نحوه ی افزایش رتبه الکسا – حرفه ای

این مورد را بسیار جدی بگیرید و همین الان اقدام به نصب تولبار الکسا کنید بهتون قول می دم یک ماه دیگه رتبه الکسای سایت تان بسیار کاهش خواهد یافت.

ساخت متا تگ

آیا خرید بازدید فیک برای رتبه الکسا فایده دارد؟ این روند برای دریافت درگاه های پرداخت آنلاین به صورت مستقیم اندکی پیچیده تر و در برخی موارد مستلزم پرداخت هزینه هایی برای کد نویسی های مخصوص و یا حتی خرید افزونه های مورد نیاز است.

گاهی اوقات افراد برای تسهیل در انجام این امر به جای اتصال مستقیم به درگاه های پرداخت آنلاین از درگاه های واسط استفاده می نمایند. یکی از درگاه های واسط پرداخت در عرصه تجارت الکترونیک درگاه فرا پال می باشد.

فراپال با هدف ارائه خدماتی نوین و متمایز در عرصه پرداخت آنلاین به وبسایت ها و پذیرنده های فعال در موضوعات مختلف و جذب رضایتمندی مشتریان راه اندازی شده و خوشنودیم که توانسته ایم تاکنون خدمات دهنده موفقی برای کاربران خود داشته باشیم.

کاربران فراپال میتوانند در کمتر از یک دقیقه درخواست درگاه خود را ثبت نمایند و پس از بررسی و تایید وبسایت از خدمات پرداخت استفاده نمایند.

فراپال یک درگاه واسط پرداخت برای فروشندگان اینترنتی است که یکی از مولفه های اصلی آن تضمین تراکنش و پشتیبانی قوی میباشد تا امکان برخورداری از خدمات پرداخت برای کاربرانی که دانش فنی لازم را نیز ندارند فراهم شود.

کارمزد دریافتی در این سیستم تنها یک درصد بوده که سقف آن نیز 50،000 ريال می باشد که به نسبت سایر درگاه های دیگر دارای کارمزد پایین تری می باشد.

سایت سئو هاب

فراپال تنها یک ابزار واسط ساده برای اتصال به شبکه شتاب نمی باشد بلکه یکی از مولفه های اصلی آن تضمین تراکنش و پشتیبانی قوی میباشد تا امکان برخورداری از خدمات پرداخت برای کاربرانی که دانش فنی لازم را نیز ندارند فراهم شود.

محصولات پر فروش

یکی از استراتژیهایی که گوگل دارد، در زمینه ی اولویت قرار دادن کاربران و درخواستهای آنها است. درگاه های واسط امکانات مناسبی را در اختیار کاربران قرار می دهند. این تضمین میکند که گوگل و بینگ میدانند در کجا نقشه سایت قرار گرفته و میتواند به طور مداوم برای ایندکس به آن مراجعه کند.

5. Duplicate, Google chose different canonical than user و Duplicate, مشاور سئو submitted URL not selected as canonical: در صورتی که بعضی از صفحات شما دارای محتوای تکراری یا کپی باشد، گوگل این صفحات را canonical در نظر میگیرد و از ایندکس کردنشان خودداری میکند.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *