوریتم های سئوی گوگل را معرفی کنیم و در مورد هرکدام از آنها به شما توضیح دهیم.

لینک های Sitewide می توانند در برخی از موارد به عنوان اسپم در نظر گرفته شوند که در نتیجه برای گوگل ارزشی نخواهد داشت. بهترین روش برای بهبود رتبه سایت تولید محتوای منحصر به فرد به صورت کاملا گسترده و همراه با استراتیژی است.شما باید محتوایی تولید کنید که بازدید کنندگان را به سمت وب سایتتان سرازیر کند.

2- کلمه کلیدی: کلمه کلیدی، کلمه ای است که مقاله شما براساس آن نوشته شده است و احتمالا مخاطبین شما، آن کلمه را در گوگل جستجو می کنند تا خدمات و محصولات شما مشاوره سئو را پیدا کنند.

در واقع میزان Impression یک کلمه نشان میدهد که چه میزان مخاطبان آن کلمه را جستجو کردهاند و خبر از چگونگی محبوبیت آن کلمه میدهد.

روش سئو خاکستری ترکیبی از روش کلاه سفید و کلاه سیاه است. این ابزار خیلی شبیه ابزار Übersuggest است با این تفاوت که کلمات پیشنهادی YouTube و Bing و ترکیبی از آنها را نیز ارائه می دهد.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *