لینک های Nofollow و Dofollow

در این صورت الکسا بازدیدکنندهایی که تولبار الکسا رو نصب نکرده ان هم محاسبه می کنه. ابراز الکسا یکی از این راههاست که کلماتی که رقبای شما در آنها جایگاه خوبی دارند را تا حدی به شما نشان میدهد.

ایندکس کردن بک لینک ها

الیته نسخه رایگان این ابزار کلمات محدودی را در اختیار شما میگذارد و برای دسترسی به فهرست کامل لازم است که اکانت پولی این ابراز را تهیه کنید. در ادامه هر یک از این ابزارها را به شما معرفی کرده و نحوه استفاده از آن جهت تهیه فهرست کلمات کلیدی مناسب برای سئو را تشریح خواهیم کرد.

استفاده از لینک Nofollow به موتورهای جستجوگر دستور می دهد که این لینک را دنبال نکنند با استفاده از این کار لینکی که از سایت دیگری به سایت ما داده می شود مورد تایید ما نیست به عبارتی وقتی یک لینک را nofollow میکنیم یعنی به موتور جستجو میگوییم که این لینک را دنبال نکند و در واقع آن را معرفی میکنیم ولی آن را تأیید نمیکنیم ، پس از اعتبار خودمان کم نمیشود .

بازاریابی سئو چیست

وقتی خوانندگان شما منابع محتوایی ارزشمند و آگاهیبخش پیدا میکنند، با محتوای آینده هم درگیر میشوند و حتی ممکن است آن را با شبکه ارتباطی خود هم به اشتراک بگذارند یا حتی بازدیدکنندگانی تازه را به شما معرفی کنند.

در صورتی که شما لینک سایت خود را در وب سایتی دیگر ثبت کنید و یا به کمک خرید بک لینک سعی داشته باشید تا رتبه بهتری را کسب نمایید ربات های گوگل پس از بررسی سایت شما و سایتی که لینک شما در آن ثبت شده است ابتدا میزان تطابق موضوع فعالیت سایت شما و آن سایت را مورد ارزیابی قرار میدهد و در صورتی که در زمینه ی کاری تطابق های لازمه را داشتید به سراغ این خواهد رفت که در آن سایت چه کلمه ای به چه صفحه ای از سایت شما لینک شده است پس از انجام این ارزیابی ها امتیاز مثبتی به سایت شما اعطا می کند که سایت شما به کمک مجموعه ی این این امتیازات می تواند در آن کلمه ی به خصوص در سرچ های مختلف از سایر رقبا پیشی بگیرد.

فایل Robot Txt چیست

بنابراین لازم است میزان جستجوی هر کلمه را نیز بررسی کنید. کلماتی که سختی بالایی در قیاس با میزان سرچشان دارند، حداقل در ابتدای کار کلمات کلیدی مناسبی نیستند.

ایران پارس فیلم

بسیاری از وب مستران از ابتدای طراحی سایت فعالیت خود را به گونه ای سر و سامان می دهند که رتبه الکسای خوبی داشته باشد.

به زبان دیگر، لینک سازی وب سایت شما را با دیگر وب سایت ها و مقاله های آن ها مرتبط می کند؛ تصاویر، عکس ها و اینفوگرافیک ها به شکل جالبی می توانند همین نقش ها را برای سایت شما ایفا کنند و صفحات شما را به منبعی برای لینک دادن طبیعی توسط دیگر سایت ها تبدیل کنند.

در این مطلب سعی داریم راهکارهایی را برای آموزش افزایش ایندکس سایت به شما ارائه دهیم تا با استفاده از آن ها بتوانید سرعت ایندکس سایت خود را افزایش دهید.

خرید هاست اروپا

راهکارهای افزایش سرعت ایندکس مطالب چه مواردی است ؟ بروز بودن محتوا به عنوان یکی از فاکتورهای رتبهبندی در گوگل است و سعی کنید مطالب خود را به صورت ماهانه در صورت امکان بروز رسانی کنید.

توجه کنید در بخش About گوگل پلاس و دیگر Social media لینک سایت خود را قرار دهید. مثلاً کسی که در گوگل واژه «مانتو» را جستجو میکند، هدفش چیست؟ در قدم اول کلماتی که به کسبوکار شما مرتبط نیستند و یا برای شما ارزشآفرین نیستند (در بالا در این خصوص توضیح دادیم) را از فهرست خود حذف کنید.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد مشاور سئو لطفا از صفحه ما بخواهید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *