چرا دامین اتوریتی سایت تغییر می کند؟

افزونه Yoast SEO قدرتمندترین پلاگین در زمینه سئوی سایت بین کاربران وردپرس است؛ حتی اگر اطلاعات کمی در خصوص سئو سایت دارید، با کمک افزونه یوست سئو میتوانید به راحتی محتوای صفحات خود را بهینهسازی کنید.

بک لینک رایگان خارجی

در زمینه های کاری دیگه، مثل املاک یا بیمه، هزینه تبلیغات چند برابر است. اما اگر با کیفیت نباشد، گوگل اون رو به هیچ عنوان به رتبه های بالاتر مشاوره سئو نمی آورد.

اگر شما عبارت ” چطور سایتم رو سئو کنم ” رو جستجو کنید مطمئنا دوست ندارید سایتی رو ببینید که درمورد ماشین های اسپرت هست. روی عناوین مقاله تمرکز کنید.آیا در عنوان های خود از کلمات کلیدی استفاده کرده اند؟

بک لینک قوی رایگان

Do not use automatic priority calculation: با استفاده از این گزینه میتونید تعیین کنید که ارزش تمامی مطالب موجود در سایت یکسال می باشد.

پس یعنی ترافیک ۳۱۴۱ تایی، ۳ هزار و ۱۴۱ دلار ارزش در ماه ارزش دارد!

حال بیایید ارزش این ورودی ها رو بررسی کنیم، این ترافیک ورودی چقدر ارزش دارد؟

افزونه بهینه سازی تصویر

از آن گذشته، وقتی طراحی سایت را به دیگران می سپارید، برای هر تغییر کوچکی ساعت ها وقت شما تلف می شود.

افزایش پیج رنک گوگل

جایگاه این تبلیغات با توجه به میزان مبلغی که تبلیغ دهنده به ازای هر کلیک پرداخت می کند چیده می شود که به عنوان پرداخت به ازی کلیک یا Pay Per Click Advertising شناخته می شود.

اگر سایت شما سئو شده باشد، شما میتونید برای صد ها بعضی وقت ها هم برای هزاران عبارت دیگر نیز این میزان ورودی را داشته باشید. میزان کلیک ها بر روی لینک اول گوگل طبق آخرین تحقیقات سئو ۲۰۱۹ انجام شده ۳۱٫۷۳% است.

در پلن های بالاتر میتوانید تعداد سایت ها و کلمات کلیدی بیشتری را در آن وارد کنید و از وضعیت جایگاه سایت ها در کلمات کلیدی گفته شده به صورت مداوم با خبر شوید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *