سایت بررسی کلمات کلیدی بیشتر جستجو شده در گوگل – مدرسه بیت

در سیستم الکسا هر قدر که امتیاز داده شده به وب سایت کمتر باشد یعنی وب سایت از جایگاه بالاتری برخوردار است. اما نگران نباشید در ادامه یاد میگیریم که چگونه رتبه الکسا را افزایش یا بهبود دهیم و تمامی تکنیک های افزایش رتبه الکسای وبسایت را به شما خواهیم گفت.

افزونه ساخت بک لینک

این الگوریتم مربوط به قدرت صفحه وبسایت شما است که براساس پارامترهای مختلفی تعیین می شود. اگر این اتفاق یعنی کلیک کردن روی نتیجه سوم توسط کاربران مختلفی انجام شود، الگوریتم رنک برین این طور برداشت می کند که احتمالا این سایت کمک بیشتری به جستجو کنندگان می کند و به همین خاطر تصمیم می گیرید این سایت را از رتبه سوم به رتبه ی دوم یا اول ارتقا دهد.

آنالیز رایگان سئو

محتوای جامع و جالب توجه: یکی از راه های خیلی خوب برای اینکه نرخ پرش وبسایت خودتان را کاهش دهید و زمان ماندگاری کاربران را در وبسایت خودتان زیاد کنید، این است که محتواهای خوب و طولانی و جامع بنویسید.

چگونه از پنالتی گوگل خارج شویم

تبلیغ کنندگان در کمپین های گوگل ادز، بر روی کلیدواژه های خاصی، پیشنهاد نمایش تبلیغات قابل کلیک در نتایج جستجوی گوگل را ارائه می دهند و هر زمان فردی کلیدواژه مذبور را در گوگل جستجو نماید؛ این تبلیغات در بالا یا پایین نتایج طبیعی جستجو نمایش می یابد و تنها زمانی که یکی از این کاربران بر روی تبلیغات گوگل ادوردز کلیک نماید، هزینه این کلیک از حساب وی کسر می گردد.

مدت ماندگاری کاربران در وبسایت شما (dwell time): مدت ماندگاری در وبسایت شما، به این معنی است که وقتی کاربری کلمه کلیدی را جستجو می کند و روی آدرس وبسایت شما کلیک می کند، چقدر طول می کشد تا از سایت شما خارج شود و دوباره برای جستجوی همان کلمه کلیدی به موتور جستجو برگردد.

خودتان را تصور کنید که یک کلمه کلیدی را جستجو می کنید و روی یکی از نتایج کلیک می کنید، در وبسایت موردنظر نتیجه ای که می خواستید را نمی گیرید و ناامیدانه روی دکمه بازگشت کلیک می کنید تا نتیجه دیگری را انتخاب کنید.

بک لینک خوب

آنقدری که توی آیفون آرسنیک بهکار رفته، هیچ فلز گرانبهایی بهکار نرفته. ممکن است با جستجو به این روش هیچ نتیجه ای برای شما نمایش داده نشود که به این معنی است که احتمالا صفحات سایت شما ایندکس نشده اند.

افزودن کلمات کلیدی به سایت

وظیفه الگوریتم payday loan این است که با این نوع وبسایت ها مبارزه کند و آنها را از نتایج گوگل حذف کند تا کاربران از جستجوهای خودشان ناامید نشوند.

بهینه سازی عنوان و توضیحات سئو: یکی از کارهایی که می توانید برای بهتر شدن رتبه وبسایت خودتان انجام دهید، این است که عنوان و توضیحات سئو صفحات و مطالب خودتان را بهینه کنید تا بتوانید با این روش نرخ کلیک مطالب خودتان را افزایش دهید تا رتبه بهتری کسب کنید.

خرید بک لینک پارسا بلاگ

احتمالا برای شما هم پیش آمده که کلمه کلیدی را جستجو کرده اید و روی یکی از نتایج کلیک کرده اید با نهایت تعجب، دیده اید که در سایت موردنظر اطلاعاتی وجود ندارد و فقط تعدادی کلمه کلیدی نوشته شده است.

این ابزار پیدا کردن کلمات کلیدی، بلافاصله میزان جستجوی آن کلمه کلیدی را در بخش Google AutoComplete به همراه لیست کلمات کلیدی اضافی تر نشان می دهد. اتفاق افتاده است که کلمه کلیدی را جستجو کردید و وارد سایتی شدید اما محتوای مورد نظر را پیدا نکردید ، یک سری سایت هایی هستند که کلمات کلیدی پرکاربرد را برای سایت خود و صفحات آن استفاده میکنند تا جستجو ها را از آن خود کنند ، این الگوریتم با این سیستم مبارزه می کند.

آجر نما Ajor-shahrokh.ir

به همین خاطر خیلی از کسانی که در حوزه سئو فعالیت می کنند، توصیه می کنند در قسمت عنوان و توضیحات سئوی خودتان، سعی کنید یک توضیح و عنوان جذاب و متناسب با مطلب خودتان بنویسید تا کاربران ترغیب شوند روی آدرس سایت شما کلیک کنند و نرخ کلیک وبسایت شما در گوگل افزایش پیدا کند.

بهترین هاست از نظر سرعت

این کار باعث می شود کاربران بیشتر در وبسایت شما بمانند و زمان ماندگاری آنها بیشتر شود. نرخ پرش (bounce rate): وقتی کاربری روی آدرس وب سایت شما کلیک کند و به وبسایت شما بیاید، اما ببیند وب سایت شما دقیقا چیزی نیست که به دنبالش می گشت یا مطلبی که نوشته اید با عنوان و توضیحات سئوی شما متفاوت است، خیلی سریع وبسایت شما را می بندد و این موضوع باعث افزایش نرخ پرش وبسایت شما خواهد شد.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از مشاور سئو دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *