سایت مپ چیست و چگونه آن را بسازیم؟

نکته قابل توجه در این زمینه پایان ناپذیری یادگیری سئو است، چرا که الگوریتمهای سئو به طور مستمر در حال تغییر است. درون خاصیت content هر تعداد کلمه کلیدی که برای search در موتور جستجو مهم است را بنویسید.

ثبت مطالب در گوگل

پس از تمامی این کارها حالا زمان آن است که کلمات کلیدی صفحه خود را با توجه به محتوایی که دارید انتخاب کنید و پس از قرار داد یک علامت مساوی بعد از content ، داخل علامت نقل قول کلماتی که به عنوان کلمات کلیدی انتخاب کردید را قرار دهید.

بعد از تمام اینها یک فاصله خالی یا space گذاشته و مشخصه content را مانند مثال زیر، به دنباله آن اضافه میکنیم. در این مرحله، یک ویژگی یا صفت به نام name به برچسب اضافه کنید و آن را برابر Keywords قرار دهید.

بررسی جایگاه کلمات کلیدی در گوگل

تا اینجا، با اهمیت متا تگ یا برچسب Meta به طور نسبی آشنا شدید. با ارائه نظرات در بهبود محتوا و کيفيت آن به ما کمک خواهيد کرد. در نتیجه با استفاده از ابزارها و نرم افزارهای زیادی می توان حجم عکس ها را کم کرد و عکس هایی که مناسب وب سایت ها هستند را مشاور سئو تهیه کرد.

افزونه Broken Link

سایتی که به شما لینک میدهد باید موضوعی مرتبط با موضوع سایت خودتان داشته باشد. این سایت های به دلیل لینک سازی زیاد یا فروش بک لینک ارزش و اعتبار خود را از نظر گوگل از دست داده اند.

آموزش حرفه ای سئو

تا اینجا نشان دادهایم که این برچسب، یک برچسب از نوع Meta یا اطلاعاتی است و همانطور که میدانید چون در قسمت سرصفحه سند واقع شده است در صفحهای که مرورگر به بازدیدکننده نشان میدهد، دیده نخواهد شد.

دانلود افزونه Google Xml Sitemaps برای وردپرس

برچسب Meta چه کاربردی دارد؟ شناخت کاربرد این فایل و دستوراتی که میتوان در آن قرار داده اهمیت زیادی برای مدیریت منابع سایت ما و بودجه خزش گوگل دارد.

اغلب مرورگرها تنها ۲۰ کلمه کلیدی اول را برای خزش موتور جستجو تعیین می کنند. تا موتور جستجو خزش خوبی روی صفحات مورد نطر شما داشته باشد.

تست سئو سایت رایگان

ربات های الگوریتم کبوتر گوگل، اطلاعات و کلمات کلیدی تمامی وبسایت های موجود در یک منطقه را جمع آوری می کنند و هر بار که کسی یک کلمه کلیدی را جستجو می کند، در آن واحد این ربات ها شروع به جستجو در بانک اطلاعاتی خود می کنند تا بهترین و نزدیک ترین نتیجه به کاربر را نمایش دهند.

نرم افزار بالا بردن سئو سایت

اگر بتوانید از رقبای خود در نتایج جستجو بکلینکی دریافت کنید قطعا رشد بسیار خوبی را تجربه میکنید و عموما سایت های مرتبط تاثیر گذاری بیشتری دارند. منتها در انتخاب keyword ها اصولی عمل کنید، تعداد برچسب های زیاد و غیر اصولی تاثیر منفی روی سئو دارد.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *