چگونه بک لینک سایت های رقیب و مشابه سایت خود را پیدا کنیم؟

کنسول جستجو به شما کمک می کند تا رتبه بندی کلمات کلیدی، CTR ها، مجازات های احتمالی گوگل و بسیاری از داده های مفید دیگر را برای سئو فنی، تجزیه و تحلیل کنید.

تعداد صفحات ایندکس شده گوگل

حقیقت اینست که خیل عظیمی از کاربران امروزی از دستگاه های موبایل خود برای مرور صفحات وب استفاده می کنند. اینگونه سایت ها با ارائه اطلاعات غلط به کاربران و فریب دادن آنها سود سرشاری بدست می آورند.

فرق هاست ایران با خارج

بهینه سازی سایت ها برای موبایل یک ضرورت در دنیای آموزش سئو است. یک ترک موسیقی ممکن است بتوانند باعث شهرت و اعتبار یک خواننده شود، اما در فضای آنلاین نمی توانید امید داشته باشید که تنها با یک پست برای خود اعتباری ایجاد کنید.

بررسی موبایل فرندلی

با این حال برای جلب توجه کاربران هدفتان، تنها آنلاین کردن کسب و کارتان کافی نیست.

کاربران اغلب حوصله زیادی در منتظر ماندن برای بارگذاری یک وب سایت کند را ندارند.

چرا که یک وب سایت جدید توانایی رقابت با سایت های معتبر و قدیمی را از ابتدا ندارد. در حالت کلی بک لینک از سایت های معتبر و همینطور مرتبط با سایت شما جز بک لینک های با کیفیت محسوب می شوند.

درک ذهنیت موتورهای جستجو از بک لینک ها موجب می شود که شما از لینک های بی ارزشی که با قیمت کمی در اینترنت فروخته می شوند خودداری فرمایید.

گوگل صراحتا اعلام کرده است که سرعت بارگذاری سایت از فاکتورهای رتبه بندی سایت ها می باشد.

می تواند باعث شود که مخاطبین مقاله شما را ببینند و راجع به آن با هم صحبت کنند. صحبت کردن با کامپیوترها تا قبل از پخش فیلم استار ترک غیر قابل تصور بود.

کد آی فریم

هر جا که از لوگوی سایتتان استفاده شده است، میتوانید به وب سایت قرار دهنده ایمیل زده و از آنها بخواهید که لوگوی سایت قابل کلیک کردن باشد.

بررسی کامل سئو سایت

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد مشاور سئو لطفا از صفحه ما بخواهید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *