متاتگ Robots در هدر (header) یک صفحه قرار میگیرد

به طور ساده هر چه رتبه الکسای سایت ما پایینتر باشد، جایگاه ما در نمودار الکسا بالاتر میرود.

بکلینک رایگان قوی

پس این که رتبه الکسا سایت من چگونه برآورد شده، چیزی است که هر مدیر سایتی باید مکررا از خودش سوال کند! با استفاده از آنها میتوانید به خدمات الکسا دسترسی داشته باشید و بهتر است بدانید که تنها برخی از این خدمات رایگان هستند و بخشی از خدمات در ازای پرداخت حق عضویت قابل استفادهاند.

از آن روز تا کنون، به صورت موفقیتآمیزی در این سِمَت در حال فعالیت است. میتونین از ریدایرکت استفاده کنین تا پیوند یکتا به روز شده رو دریافت کنین.

چیزی که مهم است این است که شما در این محدوده قرار داشته باشید و سعی کنید روز به روز وضعیت خود را از نظر رتبه بهتر و بهتر کنید.

در 29امین روز ژانویه 2009 این سایت به طور رسمی شروع به آنالیز اطلاعات سایر سایتها به اضافهی رتبهبندی آنها کرد.

امیدواریم که این مطلب توانسته باشد به سوالات شما پاسخ دهد. این سوالات و سوالاتی از این قبیل چیزی است که در عین واضح بودن، ایجاد سردرگمی میکند. الکسا چه خدماتی ارائه میکند؟

بک لینک در الکسا

علاوه بر خدمات رایگانی که به وسیله این نوار ابزار به شما ارائه میشود، خدمات دیگری نیز وجود دارند که میتوانید در قسمت پرمیوم سایت الکسا از آنها استفاده کنید.

برای این ورودی مطمئن باشید که هیچ ترافیک خاصی وجود ندارد . افرادی که این گونه عمل می کنند دید درازمدت به پروژه سئو دارند و برای مشتری توضیح می دهند که سئو یک فرآیند درازمدت و طولانی است و در کوتاه مدت نمی توان نتیجه مناسب و حرفه ای کسب کرد.

وجود این پکیج گرانقیمت که به صورت گروهی هم میتوان از آن استفاده کرد و به آن اشتراک شرکتی نیز میگویند، اساس کار خیلی از شرکتهایی است که به عنوان رابط بین الکسا و شما عمل کرده و شرایط استفاده از خدمات الکسا را در ازای دریافت هزینهای کمتر فراهم میکنند.

پیدا کردن بک لینک رایگان

سپس آن کلمه کلیدی را در باکس ” عبارت کلیدی کانونی” وارد نمایید تا افزونه Yoast SEO محتوای شما را براساس آن کلمه کلیدی آنالیز کرده و میزان بهینه سازی محتوا را براساس کلمه کلیدی وارد شده بسنجد.

به خاطر داشته باشید که آن دسته از صاحبان وب سایت ها که وقت و انرژی خود را صرف کارهای مثبت در وب سایت خود می کنند و ترفندهایی را پیش رو می گیرند که گوگل آنها را کاملا مجاز اعلام نموده است و تاکید کرده است که طراحان وب سایت ها برای بهبود رتبه بندی وب سایت های خود از آنها استفاده نمایند، در نهایت به نتایج بهتری دست خواهند یافت.

پیشنهاد دهنده کلمات کلیدی

Impression : تعداد دفعاتی است که که نشان می دهد تبلیغ مورد نظر شما برای جست جوی کلمات کلیدی نمایان شده است .به بیانی دیگراین دفعات ، اثرگذاری ها است .

پیدا کردن بک لینک های سایت

به طور مثال فتوشاپ که حرفه ای ترین و پر امکانات ترین برنامه ویرایش تصویر است امکان ساخت حرفه ای عکس های متحرک و اعمال تغییرات و ویرایش های گوناگون را به شما می دهد و افرادی که با فتوشاپ آشنایی دارند می توانند از آن برای ساخت عکس های متحرک استفاده کنند ولی ممکن است ساخت تصاویر متحرک با استفاده از فتوشاپ برای اکثر افرادی که با این نرم افزار آشنایی کامل ندارند تا حدی سخت و پیچیده باشد در این صورت این افراد می توانند از نرم افزار ها و ابزار ساده تری که در ادامه معرفی می کنیم برای ساخت gif های دلخواه شان استفاده کنند.

سفارش بک لینک

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از مشاور سئو دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *