سئو کلاه سیاه(Black Hat SEO) چیست؟

چگونه یک فایل Robots.txt را در وردپرس ایجاد کنیم؟ وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای (CMS) متن باز (open source) تحت وب و رایگان میباشد، شما با این نرمافزار مدیریت محتوا می­توانید محتوا و مطالب سایتتان را بهراحتی مدیریت کنید.

بهینه سازی تصاویر سایت

مارکتهای آلت کوینها: در این مارکت امکان معامله ارزهای دیجیتال با اتریوم، ریپل و ترون وجود دارد. این سرویس هزینه ی بالاتری نسبت به سرویس معمولی دارد و در ابعاد مختلف طراحی و استفاده می شود که باعث اثر دهی بالای آن هم هست.

بک لینک PDN به در لایه ی اول لینک سازی استفاده می شود تا قدرت و اثر دهی بالاتری داشته باشیم و در لایه های بعدی از روش لایه ای استفاده می کنیم.

در این روش لایه های ایجاد شده تحت نفوذ شخص ایجاد کننده هستند. این همون لینک سازی به شکل Blog Networkه که خیلی خطرناکه. یک بررسی کلی نشان می دهد که آیا واکاوی عمیق تر نیاز هست یا خیر.

شاید تنها ترین مقاله ای که من هنگام خوندن اون کلی خندیدم همین بود! خنده من هم از این بود که به قول خودمونی “اد گذاشتن کف دست صاحبش! برای سفارش بک لینک PDN نیز می توانید در تلگرام با من تماس بگیرید.

آموزش ویدیویی سئو

همچنین در باکس Top linking text میتوانید ببینید سایتهای دیگر با چه متن لینکهایی (انکر تکست) به سایتتان لینک دادهاند. از ابزار بررسی بک لینک ها استفاده کنید تا بتوانیدتعداد بک لینکهای سایتتان را پیدا کنید.

پستی که مت کاتز مدیر بخش اسپم گوگل حدودا یک سال و نیم پیش(زمستون ۹۲) در این لینک منتشر کرد.قبل از اونم گرفتن بک لینک وسط متن، یکی از مواردی بود خیلی پیشنهاد می شد(نه به وسیله گوگل) و گفته می شد که لینکای وسط متن، برابر با الگوریتمای جدید گوگل هستن و چند ساله که درج مقاله و بعد درج لینک در اون با عناوینی چون Article Submission و Article Marketing و Guest Post Blogging، یکی از روشای لینک بیلدینگه و ضمنا در صورت نبود آگاهی سئوکار از روشای پر خطر لینک بیلدینگ، حساب می شه.این موارد، در صورت رعایت اصول،یکی از ابزارای بازاریابی محتوا هستن اما به جای بازاریابی محتوا، بیشتر واسه بازاریابی بک لینک از اونا استفاده می شه!

پیدا کردن بک لینک سایت

اگه خرید لینک مستقیما در اختلاف باقوانین گوگله، درج پست مهمان واسه دریافت لینک هم، هم در اختلاف با قوانین گوگل درباره بک لینکه! اگه با link building آشنا نیستین، مطلب link building چیه رو بخونین.

پس سعی کنین مطالب خوب و خصوصی و پر محتوا بنویسید تا این نوع سایتها شما رو لینک کنن و لینک رایگان و مهم دریافت کنین.گرفتن لینک از سایتهای EDU و GOV باعث افزایش رتبه سایت در گوگل و گرفتن رنک خوب واسه سایته.کوتاه و راحت نوشتم امیدوارم استفاده کنین.

میزان جستجوی کلمات در گوگل

دامنه .GOV جهت سازمانها و ارگانهای دولتی استفاده میشه. ثبت این دامنه فقط واسه سازمانها و ارگانها ی دولتی ممکن هستش.

1-حتما روی کامپیوتر خود فیلترشکن نصب کنید.به این دلیل روی نصب فیلترشکن تاکید می کنم چون این سایت فیلتر است و در حالت عادی و بدون استفاده از فیلترشکن نمی توانید مشاوره سئو وارد آن شوید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *