منظوراز تحقیق کلمه کلیدی چیست؟

اگر نگران حجم بالای عکس های با کیفیت هستید، در ادامه مقاله، در قسمت سئو عکس برای گوگل به ارائه راهکار برای این موضوع میپردازیم.

افزونه سئو تصاویر وردپرس

شما انتظار دارید که اجرای صحیح داده های ساختار یافته در این قسمت مورد تایید قرار گرفته و هیچ متا تگ تکراری در صفحات سایت گزارش نشده باشد. جدا از هر گونه داده های ساختار یافته ای که در سایت به کار برده اید، مطمئنا گزارشی در این قسمت برای شما وجود دارد.

افزایش رنگ گوگل

ما میبینیم هر وبسایت یا فروشگاهی یک وبلاگ یا مجله پرشده از مطالب و محتوای خواندنی دارد. سئو واقعی یعنی آن چه که ما در فست سئو بدان اهتمام میورزیم هزینههایی را برای کارفرما یا صاحب وب سایت به دنبال دارد.

اقامت کانادا Wcoe.ca

هر صاحب وبسایت یا شرکتی می تواند درک کند که پیاده سازی صحیح داده های ساختار یافته کار دشواریست. حجم یک وبسایت نباید بیش از ۲ مگابایت باشد چراکه کاربران به هنگام مراجعه به وبسایت شما دچار مشکل خواهند شد.

سایت پیدا کردن کلمات کلیدی

اگر به صورت واقع بینانه به این موضوع نگاه کنید متوجه می شوید که گوگل فقط یک موضوع برایش اهمیت دارد: “رضایت کاربر جستجو کننده”به این ترتیب بهترین کار برای شما این است که به جای کردن برای گول زدن گوگل، سعی کنید که رضایت کاربران واقعی جلب کنید.

ایجاد بک لینک در وردپرس

در صورت استفاده صحیح از این گزارش ها می توانید امید داشته باشید که در آینده با افزایش نرخ کلیک و صفحات ایندکس شده رو به رو شوید.

کار را از همین جا شروع می کنیم. اگر از جمله سئوکارهای حرفه ای بوده و علاقه مند به پیگیری خطاها در این گونه موارد باشید، سرچ کنسول گوگل همان جاییست که می بایست به دنبال این خطاها بگردید.

بک لینک گوگل

چگونه Rich Cards برای نمایش در گوگل سرچ کنسول ایجاد کنیم؟ Rich Cards ها در کنسول جستجوی گوگل از داده های اسکیما برای نمایش هر چه جذاب تر محتوا بهره می برند که این مسئله موجب ارتقا تجربه کاربری در دستگاه های موبایل می شود.

بک لینک رایگان

پس از فعال سازی همانند تصویر زیر در قسمت رسانه یک بخش با نام WP Smush اضافه می شود.

پیکو فایل زیر مجموعه بلاگ اسکای است. کلمات کلیدی را میتوانید در فایل اکسل ذخیره کنید. به فرض که این موضوعات کاملاً درست باشند، ولی ما اصلا هیچ حس و درکی درارتباط با اینکه این کلمات چه مقدار سرچ میشوند، چقدر رقابتی هستند و یا چه مقدار مخاطبان ما آن ها را سرچ میکنند نداریم.

همچنین، این ابزارها در تحقیق کلمات کلیدی نیز میتوانند بسیار موثر باشند. اگر در سایت Kwfinder اکانت بسازید می توانید در هر روز ۵ کلمهی کلیدی سرچ کنید و یه شما اعداد و ارقام جالبی میدهد که بین ۰ تا ۱۰۰ سختی کلمه را به ما میگوید و اینکه حدوداً در یک ماه مثلاً فوریه چه مقدار سرچ شده است و یک سری اعداد دیگر راجع یه رقیبانتان که میتواند بسیار به شما کمک کند .

ما به طور کامل در این دوره آموزشی چگونگی تبلیغ در گوگل را به شما توضیح میدهیم. برای حل مشکل داده های ساختار یافته در گوگل سرچ کنسول نیاز است که هر خطا را به صورت جداگانه بررسی کنیم.

کافیست که بر روی تب Search Appearance در منوی سمت چپ گوگل سرچ کنسول کلیک کرده تا تمام گزارشات زیرمجموعه این بخش را مشاهده کنید. اگر با تیمی از توسعه دهندگان فعالیت می کنید، پیشنهاد می کنیم که با آنها همکاری کرده تا با سرعت هر چه بیشتری به رفع این مشکل بپردازید.

بک لینک کامنت

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد مشاوره سئو بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *