معجزه ای بنام Site Map یا نقشه سایت

تصاویر نه تنها به تقویت مقاله شما کمک می کنند بلکه می توانند به سئو شما کمک کنند. به این کار در اصطلاح کاهش ابعاد یا Dimensionality Reduction میگویند.

افزایش ترافیک الکسا

پس در واقع نیاز داریم ۷بُعد را به ۳بُعد کاهش دهیم. البته این بدان معنا نیست که در فرآیند کاهش ابعاد، PCA دقیقا همان ویژگی را حذف میکند. مثلا این الگوریتم ممکن است به این نتیجه برسد که افرادی که در شمال و غرب ایران زندگی میکنند و سنِ آنها بالای ۴۰سال است، احتمال خرید بالایی دارند در حالی که برعکس این قضیه احتمال خرید را بسیار کمتر میکند.

آموزش کار با گوگل ادوردز

PCA این قضیه را متوجه میشود و در الگوریتمِ خود ویژگیِ قد را تا جای ممکن حذف میکند.

آموزش تصویری سئو

۷ویژگیِ اول ابعاد مسئله ما را میساختند و ویژگیِ آخر هدف (Target) میباشد. اگر شما به دنبال یک ابزار کاملا اختصاصی برای جستجوی کلمات کلیدی هستید KWFinder برای شما بهترین گزینه میباشد.

افزودن کلمات کلیدی در وردپرس

پس اگر هدف شما افزایش ترافیک و برندینگ باشد، میتوانید از کلمات گستردهتر استفاده کنید و هرچقدر هم بخواهید به فروش نزدیکتر شوید و هزینههای شما بهینه باشد، باید نوع محدودتری از کلمات کلیدی را انتخاب کنید.

متا تگ Robots

1. در هر صفحه باید از کلمات کلیدی استفاده کنید . برای ارزیابی دامین آتوریتی میتوانید با وبسایت Moz بررسی کنید. لینک های خارجی هر سایتی را میتوان با ابزارهایی مثل moz ، ahref ، و rank signal بررسی کرد.

تیم مشاوره خدمات سئو آنلاین همیار توسعه قبل از ارائه خدمات سئو، وب سایت شما را به صورت دقیق بررسی کرده و بعد از بررسی با بهترین شیوه های سئو وب سایت شما را بهینه سازی کرده و در همه مراحل اعمال سئو پا به پای شما قدم بر خواهند داشت.

Google Xml Sitemaps

بعد از توضیحات بالا حتما متوجه شدید که منظور ما این است که به هیچ عنوان در محیط هاست اشتراکی از گزینه های Database cache و Object Cache و حتی الامکان حتی از گزینه ی مینیفای استفاده نکنید.

معرفی بک لینک به گوگل

خوب تا اینجا متوجه شدید که شاید ساخت نقشه سایت کار سختی نباشد اما به هر حال چند نکته وجود دارد که باید به شما گوشزد کنیم که از همه مهمتر بخش افزودن آن به موتور جستجو است!

خرید بک لینک Edu

در واقع اینجا PCA به یک ویژگی ترکیبی از محل تولد شخص و مشاوره سئو سن رسیده است. در صفحه مختصات رسم شده است. هر کدام از نقاط آبی رنگ، در مثال ما یک مشتری است که با توجه به ویژگی سن (محور افقی) و ویژگی قد (محور عمودی) در صفحه مختصات رسم شده است.

حال که با مفهوم «بک لینک» و نقش آن در بهبود سئوی سایت آشنا شدید، بهتر است که با تعدادی راهکار ساده در جهت جذب بک لینک مناسب برای وبسایتتان آشنا شوید.

ساختار فایل robots.txt بسیار ساده و در عین حال منعطف پذیر است. فرض کنید یک فروشگاه میخواهد ببیند که رفتار مشتریانش در خریدِ یک محصول خاص (مثلا یک کفش خاص) چطور بوده است.

آموزش رایگان سئو سایت

سن، قد، جنسیت، محل تولد شخص (غرب ایران، شمال ایران، شرق ایران یا جنوب ایران)، میانگین تعداد افراد خانواده، میانگین درآمد، اتومبیل شخصی دارد یا خیر و در نهایت اینکه این شخص بعد از بازدید کفش خریده است یا خیر.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *