معایب انجام سئو و بهینه سازی سایت با قیمت ارزان

در ادامه به شما خواهیم گفت چگونه رتبه الکسا را کاهش دهیم . درست است که در بین سرویس هایی که برای وب سایتها رنک تعیین می کند، الکسا قدیمی تر و معتبر تر می باشد ولی آمارهایی که این سایت ارائه می دهد با واقعیت اختلاف زیادی داشته و دقیق نمی باشد.

آموزش افزایش رتبه الکسا

وفتی ربات موتور های جستجو می خواهند وارد سایتی شوند، این فایل robotx.txt چک می کنند و اگر دسترسی به صفحات خاصی از طریق فایل روبوت بسه شده باشد، موتور های جستجو دیگر آن صفحه را نمی بینند.

مخاطب را با خود درگیر می کند و باعث می شود کاربر برای یافتن اطلاعات بیشتر صفحه را اسکرول کند. این کار ضمن اینکه باعث می شود کاربر از خواندن متن خسته نشود، ایجاد تنوع در محتوا کرده و همچنین موجب بهبود سئوی صفحه می شود.

در دنیای تکنولوژی، برای هر کاری بیش از یک راه وجود دارد. شما برای اینکه بتوانید در نتایج موتورهای جستجو جایگاه و رتبه مناسبی را بدست آورید باید از کیفیت لینک های سایت خود مطمئن باشید زیرا همانطور که در مطالب بالا هم اشاره کردیم بک لینک با کیفیت یکی از راه های کسب رتبه مناسب در نتایج جستجو می باشد.

شما می توانید با استفاده از روش های مختلف با استفاده از بک لینک های غیر طبیعی سایت خود را به رتبه های بالا و یا حتی رتبه یک گوگل برسانید اما در صورتی که کاربر ورودی به سایت شما به مقصود خود نرسد و سایت شما را به سرعت ترک کند، نتیجه ای برای شما نخواهد داشت و به سرعت رتبه شما نزول خواهد کرد و چه بسا سایت شما از نتایج گوگل حذف شود و به اصطلاح دچار جریمه یا پنالتی گوگل شوید.

افزایش رایگان ورودی گوگل

پکیج های ارزان فقط ممکن است در ابتدا کمی خوب به نظر برسد ولی پس از گذشت زمان نتیجه ندهد و یا نتایج عکس دهد.

سئو هاست ایران

زمانی که پُستِ خود را منتشر کردید، باید به وبلاگنویس ها یا وب سایت هایی که در محتوایتان موجود هستند، یک ایمیل ارسال کنید و آنها را در جریان بگذارید.

اگر تنها هدفتان این باشد که محتوایتان به اشتراک گذاشته شود، نه تنها این افراد، بلکه خوانندگانتان نیز متوجه این امر خواهند شد. به یاد داشته باشید که می خواهید توجه وبلاگ نویس ها را به دست آورید تا آنها محتوایتان را به اشتراک گذاشته و به مشاور سئو آن لینک کنند.

شما می توانید همیشه اطلاعات جدیدی به محتوای خود اضافه کنید، اما احتمال دارد افرادی که با آنها تماس می گیرید مشغله های فراوانی داشته باشند، بنابراین بهتر است پیغام تان را سریع به دست شان برسانید.

بک لینک رایگان ایرانی

که در آینده به بررسی آنها خواهیم پرداخت . همۀ این ها را گفتیم تا بگوئیم از روش وبلاگ نویسی مهمان نباید تنها برای ساخت بک لینک استفاده شود چرا که گوگل در پیدا کردن لینک های بی کیفیت و کم ارزش بسیار دقیق شده است.

اسکریپت ساخت بک لینک خوب

اگر بخواهیم به طور ساده و جامع توضیحی در خصوص این گزارش کارآمد دهیم این است که: با مراجعه به این بخش تمامی کلیک هایی که منجر به ورود به وبسایت شما از طریق گوگل شده است و همچنین موقعیت شما در سرچ های گوگل و وضعیت وبسایت شما در کلمات کلیدی درج شده از سوی شم را نشان می دهد.

در ابتدا باید موضوعی برای محتوای خود بیابید. هستید، ابتدا مطمئن شوید که این افراد شایستگی قرارگیری در چنین فهرستی را دارند.

قرار است در مورد دو بازی پرطرفدار سوپرسل یعنی کلش آف کلنز و کلش رویال برای شما بگوییم. برای مثال، Googlebot برای خزنده های گوگل و Bingbot برای خزنده های بینگ مورد استفاده قرار می گیرد.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *