شروع سئو گام به گام وردپرس با 10 ابزار سئو حرفهای (بهترین ها)

وبمستر تولز قرار نیست برای شما جادوگری کند این 6 راه همگی به شما مسیر درست حرکت برای سئو کردن سایت را نشان می دهند و این شما هستید که باید مسیر را به پیمایید.

بهینه سازی قالب سایت

اما اکنون این موضوع تغییر کرده است و لینک های نوفالو به عنوان نشانه هایی هستند که گوگل با استفاده از آن ها متوجه می شود که کدام پیوندها را باید در روند جستجو خود در نظر بگیرد و کدام یک را باید حذف کند.

بک لینک سایت

شما علت را جستجو کرده و آن را برطرف می کنید. با استفاده از این ابزار آنالیزی میتوانید خیلی زود متوجه روند پیشرفت سایت و همچنین خطاهای موجود در صفحات سایت که صدمات شدیدی به سئو می زنند را مشاهده و اصلاح کنید.

جدیدترین مقالات سئو

خوشبختانه ابزار های مختلفی در اینترنت وجود دارد که شما می توانید به کمک آن فایل Robots.txt وب سایتتان را تست کنید و از درستی دستور العمل های موجود در آن اطمینان حاصل کنید.

این اطلاعات بر اساس نوع محتوا یعنی صفحه وب، ویدئو، عکس، اخبار ارائه می گردد. یکی از مهمترین نکاتی که هنگام تدوین استراتژی محتوا باید به آن توجه داشته باشید، انتشار پست مهمان در سایت های دیگر به همراه لینک هایی از سایت خودتان است.

در این بخش تعداد صفحات ایندکس شده ار سایت شما در گوگل نمایش داده می شود که بصورت نمودار بوده و همواره باید به سمت بالا حرکت کند که نشان دهنده ایندکس شدن طبیعی مطالب شما در طول زمان است.اگر روند حرکت نمودار بصورت افقی شد یا به سمت پایین حرکت کرد نشان دهنده وجود خطا و دی ایندکس شدن مطالب شما از گوگل است که باید سریعا دلیل آن را پیدا کرده و رفع کنید که در غیر این صورت قطعا رتبه های ورودی سایت روی کلمات کلیدی مختلف را از دست خواهید داد.

در این بخش شما صفحات و مطالب سایت خود را برای گوگل بخش بندی می کنید و به گوگل کمک می کنید با تنظیماتی که انجام می دهید متوجه شود در صفحات سایت شما مطالب چگونه چیدمان پیدا می کنند.

پیوندهای داخلی پیوندهایی هستند که از یک صفحه یا پست در سایت شما به صفحه دیگری منتهی می شوند و این لینک ها نیز مفید هستند زیرا بازدیدکنندگان از طریق آن ها به محتوای مختلف در سایتتان دسترسی پیدا خواهند کرد.

افزونه تبادل لینک وردپرس

به این ترتیب شما براحتی می توانید صفحاتی از سایت که دارای چنین مشکلاتی هستند را یافته و آنها را ویرایش کنید. البته در این ابزار در ابتدا می توانید انتخاب کنید که صفحه مورد نظر شما چگونه است؟

متا تگ Alexa

با این حال بهینه سازی سایت برای بازگشت کاربران نیز می تواند در افزایش رتبه آن تاثیر به سزایی داشته باشد. گرفتن رتبه مناسب در بین نتایج مختلف گوگل دیگر مانند دوران گذشته نیست و در حال حاضر، این موتور جستجو با بسیاری از کلمات کلیدی محبوب، به گونهای متفاوت رفتار میکند.

سایت خود را به گونه ای تنظیم کنید که متناسب با این موتورهای جستجو باشد تا شانس دیده شدن شما در نتایج ابتدایی بسیاری از این موتورها افزایش یابد. برای تقویت دنیای درونی، می توانید از مراقبه، مدیتیشن، تمرین سکوت، نماز خواندن و ذکر های شبانه استفاده کنید.

وبمستر تولز، به شما نشان خواهد داد که آیا گوگل می تواند از این داده ها در صفحه نتایج جستجو استفاده کند یا خیر، برای دریافت این گزارش کافیست که در بخش appearance وبمستر تولز گزینه structured data را انتخاب کنید.

پلاگین حذف لینک های داخلی

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت مشاور سئو.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *