چطور ورودی گوگل سایت را افزایش دهیم؟

همه ما به خوبی میدانیم که فعالیت در شبکه های اجتماعی علاوه بر ارتباط مستقیم با مشتریان میتواند بر سئو سایت نیز تاثیرگذار باشد.

کسب درآمد از تبلیغات کلیکی افزایش رتبه گوگل

2. فعالیت در چندین شبکه اجتماعی و انتشار اتوماتیک مقالات در آنها. 1. ساخت چندین وبلاگ در سایت های مختلف و بازنشر محتوا در آنها با هدف ساخت بک لینک.

متا تگ Viewport

به جای تولید چندین آموزش کوتاه و پراکنده یک آموزش جامع و دقیق ارایه کنید. خلاصه بگم که اول با هدف گذاری شروع کنید ، بعد شروع به تولید محتوا کنید.

صفحات محبوب در سایت هدف را شناسایی کرده و در موضوعات مورد توجه کاربران محتوا تولید کنید. حتما بخشی برای ارسال دیدگاه کاربران در نظر بگیرید و به خوبی پاسخ گوی آنها باشید.

Not Provided Analytics Keyword

برای اینکه پنگوئن به سایت شما مشکوک نشود و فعالیت های شما برای ساخت بک لینک را غیرطبیعی ارزیابی نکند موارد زیر را در نظر داشته باشید.

آموزش کار با افزونه Autolinks Manager

را با سفارش بهبود رتبه الکسا شاهد باشید و اعتبار سایتتان را افزایش دهید. به همین دلیل تبلیغ کنندگان می توانند با استفاده از گوگل ادوردز، ترافیک هدفمندی را از هر جایی که مخاطبشان در آن حضور دارد، به وب سایت خود هدایت کنند و به این ترتیب شاهد افزایش نرخ تبدیل و فروش خود باشند.

امروزه این روش توسط موتور جست و جو تا حدی شناسایی می شود . وظیفه پنگوئن شناسایی و جریمه سایت هایی است که با خرید بک لینک یا استراتژی های فریبنده برای خود لینک سازی میکنند است.

عرشیا ملک زاده

الگوریتم پنگوئن روش های مختلفی برای تعیین سلامت لینک سازی شما دارد و درک رفتارهای فریبنده در حال حاضر برای او بسیار ساده است.

اطلاعات آماری و مقایسه با رفتار سایت های دیگر به گوگل امکان میدهد تا سلامت سایت شما را تایید کند. حقیقت ماجرا این است که خود گوگل هم با فروش بک لینک موافق است و از آن استقبال می کند.

LastPass یک مدیر رمز عبور است که گذرواژه های شما را ذخیره می کند و امکان دسترسی ایمن از هر رایانه و دستگاه همراه را می دهد.

برای مثال اگر شما در محتوای ویکی پدیا، چیز اشتباهی دیدید، میتوانید آن را ویرایش کنید!

افزایش رایگان ورودی گوگل

فقط نتیجه آن را در گوگل با خرید بازدید گوگل توسط بازدیدیار ایجاد کردید! در چنین فضای شدید رقابتی، یکی از مواردی که می تواند مزیت فوق العاده ای برای سایت شما به وجود بیاورد، افزایش ورودی ارگانیک از طریق موتور جستجوی گوگل است.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد مشاور سئو لطفا از سایت ما دیدن کنید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *