فراپال – معرفی وب سایت – تالار گفتگوی بیست اسکریپت

به همین دلیل هم بانس ریت صفحه افزایش پیدا میکند و تاثیر منفی روی سئو میگذارد. Meta Description یکی از فاکتورهای مهم سئو است که حتماً باید به آن توجه داشته مشاوره سئو باشید.

افزایش رتبه سایت

سامانتا اسمیت، یکی دیگر از وبلاگ نویسان، با مقاله جان موافق نیست و در مقاله دیگری برای یک مجله آنلاین نقدی در این خصوص می­نویسد.

برای نمایش تبلیغات خود در گوگل میتوانید با خریداری یکی از پلنهای تبلیغات در گوگل آکادمیادز ، سایت خود را در معرض بازدید هزاران بازدیدکننده قرار دهید.

خرید بک لینک تخصصی

در نشانهگذاری اسکیما (یا شما) یک سری اطلاعات میکرودیتا به کدهای HTML داخل سایت اضافه میشود که خواندن سایت و درک محتوای آن را برای موتورهای جستجو راحتتر میکند. آمارها نشان میدهند که در بین مقالات عمومی و تخصصی آن دسته که دارای تعداد کلمات بیشتری هستند در صفحه نتایج جستجو بالاتر بودهاند.

متا دیکسکریپشن یا توضیحات متا، همان توضیحاتی است که موتورهای جستجو برای توضیح بیشتر در صفحه SERP زیر تایتل تگ نشان میدهند. باز هم تکرار میکنیم که سایت بدون ساختار درست لینک های داخلی اصلا معنا ندارد.لینک های داخلی پل های ارتباطی وبسایت هستند اگر سایت شما ساختار درستی از لینک های داخلی ندارد پس هیچ پل ارتباطی بین مطالب شما وجود ندارد.لینک های داخلی با ایجاد پل ها باعث میشوند مطالب شما بیشتر در دید اسپایدرها قرار بگیرند و آنها سریع تر از به روز رسانی سایت شما باخبر شوند.

پیشنهاد کلمات کلیدی

همچنین اگر سایت شما همیشه و در همه حال در دسترس باشد و لینک های 404 احتمالی از میان لینک های سایت شما حذف شود ایندکس شدن آن سریعتر انجام میگیرد .

شما باید بعد از ساخت سایت مپ، آن را به گوگل معرفی کنید. در این سرویس علاوه بر چک کردن خطاهای نشانهگذاری ساختاری، میتوانید بخشهایی از صفحه را انتخاب کرده و آن را به عنوان تیتر، خلاصهی محتوا، نویسنده، تاریخ انتشار و موارد دیگر نشانهگذاری کنید و در نهایت فایل HTML صفحه با نشانههای اضافهشده را دریافت کنید.

سایت مپ ساز

فایل Robots.txt در مسیر ریشه هر سایتی وجود داشته و از آن می توان برای راهنمایی موتورهای جستجو مبنی بر اینکه کدام فایل ها و مسیرها را می توانند پایش و ایندکس کنند، استفاده کرد.

هاست خارج یا ایران

متن جایگزین محتوایی است که برای توصیف موضوع تصاویر یک صفحه یا مقاله در بخش توضیحات تصاویر نوشته می شوند. اگر مشکلی در صفحه وجود داشته باشد، رنگ این افزونه تغییر کرده و اگر روی آن کلیک کنید توضیحی در مورد مشکل به وجودآمده به شما میدهد.

این حجم از تغییر دامنه و ناپایداری وبسایت بسیار نگران کننده وغیر عالی است. در حقیقت گاهی گوگل خودش تشخیص میدهد که با توجه به جستجوی کاربر چه بخشی از محتوا را به عنوان توضیحات متا نمایش دهد.

کادری در سمت راست صفحه نمایش داده میشود که حاوی اطلاعات مختلفی است. تگ آلت و توضیحاتی که برای عکس وارد میکنید به موتورهای جستجو کمک میکند که بفهمند در این صفحه عکسهایی با چه موضوع و توضیحاتی به کار رفته است.

بهینه سازی قالب وردپرس

توجه: در تگ آلت و توضیحات تصویر از کلمات کلیدی مرتبط استفاده کنید. حتما لازم نیست که برای هر کلمه کلیدی که میخواهید در آن رتبه بگیرید یک مقاله جدا بنویسید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *