چگونه در ۵ گام بک لینک های با کیفیت رایگان به دست آوریم؟

Yoast SEO یکی از محبوب ترین افزونه های SEO برای وردپرس است و ابزاری ساده و آسان برای افزودن برچسب های متعارف است. Rank Math یک افزونه سئو برای وردپرس است که بهینه سازی محتوای را با ارائه پیشنهاداتی بر اساس بهترین روش ها (best practices) برای همه آسان می کند.

تغییر H1 در وردپرس

افرادی که می خواهند از لینک های همکاری در فروش استفاده کنند، کلیک های ایجاد شده از طریق ایمیل ها را رهگیری کنند، یا متوجه شوند بازدید کنندگان از کدام شبکه های اجتماعی وارد سایت شده اند؛ برای همه این موارد می توان از لینک های کوتاه شده Pretty Links استفاده کرد.

همه به یک صفحه اشاره دارند، این آدرس ها به طور جداگانه در گوگل ایندکس خواهند شد. حال شما قادرید که با استفاده از این تگ پرکاربرد به گوگل دستور دهید که به جای اینکه خودت ترجیح دهی کدام آدرس URL اصلی است، به حرف من گوش کن.

الگوریتم گوگل یکی از مواردی است که در سئو و بهینه سازی سایت اهمیت زیادی دارد.

یکی از شایع ترین مشکلاتی که برای متخصصین سئو پیش می آید، دردسر ایندکس نشدن پیج هایی است که سرچ کنسول بیان می دارد که تگ کنونیکال برای آن ها به طور صحیح به کار نرفته است و یا با متا تگ کنونیکالی که گوگل تشخیص داده متفاوت است.

در قدم اول برای این که بتوانیم به طوری صحیح و با روشی استاندارد از این تگ مهم استفاده کنیم نیاز است که ابتدا معنی Canonical را به خوبی درک کنیم و بدانیم چیست و در کجا و چطوری استفاده کنیم و چرا استفاده نادرست از این تگ، شما و ربات های تخصصی گوگل را دچار دردسر و گمراهی می کند و همچنین مانع گرفتن رنک (Rank) مناسب برای صفحات شما میشود.

اگرچه روشهای زیادی برای انتخاب بهترین روش برای افزودن برچسب canonical وجود دارد ، اما مهم است که شما یک قالب واحد را در وب سایت خود دنبال کنید. اگر احساس می کنید زمان و انرژی کافی برای اینکار را ندارید بهتر است از شرکتی کمک بگیرید که در این زمینه تجربه و تخصص کافی را دارد .

بسته به پلاگین هایی که استفاده می کنید و میزان راحتی شما در افزودن کد به وب سایت ، روش های مختلفی برای انجام این کار وجود دارد. اگر سایت وردپرسی دارید ، افزونه رایگان را نصب کنید و از طریق صفحه ویرایش یا بخش ارسال به راحتی یک برچسب متعارف اضافه کنید.

مشاوره سئو و بهینه سازی

فرض کنید شما در صفحه ای با عنوان “بهینه سازی نرخ تبدیل یا CRO” یک لیست از تکنیک هایی که باعث بهبود نرخ تبدیل می شوند نوشته اید. Compress JPEG & PNG توسط تیم پشتیبانی وبسایت TinyPNG ایجاد شده است و برای استفاده از این افزونه باید یک حساب کاربری ایجاد کنید.

اگر نمی خواهید کد یا عناصر فنی صفحه خود را لمس کنید ، این یک گزینه ایده آل است.

سعی کنید تمام محتوا های سایت یونیک باشد و از سایت مشخصی کپی و در سایت خود قرار ندهید چرا که ممکن است با مشکلات کپی رایت و جریمه های سنگین گوگل روبه رو شوید.

پیج اتوریتی برسی

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد مشاوره سئو بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *