طراحی سایت و سئو 100% حرفه ای – سراسر کشور

بنابراین دامنههایی که برای یک سال ثبت میشوند، در مقایسه با دامنههایی که برای بیش از یک سال ثبت میشوند شانس کمتری را از نظر سئو و بهینه سازی خواهند داشت.

Seo Friendly Images

به دلیل گسترش لینک های اسپم که برای گول زدن موتورهای جستجوگر و افزایش رتبه در موتورهای جستجوگر در پهنه وب ایجاد شدند خاصیتی به لینک ها در صفحات وب اضافه شد به نام Nofollow که این خاصیت مشخص کننده این بود که ربات های جستجوگر نباید لینک مورد نظر را دنبال کنند و در محاسبه رتبه صفحه مقصد این لینک ها نادیده گرفته می شوند.

بنابراین در بیان اهمیت رتبه بندی الکسا برای سایت همین بس که افزایش بازدید به افزایش درآمد از طریق فروش محصولات، جذب تبلیغات و …

مقالات آموزشی موجود در سایت از بروز ترین و معتبر ترین سایت های موتورهای جستجو برگردان و تحقیق شده اند، و به شما این امکان را می دهند تا پا-به-پای ما در دنیای سئو و بهینه سازی دانش خود را ارتقاء بدهید.

بک لینک رایگان

همچنین می توانید بفهمید چه صفحاتی از سایت شما محبوب تر هستند. این ابزار یک سرویس رایگان است که به شما اجازه می دهد به اطلاعات گسترده درباره وب سایت خود و بازدیدکنندگان آن دسترسی داشته باشید؛ اطلاعاتی مانند اینکه چند نفر از وب سایت شما بازدید می کنند، ازچه طریقی به سایت شما دسترسی پیدا می کنند و از چه دستگاهی برای مشاهده سایت شما استفاده می کنند.

کد انتقال 301

در صورتی که وبسایتی باعث اختلال و دستکاری نتایج جستجوی گوگل شود یا به هر دلیل عمدی یا غیر عمد امکان آسیبرسانی به کاربران داشته باشد، آن صفحهها در این گزارشها به صاحب وبسایت اعلام میشود.

لینکهای خارجی لینکهایی هستند که به مقصد وبسایت دیگری ایجاد شدهاند. لینکهای داخلی همان لینکهایی هستند که از صفحهای داخلی به صفحهای داخلی ایجاد شدهاند. مهمترینِ این ابزار ها ابزار Google Search Console است که دراین آموزش معرفی کردن سایت به آنرا بررسی خواهیم کرد.

در این آموزش و چند آموزش بعدی ابزارهای مهم برای استفاده در سئوی داخلی سایت را معرفی و به طور کامل بررسی خواهیم کرد. در برخی از کشورها، برای رپورتاژ آگهیهایی که حاضر نیستند هویت خود را بپذیرند، مجازات قانونی در نظر گرفته میشود.

گوگل صفحات را از نظر کاربردپذیری موبایل با رباتهای ویژهای بررسی میکند. خود الکسا هم رباتهای نرمافزاری مشابه گوگل دارد که در بین صفحات وب میخزند و لینکها را بررسی میکنند.

افزایش رتبه در گوگل

Internal Links: لینک داخلی پیوندهایی هستند که از یک صفحه به صفحه دیگر در همان دامنه متصل می شوند.

همانطور که در دیگر تکنیک های بهینه سازی یو آر ال نیز مشاهده خواهید کرد، گوگل یو آر ال های کوتاه، ساده و سر راست را ترجیح می دهد. در نظر داشته باشید، مقالات با کیفیت، تحقیقی میباشند و کپی شده از سایتهای دیگر نیستند.

ساخت بک لینک

بنابراین هیچ گاه به داشتن یک یا چند مورد بسنده نکنید و با در نظر گرفتن مجموعه ای از آنالیزها راجع به کیفیت یک لینک قضاوت کنید. به عنوان مثال افزونههای WooCommerce و EDD دو افزونه وردپرس هستند که برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی جهت فروش کالای فیزیکی یا فایلهای دانلودی استفاده میشوند.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از مشاوره سئو دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *