چرا نصب یوست سئو ضروری است؟

دریافت مشاوره سئو حتی در مراحل انتخاب نام و یا دامنه اینترنتی کمک کننده است و می تواند از بسیاری از اشتباهات جلوگیری به عمل آورد و در زمان صرفه جویی شود.

بک لینک در الکسا

بهتر است پس از راهاندازی سایت و انجام مراحل اولیه، Google Alert را بر روی نام برندتان فعال کنید.

دانلود کتاب راهنمای سئو

که طبق اطلاعاتی که در هویز درج شده اولین بار دامین خود را در تاریخ 2014-07-30 ثبت نموده است. دانستن این که جستجوگران از چه کلمات کلیدی در جستجوهای خود استفاده میکنند میتواند در بهینهسازی عنوان سئو بسیار کمک کند.

صفحات دستهبندی باید کلمات کلیدی مهمتر و با اولویت بالاتری را هدف قرار دهند. میتوانید به یک URL که مربوط به محصول مرتبط با محصول تمام شده است، تغییر مسیر دهید.

یعنی تمام فرآیند انتقال دیتابیش و تغییر دامنه به صورت خودکار انجام می شود. بهترین راه تغییر مسیر به صفحه دستهبندی مناسب است، جایی که کاربران به محصولات دسترسی دارند.

اما وقتی گوگل یک تغییر واقعا بزرگ ایجاد می کند, روی آن یک نام می گذارند و معمولا یک اطلاعیه صادر می کنند، و هر شخصی در دنیای سئو دیوانه وار برای کشف کردن و درک تغییرات تلاش می کند تا از آنها به سود خود استفاده کند.

اما به طور کلی به شما توصیه می کنیم که از روش های کلاه سیاه و هک برای بهبود و کاهش رتبه الکسا استفاده نکنید چرا که آن ها در دراز مدت به کسب و کار شما آسیب می رسانند.

اما اگر آن محصول نیز در حال حاضر یا در آینده تمام شود چه کنیم؟

در این صفحه دیجی کالا تمام محصولات مسی خود را یکجا جمع کرده است. دستهبندی محصولات موقعیت عالی برای برجسته کردن هر نوع حراج و لینک زدن به محتوای اطلاعاتی خاصی میباشد.

در صورتی که پیشنیازهای معرفی شده در همین صفحه رعایت گردد ریسک لینک سازی نیز به حداقل ممکن خواهد رسید. بر خلاف صفحه محصولات، صفحات دستهبندی سایت شما شامل موجود بودن یا نبودن در انبار نمیشوند.

رتبه کلمه کلیدی در گوگل

عنوان دستهبندی بزرگترین فرصت شما برای دادن یک سیگنال قوی به گوگل است تا بداند که محتوای صفحه شما درباره چه چیزی است.

برای مثال، آیا نشان دادن صفحه قوانین و سیاستهای وبسایت در صفحه نتایج جستجو فرقی به حال شما و کسبوکارتان میکند؟

پیدا کردن جایگاه کلمات کلیدی

حتما شما هم بعد از نصب وردپرس و باز کردن آدرس سایتتان، اولین نوشته پیش فرض وردپرس را با عنوان سلام دنیا! با این حال ، اگر می خواهید از رقابت پیشی بگیرید، باید هدفتان کسب نمره بالاتر از دامنه آنها باشید.

در روش سنتی در یک صفحه دستهبندی حدود 20 محصول مشاهده خواهید کرد. جنبه منفی این کار کم شدن سرعت بارگذاری این صفحه مهم است. این محتوا در گرفتن رتبه و رنک برای کلمات کلیدی مدنظرتان بسیار سودمند و مفید است.

• عنوان خود را با کلمات کلیدی شروع کرده و سپس نام برند خود را اضافه کنید. پرس وجوهای سرچ اطلاعاتی میتواند با بازکردن یک برنامه جدید یا ارائه یک گزینه برای خرید سریعا به تبادل تبدیل شود.

کلمات کلیدی متا

در این بخش از این چک لیست به اهمیت و نکات مربوط به بهینهسازی صفحات دستهبندی (به انگلیسی: category) میپردازیم.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد مشاور سئو لطفا به بازدید از وب سایت ما.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *