پیج رنک گوگل چیست؟

سئو را فراموش نکنید. ﺗﻮﺟﻪ داﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﯿﺪ اگر landing Page (صفحه فرود) را مشخص نکنید همان آدرس سایتتان به صفحه فرود اختصاص می یابد. در صورتی که میانگین حضور کاربران در سایتتان از یک دقیقه کمتر است باید در این مورد اقدامی ویژه صورت دهید.

هاست داخلی یا خارجی

1-محتوای با کیفیت: تاثیر محتوای با کیفیت در کاهش رتبه الکسا سایت انکار ناپذیر است. که این یعنی: با ساخت بکلینکهای با کیفیت به یک صفحه میتوانند رنکینگ آن را ارتقا بخشد.

همانطور که در بالا گفتیم در این الگوریتم لینکها تاثیر بسزایی دارند و برای بالا بردن رتبه سایت شما نقش موثری دارند به طور عمومی 85% از رتبه سایت مبدا به همراه لینک به سایت هدف ارسال میشود.

افزایش عدد Pageviews باعث کاهش نرخ پرش خواهد شد و در آخر منجر به کاهش رتبه الکسا می شود.

نصب نوار ابزار الکسا آمار جالبی در مورد وب سایت های بازدید شده و نتیجه گیری در مورد تعداد بازدیدکنندگان در سطح ملی و بین المللی ارائه می دهد. در این ابزار ها موارد دیگر از قبیل بهبود رتبه موتور جستجوگر، قابلیت استفاده، عملکرد، بک لینک و دیگر موارد را پیدا خواهید کرد.

این تگ ممکن است تاثیر مستقیمی در بهبود رتبه سایت در گوگل نداشته باشد، اما بعضی مواقع شاید عکس ها به خوبی آپلود نشوند و در هنگام بارگذاری سایت، نشان داده نشوند.

در واقع نشان دهنده میانگین تعداد صفحات دیده شده از سوی مخاطبان شماست. و چه تعداد از این بازدید ها توسط افراد قدیمی سایت بوده است .

برای سایت های شرکتی تعداد 3 عددی مناسب است، اما برای سایت های فروشگاهی و محتوا محور این عدد باید به بالای 5 برسد.

بهبود رنک گوگل

در صورتی که Bounce Rate از 60% بیشتر شد باید درباره این موضوع فکری کنید. Time on Site به معنای میزان ماندگاری کاربر در سایت است.

به این صورت در حین خواندن یا دیدن مطلبی کاربر شما می تواند از طریق لینک به صفحات دیگر سایت برود. تمامی این هدف ها نیز ، با در صدر نتایج جست و جو در کلمات کلیدی مورد نظر ممکن می شود؛ سئو به تمامی عملیاتی گفته می شود که سایت شما را به صدر نتایج گوگل می رساند.

معرفی سایت های اسپم به گوگل

نشان دادن لینک وب سایت های مرتبط به هم نیز یکی دیگر از ویژگی های این ابزار قدرتمند است. به طور کلی سایتی که در مورد کلمات کلیدی مرتبط دارای رتبه است برای کلمات کلیدی رقابتیتر استعداد بیشتری جهت ارتقا به صفحه اول گوگل نسبت به وبسایت که هیچ رتبهای برای کلمات کلیدی سادهتر ندارد، را دارد.

دو سرویس Google Keyword Planner و Moz Keyword Explorer گزینههای خوبی برای پیدا کردن کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار شما هستند. این قابلیت در جذب افراد و هدایت آنها به وب سایت بسیار کار آمد خواهد بود.

بکلینک رایگان

بدین معنا که بازدید کننده ای که وارد سایت شما می شود تا چه مدت زمانی در سایت شما باقی خواهد ماند. برای اجرای اقدامت سئو، ابزارهای متفاوتی وجود دارند که به شما کمک می کند.

پیدا کردن جایگاه کلمات کلیدی

یکی دیگر از ویژگی های خوب این افزونه این است که هر تصویر که بار گذاری میشود، به صورت خودکار بهینه شده و در کتابخانه ذخیره می شود.

پس چرا باید بر روی پیشرفت رتبه ی سایت در الکسا تمرکز کرد؟ با یک سرچ ساده، مشتری با شما تماس مستقیم بر قرار میکند و شما میتوانید با یک گفتگوی تلفنی، او را جذب خود کنید.

با کاهش رتبه الکسا می توانید سایت خود را به عنوان سایتی که مخاطبان زیادی دارد و در جذب مخاطب موفق بوده است معرفی کنید. در بعضی از کلمات کلیدی رقابت بسیار سنگین است و سایتها سعی میکنند ورودی زیادی از یک سری کلمات دریافت کنند.

Ar Contactus افزونه

همیشه سوالی که درباره موضوعاتی که از چه کلمات کلیدی رنک گرفته اند را انتخاب می کنند. تمام افرادی که اقدام به راه اندازی سایت یا کسب و کار اینترنتی کرده اند بی شک با سایت الکسا و رتبه های آن آشنا هستند و تلاش می کنند تا باعث کاهش رتبه الکسا ایران شوند.

آموزش سئو ورد پرس راحت است.هم چنین با استفاده از افزونه های مختلفی که برای این کار ایجاد شده اند می توانید سایت خود را بهینه نمایید.معروفترین افزونه سئو وردپرس “Yoast seo ” نام دارد.

استفاده از اینفوگرافیک ها، داستان های جالب، تصاویر، فیلم ها و مقالات به روز می تواند میزان ترافیک وب سایت شما را افزایش مشاور سئو دهد.

2-در محتوایتان باید از لینک های درونی استفاده کنید. نام پرونده ها باید هم برای موتورهای جستجو و هم برای انسان معقول باشد. 1-در اولین گام باید تمام عوامل مربوط به سئو را رعایت کنید تا سایت شما در صفحات نخستین جستجوی گوگل نمایش داده شود.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *