نحوه انتخاب کلمات کلیدی مناسب + بررسی رتبه کلمه کلیدی در گوگل

در این مقاله روش های سئو کلاه سفید در وردپرس را آموزش میدهیم تا بتوان بهترین نتیجه را از بهینه سازی سایت گرفت.

Seo Friendly Images

در نتیجه مقاله هاتون باید ارزشی رو به کاربر منتقل کند. گوگل وقتی این رفتار مدیران سایت رو دید دست به کار شد و الگوریتم مرغ مگس خوار رو معرفی کرد.

این مقاله را با آشنایی با قسمت های مختلف این افزونه و اعمال برخی از تنظیمات لازم روی آن شروع میکنیم و در ادامه سعی میکنیم به مفاهیم حرفه ای تر سئو پرداخته و موضوع را باز تر کنیم تا جایی که شما به طور کامل با تنظیمات این افزونه و تاثیرات آن روی جوانب مختلف سئوی سایتتان آشنا شوید و خودتان کنترل همه چیز را در دست بگیرید.

بهینه کردن سایت برای یک کلمه کلیدی

برای اینکه بتوانیم با سادگی هرچه بیشتر به هدفمان نزدیک شویم، من افزونه ی قدرتمند و محبوب Yoast SEO که قبلا با نام WordPress SEO by Yoast شناخته میشد را برایتان در نظر گرفته ام که خودم هم بسیار از آن راضی هستم و تاثیرات عالی آن را بار ها در سئوی سایت ها مشاهده کرده ام.

کسب درآمد از تبلیغات کلیکی افزایش رتبه گوگل

روش های بسیار متنوعی در مورد یافتن کلمات کلیدی وجود دارد ، به طور مثال می توان به شاخص KEI برای یافتن این گونه کلمات اشاره کرد . کلمات اضافی را به عبارت جستجوی خود اضافه کنید تا امکانات بیشتری در طول کلمه کلیدی ایجاد کنید ، یا حرف دیگری را بعد از عبارت جستجو اضافه کنید تا کلمات کلیدی کامل دیگری را ببینید.

یک نکته که درباره این افزونه دوست دارم این است که سعی میکند کاملا به روز باشد (مثلا در حالت پیشفرض اثری از تنظیمات کلمات کلیدی در آن به چشم نمیخورد).

این مقاله یک مرور کلی از نتایج با تعداد کلی لینک ها ، ارجاع دامنه ها، کلمات کلیدی ارگانیک و مرور محتوای به شما نشان خواهد داد. برای اینکه چنین اتفاقی رخ دهد، بهتر است محتوای مفید در سایت ایجاد کنید و از ابزارهایی مانند ایمیل، پوش نوتیفیکیشن و شبکههای اجتماعی برای بازگرداندن کاربران به سایت مشاوره سئو استفاده کنید.

خرید هاست خارج

گوگل نه تنها چنین کاری انجام می دهد بلکه آنها را زمانی که به سایت شما هدایت می کند که در مرحله تصمیم گیری برای خرید هستند و بنابراین بازدهی سئو بیشتر از تمام روش های تبلیغاتی دیگر است.

آموزش سئو و آموزش بهینه سازی سایت

اگر بخشی از محتوا یا لینکهای شما در اینجا نمایش داده نشد برای رفع آن سریعتر اقدام کنید. سئو یا بهینه سازی سایت یعنی افزایش ترافیک سایت از سمت موتورهای جستجو.

ایندکس کردن بک لینک ها

یکی از سوالاتی که معمولا توسط افراد علاقه مند به سئو پرسیده میشود در رابطه با ابزارهای “فهمیدن تعداد بک لینک سایتکاربر یا سایت های رقبا جهت آنالیز بک لینک آنهاست.

همچنین جهت افزایش سرعت سایت پیشنهاداتی نیز به شما ارایه میشود. کنسول جستجوی گوگل (GSC) مجموعهای از ابزارهای مفید است که مستقیم از سوی گوگل جهت کمک به مدیران سایت ارایه شده است.

شرح خدمات سئو

اما بعد از اینکه در مورد سئو و روشهای تاثیرگذار در رتبه بندی موتورهای جستجو خواندید اکنون نیاز به ابزارهای دارید که به شما در تحلیل و آنالیز وب سایت کمک کند.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *