چگونه رتبه الکسای خود را کاهش دهیم و چرا؟

اگر شما به عنوان متخصص سئو برای کسب و کاری کار میکنید که یک مکان فیزیکی برای ارائه خدمت به مشتری دارد (مانند دندانپزشک) یا کسب و کاری که مکان ثابت ندارد و کارگر به مشتری مراجعه کرده و سرویس ارائه میدهد (مانند لولهکش)، مطمئن شوید که لیست کسب و کار گوگل خود را (Google My Business Listing) راهاندازی و بهینهسازی کردهاید.

ربات بک لینک ساز

در قسمت بعدی، شما با بهترین روشهای سئو داخلی آشنا خواهید شد تا بتوانید به کاربران و موتورهای جستجو کمک کنید تا محتوای شما را بهتر درک کنند. ایجاد نقشه سایت برای وب سایت شما همچنین می تواند کمک کند خزنده های موتور جستجو صفحات شما را نمایه سازند و در نتیجه SEO بهتری حاصل شود.

افزایش رتبه در الکسا

گوگل از مکان جغرافیایی شما استفاده میکند تا خدمات مکانی بهتری به شما ارائه کند. به همین دلیل بدون شک امروزه بیش از هر زمان دیگری نتایج مکانی از دادههای دنیای واقعی تاثیر میپذیرند.

گوگل سعی دارد تا با استفاده از اطلاعاتی که از دنیای واقعی کسب میکند، مانند زمانهای مناسب برای بازدید یک مکان یا میانگین طول بازدید و غیره، نتایج جستجو را غنیتر نماید.

ارجاع به یک کسب و کار که تحت عناوین “business citation” یا “business listing” شناخته میشود، ارجاعی است که در بستر وب از سمت پلتفرمهای مبتنی بر مکانیابی (مانند اپلیکیشنهای مکانیاب از جمله نشان، گوگل مپ و ویز یا اپلیکیشنهای رستوران یاب مانند فیدیلیو و فوراسکوئر) به کسبوکار مذکور مشاور سئو داده شود.

نقشه سایت در یواست

با درنظر گرفتن شهرت و اعتبار به عنوان فاکتوری برای ردهبندی، گوگل به دنبال این هدف است که به کسب و کارهای شناخته شده در دنیای واقعی یک امتیاز مثبت بدهد.

ارتباط میزان تطابق کسب و کار محلی با چیزی است که کاربر به دنبال آن میگردد.

در غیر این صورت مطالب زیر را دنبال کنید تا با نحوه انجام این کار با حداقل آسیب به وبسایت آشنا شوید. شما نیاز ندارید که زیر و بم تمام الگوریتمهای گوگل را بیاموزید (چیزی که هیچکس نمیداند و همیشه به عنوان یک راز باقی خواهد ماند)، اما تاکنون و با استفاده از این مطالب دانش پایهای به دست آوردید که بتوانید فرآیند جستجو، یافتن، بررسی، ذخیره و ردهبندی محتواهای مختلف توسط موتورهای جستجو را درک کنید.

یادتان باشد که “یک تصویر ارزش هزار کلمه دارد”وجود یک تصویر مناسب میتواند گویای مطلب سایت شما باشد. برای برخی دیگر آپلود کردن تصویر هم یک کار دشوار است. از طریق تماس تلفنی، به راحتی میتوانید مشتری را در جریان اطلاعات و جزئیات خدمات خود قرار دهید و اگر فن بیان خوبی هم داشته باشید، مشتری را جذب خواهید کرد و چنانچه بخواهید بسیار موشکافانه به این موضوع نگاه کنید، متوجه میشوید که با “هزینه تلفنی” مشتری کسبوکار خود را معرفی کردهاید.

همچنین می تواند آمار و اطلاعات تاریخی در مورد چگونگی عملکرد یک لیست از کلمات کلیدی را به شما نشان دهد – و با تلفیق چندین لیست از کلمات کلیدی با هم ، یک لیست جدید برای keywords ایجاد می کند.

محصولات پرفروش در اینستاگرام

در ادامه توجه شما را به تطابق این امکانات با انواع جستارها جلب میکنیم. برای خروجی گرفتن با این فرمت در فتوشاپ میتوانید در قسمت Save as، آن را انتخاب کنید.

به عنوان یک قانون کلی در نظر داشته باشید که هدینگ ها می بایست برای راهنمایی کاربران در قسمت های مهم صفحه و همینطور بهبود خوانایی آن مورد استفاده قرار گیرند.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *