فیلم یادگیری SEO – دوره جامع سئو مبتدی، مقدماتی، حرفه ای

داشتن کلمات کلیدی برجسته دراول عنوان و در اول پاراگراف (20 کلمه اول یا بیشتر) در یک صفحه موجب سئو بهتر می شود. شما برای اینکه بتوانید کسب و کار و محصولات خود را در معرض دید این افراد قرار دهید باید با بهره گیری از سئو سایت شرکتی، در صفحه اول نتایج گوگل قرار گرفته و در نتیجه مشتریان و فروش خود را افزایش دهید.

کار با افزونه Smush

برای اینکه به کاربران و موتورهای جستجو اعلام کنید صفحهای که در یک URL وجود داشته به آدرسی جدید جابهجا شده است و آنها را به آدرس جدید هدایت کنید، نیازمند یک پل ارتباطی هستید.

شما با استفاده از آدرس صفحه می توانید متوجه بشوید که از سوی گوگل ایندکس شده است یا خیر. استفاده صحیح از کلمات کلیدی در عنوان هر صفحه وب سایت شما برای گوگل بسیار مهم است مخصوصا برای صفحه مشاوره سئو اصلی.

نقشه سایت Xml

کلمه کلیدی اصطلاحی است که برای مطابقت با پرس و جو شخصی که برای جستجوی اطلاعات خاص در موتور جستجو وارد می شود ، استفاده می شود.

بک لینک طبیعی

یکی از معیارهایی که با آن میزان محبوبیت و حتی موفقیت یک وب سایت سنجیده می شود ، رتبه الکسا می باشد که در واقع اکثر صاحبان وب سایت ها به دنبال کاهش رتبه الکسای خود هستند.

بالا بردن رنک سایت در الکسا

مطالبی بنویسید که به وبمسترها مربوط باشد.این چون وبمسترها را شامل می شود و آن ها نیز نوارابزار الکسا را دارند نهایتا باعث بهتر شدن رتبه الکسای شما خواهد شد.

از همان ابتدای عنوان از کیورد ها استفاده کنید. از نکات زیر برای تهیه متا تگ کیورد خوب استفاده کنید.

100 سایت برتر ایران

عنوان صفحه و یا متا تگ عنوان مکانی ست که کلمات کلیدی شما باید در آن حضور داشته باشد.

لینک سازی کلاه سفید

سپس نتیجه به صورت دو تب Ad group ideas و Keyword ideas نمایش داده می شود که برای یافتن کلمات کلیدی مرتبط می بایست بر روی تب Keyword ideas کلیک نمایید.

علاوه بر این قدم دیگر میتواند توجه به منابع بازاریابی رقیبان بهعنوان یک روش دیگر تحقیق کلیدواژه باشد.

Sitemap In WordPress

از بهترین شکل کلمه، جمع یا مفرد، برای کلمات کلیدی بر اساس آنچه بیشتر جستجو می شود، استفاده کنید.

نیز برای بهبود ایندکس سایت توصیه میشود. برخی موتورهای جستجو این موضوع را در حالی تعیین می کنند که وب سایت شما را برای یک جستجوی کلمه کلیدی خاص در نظر می گیرند.

ابزاری که میتواند جایگزین keyword planner بشود، kwfinder است. برای تجزیه و تحلیل کردن آمار جست و جوی کلمات در گوگل ، ابزار زیادی وجود دارد اما به جرات می توانم بگویم که در حال حاضر google keyword planner بهترین است.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *